موجودات فضایی واقعیت دارن؟!

uraniburg

عضو جدید
درسال 1952 در مزرعه رزول امریکا یک سفینه فضایی حامل 3 سرنشین در مزرعه ای در آمریکابه نام رزول سقوط کرد ( بر پایه این ماجرا فیلمی نیز در امریکا ساخته شد) این مزرعه به سرعت و درآن زمان توسط نیروی هوایی و اف ب آی و سایرمقامات امنیتی محاصره شد. چندی بعد و با فشار رسانه های امریکا و جهان – دولت امریکا ماجرا را به کلی تکذیب نمود !! اما شاهدان و مزرعه داران اطراف که تعداد انها بیش از 200 نفر بود گواهی میدادند که این موجودات را دیده اندو هم چنین سفینه انها را… به هر حال این ماجرا از تب و تاب افتاد ولی همه ساله مراسمی در سالگرد سقوط سفینه در امریکا بر گزار میشد و هنوز هم میشود. تا اینکه در سال 2000 تعداد 1000 دانشمند برجسته جهان و برندگان جوایز نوبل از جورج بوش درخواست نمودند تا تکلیف رزول را روشن کند! یا تکذیب یا تایید! جورج بوش در بیانیه ای رادیو تلویزیونی و خیلی کوتاه ماجرا سقوط راتایید نمود! و دیگر هیچ توضیحی نداد! از آن پس تصاویری توسط ناسادر اختیار رسانه ها قرار گرفت و هنوز هم دانشمندان در انتظار دریافت ااطلاعات تکمیلی تر هستند . فقط گفته میشود که از سه سرنشین این فضاپیما 2 نفرکشته شده و مهندس پرواز زنده میماند. این موجود 3 سال در اختیارسرویس های امنیتی و جاسوسی و دانشمندان بود و دست اخر بر اثر ابتلا به انفلو انزافوت میکند . دانشمندان و محققین معتقدند ؛ طراحی هواپیمای ضد رادار – آپولو ها – شاتل های فضایی – و بسیاری از پیشرفت های شگرف امریکا بر اثر دانش این مهندس پرواز میباشد و امریکا هم به همین دلیل نمیخواهد این موضوع را بیشتر باز کند!!! حتی در بسیاری از مقالات تاحدی قضیه جدی پیگیری شده است که میگویند ؛ موجود رزول بر اثرفشار های تخلیه اطلاعاتی و هم چنین آزمایشات متعدد امریکایی ها فوت نموده است!

لینک کلیپ

نظر شما چیه؟!

*Essi*

اخراجی موقت
باید از دوستان مذهبی پرسید.

اگه دین گفته هست، اگه دین نگفته نیست، یه چیزی تو مایه های جن و فرشته و.... هست.

اگر هم ثابت شد هست، یه جورایی میگن دین هم اشاره کرده !!!

کلا ماورالطبیعه و این چیزای تخیلی رو بهتره از اهلش پرسید.

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب..............
به نظر من ک امکان هر چیزی هس؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!ولی خیلی هیجان انگیزه................

uraniburg

عضو جدید
باید از دوستان مذهبی پرسید.

اگه دین گفته هست، اگه دین نگفته نیست، یه چیزی تو مایه های جن و فرشته و.... هست.

اگر هم ثابت شد هست، یه جورایی میگن دین هم اشاره کرده !!!

کلا ماورالطبیعه و این چیزای تخیلی رو بهتره از اهلش پرسید.

فقط دین......ودگرهیچ!!!!!!!!

نظر خودتون چیه؟
اگه دین حرف خداس و اون خدایی که خالق همه چیزه پس ...

چه جالب..............
به نظر من ک امکان هر چیزی هس؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!ولی خیلی هیجان انگیزه................

کاملا با نظرتون موافقم

*Essi*

اخراجی موقت
نظر خودتون چیه؟
اگه دین حرف خداس و اون خدایی که خالق همه چیزه پس ...

والا من هرجا در مورد چنین موجودات ماورالطبیعه نظر دادم مثل جن و فرشته و شیطان و.... یک عده گفتند تو چه میدانی !!!

خدا گفته !!!!! هست، پس هست !!!!!!!!!!!!!!!

ولی من شخصا احتمال وجود حیات در کره های دیگه رو میدم ولی اینکه بخوان این شکلی و عجیب غریب باشن، دلیلی براش ندارم.

