موسسه آموزش عالی جامی نجف اباد اصفهان

jamikhabar

عضو جدید
مشاهده پیوست 167777مشاهده پیوست 167778

سلام به دوستان عزیز
من ارشد مهندسی شیمی قبول شدم تو جامی
می خواستم ببینم ادرس رو از تو گوگل مپ درست پیدا کردم یا نه

ایا خوابگاه میدن؟
اجاره خونه توی فولاد شهر چقدر هست ؟
یه توضیحاتی در این موارد بدین ، ممنون میشم

سلام دوست عزیز، تبریک میگیم به شما، امسال اولین دوره ارشد مهندسی شیمی توی جامی هست. خوابگاه معمولا واسه خانوما به این شکل هست که خونه مناسب واسه تعدادی دانشجوی دختر میگیرن و کل هزینه ها را از خود دانشجوها دریافت میکنن. اگه میخوای راحت باشی هم خونه پیدا کنی و خودتون خونه بگیرید شاید بیشتر خوش بگذره.

jamikhabar

عضو جدید
سلام به دوستان . یکی از آشناهام تازه ارشد مهندسی شیمی قبول شده.میخواستم یه سری اطلاعات ازتون بگیرم: 1. برا خانما خوابگاه میدن؟ 2. شهریه چقدره تقریبا؟ خواهش میکنم منو راهنمایی کنین. ظاهرا تا دوازدهم همین ماه مهلت آخر ثبت نام هستش.

سلام درمورد خوابگاه خانوما که در پست بالا توضیح دادم، شهریه که توی دفترچه دقیق اعلام میشه، جامی اساتید خوبی دررشته مهندسی شیمی داره و فکر کنم دوره ارشد خوبی خواهد داشت فقط مشکلش اینه که اولین دوره رو امسال داره و ممکنه کمی با بی برنامگی و تا حد زیادی کمبود امکانات مواجه بشید.

soli456

عضو
سلام دوست عزیز، تبریک میگیم به شما، امسال اولین دوره ارشد مهندسی شیمی توی جامی هست. خوابگاه معمولا واسه خانوما به این شکل هست که خونه مناسب واسه تعدادی دانشجوی دختر میگیرن و کل هزینه ها را از خود دانشجوها دریافت میکنن. اگه میخوای راحت باشی هم خونه پیدا کنی و خودتون خونه بگیرید شاید بیشتر خوش بگذره.

ممنون از پاسختون
با این اوصاف بهتره بریم ازاد

soli456

عضو
یعنی معیار شما واسه انتخاب دانشگاه فقط خوابگاهه؟!

خیر ، من موقع ثبت نام حتی در مورد خوابگاه سوال هم نکردم

چون اولین دوره ارشد شیمی هست ، پس نمیشه انتظار عملکرد خوبی هم از اساتید و هم از دانشجوها داشت

o.sa

عضو جدید
salam man o.savar hastam
man tazeh ozv shodam ye zamoni daneshjo jami bodam

OMID PASHA HAR KASI KE HASTI

lotf kon in payamhato pak kon ya virayesh kon

soetafahom shode mamnon misham

palang-sorati

عضو جدید
salam man o.savar hastam
man tazeh ozv shodam ye zamoni daneshjo jami bodam

OMID PASHA HAR KASI KE HASTI

lotf kon in payamhato pak kon ya virayesh kon

soetafahom shode mamnon misham

چی جان داش فیکر کردی با منگول طرفی

شما کسی نیستی جز چهره جذاب پست جناب مهدی باقری که رفته یک کاربری جدید ردیف کرده واسه خودش

آخه یکی نیست بگه مگه جامی مهندسی هوا فضا داره تابلو:biggrin:

duzbeh

عضو جدید
سلام منم کارشناسی از دانشجوهای تکنولوژی صنایع شیمیایی جامی بودم...اساتید این دانشگاه فوق العاده هستن ولی مشکل اینجاست که سطح دانشجوها فوق العاده پایین هست و اساتید نمیتونن سطح بالا درس بدن و این یه مشکل جدی توی ارشد به خصوص واسه بچه های ناپیوسته هست که سر فصل دروس درست درمونی ندارن سطح اموزشم که پایین هستو اینجوری ما تو ارشد بی سوادیم.من الان ارشد صنعتی ارومیه هستم و واقعا اینجا بی سوادم از لحاظ پایه

M@HY@R93

عضو جدید
[h=2] بیمه درمانی دانشجویان رایگان شد [/h]

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: براساس تفاهم نامه با بیمه سلامت در گذشته، 15 درصد هزینه بیمه که باید توسط دانشجویان پرداخت می شد حذف شده و دانشجویانی که فاقد هر گونه بیمه پایه هستند می توانند رایگان بیمه شوند.
دکتر ناصر مطیعی با اشاره به رایگان شدن بیمه درمانی دانشجویان گفت: براساس اعلام دولت، تمام افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه پایه ای مانند تامین اجتماعی و بهداشت نیستند می توانند وارد سایت بیمه سلامت شده و نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام کنند.
وی افزود: دانشجویانی هم که فاقد هرگونه بیمه پایه ای هستند می توانند وارد سایت بیمه سلامت شده و نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: بنابراین تفاهم نامه ای هم که صندوق رفاه در گذشته با حوزه بیمه سلامت، منعقد کرده بود و براساس آن دانشجو باید 15 درصد هزینه را خود پرداخت می کرد لغو شده و این دانشجویان می توانند رایگان بیمه شوند.

شهید بلورچی

عضو جدید
سلام من عضو جدیدم من با رتبه 1907 مهندس شیمی ارشد جامی میارم ممنون میشم یکی جواب بده ودیگه اینکه جامی خوبه یا آزاد

alihossin_b

عضو جدید
آخرین ویرایش:
بالا