موجودات فضایی واقعیت یا تخیل

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این ویدئو وقایع و مستندات به ثبت رسیده از اشیاء نا شناس پرنده و شاید موجودات فضایی مورد بررسی قرار گرفته...
من با مشاهده این ویدئو درک واضح تری نسبت به موجودات ناشناخته فضایی پیدا کردم به شما هم پیشنهاد می کنم که حتما واسه یک بارم که شده این ویدئو را مشاهده کنید..

National Geographic – Is It Real? UFO’S
XviD | English | 624x316 25.00fps | MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps
No Subtitles | 47 minutes | 359 MB | 4 Parts | RS.com
Release: 15 Dec 2008, NGC (US
)​
لینک دانلود در زیر:
http://www.imannasa2000.blogfa.com/post-509.aspx

linux_0011

عضو جدید
كتاب اسرار فضا نوردان باستاني را هم پيشنهاد ميكنم اگه علاقه مند به اين موضوع هستيد مطالعه كنيد .

نويسنده:محسن ايمانيان

gtrfjn

عضو جدید
واقعا بحث در این موضوع خیلی سخته ولی من یه متنی از سایت ویکیپدیا دارم که به نظرم بد نیست شمام بخونید:
اشیای پرنده ناشناخته در آسمان تهران (۱۳۵۵)

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

قریب به اتفاق مشاهداتی که پیرامون دیدن اجرام ناشناخته در نیم قرن گذشته ارائه شده ناشی از عدم آگاهی از اجرام آسمانی و یا پرندگان ساخته دست بشر بوده و توضیحات منطقی برای آن گزارش شده‌است.
در عین حال هنوز هم مواردی وجود دارد که تا کنون توضیح دقیق پیرامون آن ارائه نشده‌است. یکی از این موارد مشاهده اشیای پرنده ناشناخته در آسمان تهران و برخورد هواپیماهای نیروی هوایی با آنان است که در سال ۱۳۵۵ روی داد. این گزارش از آنجا که توسط مردم عادی ارائه نشده و برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران و خلبانان نیروی هوایی آنرا ارائه کرده‌اند از قوت بالایی برخورد دار است.
شب ۲۸ شهریور ۱۳۵۵ تماسهای مردم با نیروی هوایی ارتش خبر از روئیت شیی پرونده در افق شمالی تهران در منطقه شمیرانات داد. پس از تایید این گزارشات توسط برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران، از پایگاه هوایی شاهرخی(نوژه) دو فانتوم عازم تهران می‌شوند. خلبان هواپیمای اول پس از نزدیک شدن به شی متوجه از کار افتادن آلات دقیق و وسایل ارتباط رادیویی هواپیما شده و به پایگاه باز می‌گردند. اما خلبان هواپیمای دوم تلاش می‌کند به شی ناشناخته نزدیک شده و آنرا مشاهده کند. وی می‌گوید:«حرکت‌های خیلی سریع می‌کرد و با سرعت بالا جابجا می‌شد. از خود چهار نور ساطع می‌کرد. از قسمت بالای آن نوری قرمز و چشمک زن، در پایین نوری نارنجی رنگ و در طرفین نوری آبی رنگ ساطع می‌شد. این نورها به قدری شدید بودند که امکان دیدن بدنه این شی وجود نداشت.»
پس از نزدیک تر شدن، جسم نورانی کوچکی از آن جدا و به هواپیما نزدیک می‌شوند. خلبان تصور می‌کند که موشک به سمت وی شلیک کرده‌است: «من فکر کردم موشکی به سمت من شلیک شده و سعی کردم با موشک حرارتی آن را هدف قرار دهم. ولی وقتی موشکم را انتخاب کردم، متوجه از کار افتادن آلات دقیق و خاموش شدن همه چراغ‌ها بر روی صفحه مقابلم شدم. در آن لحظه آلات دقیق شروع به نوسان کردند و ارتباط رادیویی هم از کار افتاد.»[۱]
با دور شدن هواپیما، حسم نورانی هم از تعقیب آنان صرف نظر می‌کند. تعقیب و گزیر در اسمان تهران ادامه میابد. خلبان روئیت چند جسم نورانی دیگر را در بالای سر خود و سایر نقاط تهران گزارش کرده‌است. که هر بار همانند مورد اول با نزدیک شدن به آن ، ارتباطات رادیوی هواپیما از کار می‌افتد.
یک ماهوار نظامی آمریکا نیز اجسام نورانی را بر فراز تهران رصد کرده‌است.[۲]