به نظر باید موجوداتی شبیه زمین باشه اگر تئوری تکامل درست باشه، اگر هم تئوری آدم از گل و جن از اتش درست باشه، معلوم نیست !!!

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من هرجا در مورد چنین موجودات ماورالطبیعه نظر دادم مثل جن و فرشته و شیطان و.... یک عده گفتند تو چه میدانی !!!

ولی من شخصا احتمال وجود حیات در کره های دیگه رو میدم ولی اینکه بخوان این شکلی و عجیب غریب باشن، دلیلی براش ندارم.

به نظر باید موجوداتی شبیه زمین باشه اگر تئوری تکامل درست باشه، اگر هم تئوری آدم از گل و جن از اتش درست باشه، معلوم نیست !!!

منم موافقم اسی جان.........
ولی همچین هم عجیب غریب نیستنااااااااااا؟؟؟؟؟؟ الان تو همین زمین ادم این شکلی هم پیدا میشه ب جون خودم البته چهره منظورم هس.....از لحاظ اندام امکانش هس متفاوت باشن (به هر حال تغذیه و شرایطشون متفاوته:D)

uraniburg

عضو جدید

عکس هوایی مزرعه رزول - نیومکزیکو

محل سقوط فضا پیمای ناشناخته

این یک ماکت از موجود فضایی است

( roswell) که در امریکا به قیمت 150 دلار فروخته می شود

این ماکت از روی الگوی ارائه شده ناسا

توسط یک شرکت خصوصی در ابعاد واقعی ساخته شد

بقایای چتر نجات مهندس پرواز که از سفینه بیرون پریده بود؟؟
یا بقایای چتر نجات خود سفینه ؟؟
که در همان زمان توسط یک افسر امریکایی در روزنامه ها چاپ شد !!
این افسر بعدا در فشار همه چیز را تکذیب کرد !!!!
ولی تصاویر فردای ان روز روزنامه ها موجود است !!!!

محل مزرعه رازول در نیو مکزیکو

باز هم بقایای سفینه و چتر نجات آن

فلزات باقی مانده پس از انهدام سفینه رزول ( یک آلیاژ نا شناخته !! )

تصاویری که در مجلات به طور همزمان در سال 2000 چاپ شد !!

اینها اولین تصاویری بود که رسما توسط ناسا عرضه شد !!!

موزه رزول ؛واقع در نیومکزیکو در امریکا ! در این موزه ماکتی از سفینه و ماکتی از فضا نوردان و عکس های سال 1952 وجود دارد

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!!!!
من دقیقا یادم نیست کدوم! ولی این قیافه‌ رو برای فضایی ها، یه نویسنده توی یه کتاب داستانی برا خودش نوشته بود و کشیده بود!!! از اون موقع همه‌ی دنیا دارن ام فضایی اینجوری میبینن!!!!
بابا این فقط یکی از هزاران نقاشی های یه کتاب تخیلی بوده از یه نویسنده‌ی کله گنده!!!!
حالا اگر میخواید بحث کنین، بذارید جدی وارد بشم!!!!
این عکسها در جایی در اهرام مصر یافت شده‌اند..... مربوط به هزاران سال قبل از میلاد مسیح!:
.

در تصاویر، سفینه فضایی، هلیکوپتر و زیر دریایی و جت(پایین سمت راست اگر متوجه‌اش نشدید!).... هستش... همچنین ظاهرا بقیه‌ی عکس ها شناخته شده نیستن!

اخ که چقد خودم رو وقتی وارد پوشه‌ی Archive کامپیوترم میشم دوست دارم!!!!

samira.it

عضو جدید
نظر شخصيه من اينه كه بله موجودات فضايي وجود دارن
حتي فك كنم امام علي (ع) هم به اين نكته اشاره كردن كه مردم در اشتباه هستند اگر فكر ميكنند موجودات ديگري جز خودشان در اين دنيا وجود نداره.خود جمله دقيقا يادم نيس

uraniburg

عضو جدید
هه هه ماخ!!!!
من دقیقا یادم نیست کدوم! ولی این قیافه‌ رو برای فضایی ها، یه نویسنده توی یه کتاب داستانی برا خودش نوشته بود و کشیده بود!!! از اون موقع همه‌ی دنیا دارن ام فضایی اینجوری میبینن!!!!
بابا این فقط یکی از هزاران نقاشی های یه کتاب تخیلی بوده از یه نویسنده‌ی کله گنده!!!!
حالا اگر میخواید بحث کنین، بذارید جدی وارد بشم!!!!
این عکسها در جایی در اهرام مصر یافت شده‌اند..... مربوط به هزاران سال قبل از میلاد مسیح!:
.

در تصاویر، سفینه فضایی، هلیکوپتر و زیر دریایی و جت(پایین سمت راست اگر متوجه‌اش نشدید!).... هستش... همچنین ظاهرا بقیه‌ی عکس ها شناخته شده نیستن!

اخ که چقد خودم رو وقتی وارد پوشه‌ی Archive کامپیوترم میشم دوست دارم!!!!

خب چیزی که جالب تر می کنه قضیه رو اینه که یه عده معتقدن علم اون زمان خیلی پیشرفته تر از الان بوده و نابود شده !
مثلا قالیچه های پرنده و ... علمش موجود بوده و میساختنشون ولی از دست رفته و ...!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتي فك كنم امام علي (ع) هم به اين نكته اشاره كردن كه مردم در اشتباه هستند اگر فكر ميكنند موجودات ديگري جز خودشان در اين دنيا وجود نداره.خود جمله دقيقا يادم نيس

یعنی شما این همه موجود دیگه رو نمی‌بینی؟! ما فقط بیش از 1000 نوع پشه داریم!!!!اینکه دیگه نیازی به گفتن کس دیگه‌ای نداره که برادر من...

خب چیزی که جالب تر می کنه قضیه رو اینه که یه عده معتقدن علم اون زمان خیلی پیشرفته تر از الان بوده و نابود شده !

خوب بله... خیلی چیزها گفته میشه! ولی اینکه چقدر راستن، بسیار مهم تر هستش.... مثلا، از کجا معلوم که عکس مورد نظر ما، دستکاری نشده باشه؟! اگر یه نفر کرم ریخته باشه و اینجوری در اورده باشه کار رو، با پخش شنش دیگه نمیشه جلوش رو گرفت!!

شهر کاسکا از کشور پرو رو جست و جو کنین.... نقش های بسیار بزرگ و زیبایی تو برخی زمین های این منطقه وجود داره که خیلی ها فکر میکنن کار سفینه‌ی فضایی های بی توجه به محیط زیست بوده است!

این مثال رو ببینید:

داستان از سال 1357 آغاز شد. در آن سال شکل های دایره ای عجیبی، در گندمزاری در انگلستان پیدا شدند. به زودی شایع شد که بشقاب پرنده ای از این گندمزار به هوا برخاسته و جای آن به صورت دایره ای از گندم های له شده باقی مانده است که ناشی از چرخ زدن بشقاب پرنده، در زمان بلند شدن است. این شکل های عجیب و هنرمندانه به زودی در کشتزار های دیگر هم دیده شدند. اما همه این ماجرا، از یک شوخی در بعد از ظهر یک روز تابستانی، شروع شده بود. سه دوست که مشغول صحبت درباره بشقاب های پرنده بودند، تصمیم گرفتند برای تفریح دایره های بزرگی وسط گندمزار ها، بسازند و ببینند که چه اتفاقی می افتد ! به این ترتیب سرگرمی شبانه دایره سازی با کار دو هنرمند دیگر عمومی شد. دایره های ساده ای که آنها می ساختند توجه دانشمندان سراسر جهان را به خود جلب کرد. در این فاصله هنرمندان دیگری هم به آنها پیوستند و در این کار از آنها پیشی گرفتند. این واکنش زنجیره ای ادامه یافت تا آنجا که به اسرار آمیزترین، پدیده فوق طبیعی قرن تبدیل شد و سالانه هزاران گردشگر را به گندمزار ها، می کشاند. این پدیده آنقدر جذاب بود که حتی سبب شد تا یک فیلم سینمائی درباره آن ساخته شود. پس از چند سال، هنرمند دیگری به نام " مت ریندلی " در انگلستان دوباره این شیطنت ها را از سر گرفت. او شک نداشت که این دایره ها ساخته ی انسان است و قصد داشت، نشان دهد که ایجاد گندم دایره ها چقدر آسان است.