reza.izadi

عضو جدید
با سلام
ما یه استاد فیزیک داشتیم که در شرف فرار از ایرانه و به قول خودش داره می ره ناسا.
این گفته هاش با استناد از patent است و خودش روشون کار می کنه.
در زمانهای قدیم علم به قدری پیشرفته بود که انسانها توانسته بودند وسایلی برای پرواز بسازند که از سرعت نور هم بیشتر بوده و به کهکشانها سفر کردند.
یک مثالی زد برای درک بهتر
گفت که هواپیما برای فرود و صعود به باند احتیاج داره و این اسناها با وسایلی که سا خته بودند به کهکشانها سفر کردند ولی به علت یک دلیل نا معلوم مثل سیل زلزله و یا هر اتفاقی که افتاده وسایلی که برای فرود به زمین احتیاج دارند نابود شده.اونها می تونند نزدیک کره زمین بشن ولی نمی تونن روی زمین بنشینند.
و مسیله عمرشون هم، به نزدیک سیاهچاله ها میرن و زمان به عقب بر می گرده.
اینها بحث های ذرات بنیادی بود که علم فیزیک دنیا است

رضا59

عضو جدید
موجودات فضایی

موجودات فضایی

سلام
دوست عزیر من تا حدودی با حرفات موافقم که این موجوداتی که بعضا ازش نام میبرن همون اجداد ما هستن که قبلا زمین رو ترک کردن و به فضا رفتن ولی به قول شما اگه اونا اونقدر متکامل بودن که تونستن این سفینه ی پیشرفته رو بسازن چطور فکری به حال فرودشون نکردن که مثلا یه حادثه کوچیک اونارو از فرود رو زمین محروم نکنه
دوما اونا که میتونن تا نزدیک سیاه چاله ها برن و زمین رو به قصد سفر به سایر کرات ترک کردن مگه تو اون کرات ناشناخته براشون باند فرود تدارک دیده بودن
سوما اگه نموتونن فرود بیان که باید تا حالا بعد از این همه سال از کمبود سوخت یا غذا تلف شده باش.
به هر حال من فکر میکنم اونا خودشون نمیخان به زمین برگردن و هر از گاهی برا بعضی کارای تحقیقاتی سری به ما میزنن و دورادور ما رو زیر نظر دارن.

alireza king

عضو جدید
اندکی فکر کنید خداوند در کتاب مقدسش از تورات تا قران کریم می فرماید:که باهوش ترین افراد در جهان انسان فرزند ادم نبی است و دیگر موجودی قدرت برابری با او را ندارد پس وجود ادم های فضایی که از ما با هوش تر باشند امکان ندارد ولی در بخشی از قران کریم امده است که حیاط در خارج کرهی زمین نیز هست اما در انجا نیز فرد باهوش تر از ما وجود ندارد البته شواهدی است که علم انسان در سال های حکومت مصریان کامل می شود و بعد به نیستی می رود و در سال 1942 دانشمند المانی دستگاه شکستن زمان را می سازد و در برابر دانشمندان دیگر به نمایش می گزارد وبعد از پایان یافتن جنگ جهانی این دانشمند به امریکا می رود و این ازمایش را دوباره انجام می دهد که بعد از یک سال گم شدن وی و دوستانش که در این زمینه فعالیت می کردند اجساد ان ها بدون وجود سر در استرالیا پیدا می شود(در ضمن تمام این اخبار و وسایل کار ساخت کشور های قدرت مندی مثل امریکاست برای پوشش کار های جاسوسی خودش و گر نه چرا در کشور های فقیر این چیزها نیست)

donya88

عضو جدید
در این ویدئو وقایع و مستندات به ثبت رسیده از اشیاء نا شناس پرنده و شاید موجودات فضایی مورد بررسی قرار گرفته...
من با مشاهده این ویدئو درک واضح تری نسبت به موجودات ناشناخته فضایی پیدا کردم به شما هم پیشنهاد می کنم که حتما واسه یک بارم که شده این ویدئو را مشاهده کنید..

National Geographic – Is It Real? UFO’S
XviD | English | 624x316 25.00fps | MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps
No Subtitles | 47 minutes | 359 MB | 4 Parts | RS.com
Release: 15 Dec 2008, NGC (US
)​
لینک دانلود در زیر:
http://www.imannasa2000.blogfa.com/post-509.aspx

دوستان اگر فیلم را دارند دوباره قرار بدن. ممنون میشم
Page Not Found!

صفحه ای با این آدرس پیدا نشد!