او در یک شب به همراه دوستش وارد گندمزار شده بود و با استفاده از راه رفتن روی یک طناب، گندم ها را در دایره ای بزرگ، له کرده بود. دو روز بعد کشاورز آن کشتزار، به مقامات مسئول وجود این شکل عجیب را گزارش داد. ریدلی موفق شده بود که نخستین قربانی را فریب دهد. او کار خود را با روش های بهتری ادامه داد. اما وقتی ریدلی با تالیف مقاله ای با نام " اطلاعات گمراه کننده دولتی " به کار خود اعتراف کرد، هیچ کس به او توجه نکرد و حتی او را جاسوس و کلاهبردار خواندند ! مطبوعات همچنان این دایره ها را فضایی می دانستند. آنها ادعا می کردند که ایجاد دایره ها با سر و صداهای غیر زمینی همراه است ! و حتی کارشناسان می توانند دایره های اصلی را از تقلبی تشخیص دهند ؟! اکنون سالها از این ماجرا می گذرد اما هنوز افرادی وجود دارند که معتقد هستند که ایجاد گندم دایره ها کار موجودات فضایی بوده است. اخیرا ماجرای مشابهی در روسیه به وقوع پیوسته است. بار دیگر مسئله گندم دایره ها توسط افراد خرافاتی و نا آشنا به علم مطرح شد. اینبار مردم روسیه، عوامل دیگری مانند گرداب های پلاسمائی، میدان های عجیب نیرو و حتی شیطان را عامل ایجاد گندم دایره های اخیر می دانند.گویا دوباره این شیطنت ها از سر گرفته شده است.

منبع : آسمان پارس .

uraniburg

عضو جدید
یعنی شما این همه موجود دیگه رو نمی‌بینی؟! ما فقط بیش از 1000 نوع پشه داریم!!!!اینکه دیگه نیازی به گفتن کس دیگه‌ای نداره که برادر من...

خوب بله... خیلی چیزها گفته میشه! ولی اینکه چقدر راستن، بسیار مهم تر هستش.... مثلا، از کجا معلوم که عکس مورد نظر ما، دستکاری نشده باشه؟! اگر یه نفر کرم ریخته باشه و اینجوری در اورده باشه کار رو، با پخش شنش دیگه نمیشه جلوش رو گرفت!!

شهر کاسکا از کشور پرو رو جست و جو کنین.... نقش های بسیار بزرگ و زیبایی تو برخی زمین های این منطقه وجود داره که خیلی ها فکر میکنن کار سفینه‌ی فضایی های بی توجه به محیط زیست بوده است!

این مثال رو ببینید:

داستان از سال 1357 آغاز شد. در آن سال شکل های دایره ای عجیبی، در گندمزاری در انگلستان پیدا شدند. به زودی شایع شد که بشقاب پرنده ای از این گندمزار به هوا برخاسته و جای آن به صورت دایره ای از گندم های له شده باقی مانده است که ناشی از چرخ زدن بشقاب پرنده، در زمان بلند شدن است. این شکل های عجیب و هنرمندانه به زودی در کشتزار های دیگر هم دیده شدند. اما همه این ماجرا، از یک شوخی در بعد از ظهر یک روز تابستانی، شروع شده بود. سه دوست که مشغول صحبت درباره بشقاب های پرنده بودند، تصمیم گرفتند برای تفریح دایره های بزرگی وسط گندمزار ها، بسازند و ببینند که چه اتفاقی می افتد ! به این ترتیب سرگرمی شبانه دایره سازی با کار دو هنرمند دیگر عمومی شد. دایره های ساده ای که آنها می ساختند توجه دانشمندان سراسر جهان را به خود جلب کرد. در این فاصله هنرمندان دیگری هم به آنها پیوستند و در این کار از آنها پیشی گرفتند. این واکنش زنجیره ای ادامه یافت تا آنجا که به اسرار آمیزترین، پدیده فوق طبیعی قرن تبدیل شد و سالانه هزاران گردشگر را به گندمزار ها، می کشاند. این پدیده آنقدر جذاب بود که حتی سبب شد تا یک فیلم سینمائی درباره آن ساخته شود. پس از چند سال، هنرمند دیگری به نام " مت ریندلی " در انگلستان دوباره این شیطنت ها را از سر گرفت. او شک نداشت که این دایره ها ساخته ی انسان است و قصد داشت، نشان دهد که ایجاد گندم دایره ها چقدر آسان است.

او در یک شب به همراه دوستش وارد گندمزار شده بود و با استفاده از راه رفتن روی یک طناب، گندم ها را در دایره ای بزرگ، له کرده بود. دو روز بعد کشاورز آن کشتزار، به مقامات مسئول وجود این شکل عجیب را گزارش داد. ریدلی موفق شده بود که نخستین قربانی را فریب دهد. او کار خود را با روش های بهتری ادامه داد. اما وقتی ریدلی با تالیف مقاله ای با نام " اطلاعات گمراه کننده دولتی " به کار خود اعتراف کرد، هیچ کس به او توجه نکرد و حتی او را جاسوس و کلاهبردار خواندند ! مطبوعات همچنان این دایره ها را فضایی می دانستند. آنها ادعا می کردند که ایجاد دایره ها با سر و صداهای غیر زمینی همراه است ! و حتی کارشناسان می توانند دایره های اصلی را از تقلبی تشخیص دهند ؟! اکنون سالها از این ماجرا می گذرد اما هنوز افرادی وجود دارند که معتقد هستند که ایجاد گندم دایره ها کار موجودات فضایی بوده است. اخیرا ماجرای مشابهی در روسیه به وقوع پیوسته است. بار دیگر مسئله گندم دایره ها توسط افراد خرافاتی و نا آشنا به علم مطرح شد. اینبار مردم روسیه، عوامل دیگری مانند گرداب های پلاسمائی، میدان های عجیب نیرو و حتی شیطان را عامل ایجاد گندم دایره های اخیر می دانند.گویا دوباره این شیطنت ها از سر گرفته شده است.

منبع : آسمان پارس .

خب این دلیلی بر رد این قضیه نمیشه
خود ارتش آمریکا برای درست کردن این اشکال سفینه های مخصوصی ساخته و خیلی از گزارشایی که میشه کار خود ارتشه و بعد از یه مدت مثلا لو میره که کار ارتش بوده تا با این کار دولت بتونه واقعیتو مخفی نگه داره!

SHELLBY

کاربر بیش فعال
بله،بنظر من در نقاط دیگر کاینات حیات وجود داره.
یعنی غیر منطقی هست که فکر کنیم فقط تو کره زمین حیات وجود دارد.
اما اون فیلم فکر میکنم ساختی باشه.

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
ببخشید در مورد قضیه ی گندمزار ها اگه دوست دارید می تونید مطالبی هر چند کم ولی به درد بخور توی آرشیو تلویزیون ها ، مجلات و نت پیدا کنید و پی ببرید که هنوز قضیه به نتیجه نرسیده و اون چند نفر(به اصطلاح هنرمند) ادعا کردن و تا جایی هم اونو به تحقق رسوندن ولی قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفاست در حدی که رمز هایی به جا گذاشته شده که هنوز هم ناسا بر روی آن تحقیق می کند..
در مورد آدم فضایی هم احتمال وجودش خیلی بیشتره حتی عده ای از باستان شناسان اونارو معماران اصلی اهرام ثلاثه می دونن ..
به علاوه شما می تونید ماجراهای یوفو ها رو هم دنبال کنید (حتی اون یوفویی که تو زمان جنگ ایران و عراق در حوالی پایگاههای تهران رویت شده بود به اشتباه فک کرده بودن هواپیمای دشمنه در حالی موضوع یه چیز دیگه بود)
در انتها خواهشا دوستان یا مفاهیم رو به بیان نقل قولی بگید یا از روی اطلاعات کم به استدلال نشینید ، ممنون از اطلاعات استارتر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

قریب به اتفاق مشاهداتی که پیرامون دیدن اجرام ناشناخته در نیم قرن گذشته ارائه شده ناشی از عدم آگاهی از اجرام آسمانی و یا پرندگان ساخته دست بشر بوده و توضیحات منطقی برای آن گزارش شده‌است.
در عین حال هنوز هم مواردی وجود دارد که تا کنون توضیح دقیق پیرامون آن ارائه نشده‌است. یکی از این موارد مشاهده اشیای پرنده ناشناخته در آسمان تهران و برخورد هواپیماهای نیروی هوایی با آنان است که در سال ۱۳۵۵ روی داد. این گزارش از آنجا که توسط مردم عادی ارائه نشده و برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران و خلبانان نیروی هوایی آنرا ارائه کرده‌اند از قوت بالایی برخورد دار است.
شب ۲۸ شهریور ۱۳۵۵ تماسهای مردم با نیروی هوایی ارتش خبر از روئیت شیی پرونده در افق شمالی تهران در منطقه شمیرانات داد. پس از تایید این گزارشات توسط برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران، از پایگاه هوایی شاهرخی(نوژه) دو فانتوم عازم تهران می‌شوند. خلبان هواپیمای اول پس از نزدیک شدن به شی متوجه از کار افتادن آلات دقیق و وسایل ارتباط رادیویی هواپیما شده و به پایگاه باز می‌گردند. اما خلبان هواپیمای دوم تلاش می‌کند به شی ناشناخته نزدیک شده و آنرا مشاهده کند. وی می‌گوید:«حرکت‌های خیلی سریع می‌کرد و با سرعت بالا جابجا می‌شد. از خود چهار نور ساطع می‌کرد. از قسمت بالای آن نوری قرمز و چشمک زن، در پایین نوری نارنجی رنگ و در طرفین نوری آبی رنگ ساطع می‌شد. این نورها به قدری شدید بودند که امکان دیدن بدنه این شی وجود نداشت.»
پس از نزدیک تر شدن، جسم نورانی کوچکی از آن جدا و به هواپیما نزدیک می‌شوند. خلبان تصور می‌کند که موشک به سمت وی شلیک کرده‌است: «من فکر کردم موشکی به سمت من شلیک شده و سعی کردم با موشک حرارتی آن را هدف قرار دهم. ولی وقتی موشکم را انتخاب کردم، متوجه از کار افتادن آلات دقیق و خاموش شدن همه چراغ‌ها بر روی صفحه مقابلم شدم. در آن لحظه آلات دقیق شروع به نوسان کردند و ارتباط رادیویی هم از کار افتاد.»[۱]
با دور شدن هواپیما، حسم نورانی هم از تعقیب آنان صرف نظر می‌کند. تعقیب و گزیر در اسمان تهران ادامه میابد. خلبان روئیت چند جسم نورانی دیگر را در بالای سر خود و سایر نقاط تهران گزارش کرده‌است. که هر بار همانند مورد اول با نزدیک شدن به آن ، ارتباطات رادیوی هواپیما از کار می‌افتد.
یک ماهوار نظامی آمریکا نیز اجسام نورانی را بر فراز تهران رصد کرده‌است.[۲]
ممنون از gtrfjn

آخرین ویرایش:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید در مورد قضیه ی گندمزار ها اگه دوست دارید می تونید مطالبی هر چند کم ولی به درد بخور توی آرشیو تلویزیون ها ، مجلات و نت پیدا کنید

راستش من از سال 81 چند سالی کلاس های نجوم اماتوری مرکز نجوم شهرمون رو رفتم و اشنا هستم با مسایل نجومی...در تمام طول مدت زمان تا حالا، انواع و اقسام مقالاتی که خوندم رو دیدم که براشون بیشتر از تاییدیه، رد اومده....

البته، عرض کردم من هم سوال پرسیدن رو دوست دارم.... مثلا تو 2000 سال قبل از میلاد، چطوری سنگ های به اون بزرگی رو بردن اونجا و با چنین محاسبات دقیقی روی هم گذاشتن؟! به طور قطع افراد بسیار باهوشی باید ساختن اینها رو انجام داده باشن...
به طور قطع، تمدن مایا ها یکی از موضوعاتی هست که نمیشه ازش گذشت و به طور قطع استون هنج هنوز معلوم نیست برا چی بوده.... ولی موجود فضایی و یوفو ها؟! من به وجود هیچ کدوم اعتقاد چندانی ندارم!

رويای ماه

عضو جدید
هميشه دوست داشتم يه آدم فضايي رو تو خونه داشتم بعد دوستاش با سفينه بيان جلو خونمون دنبال دوستشون ببرنش فضاااااااااا

Saheb1717

عضو جدید
خیر شایعه است. اریک فون دنیکن پشتش هست و از فروش کتاب فرازمینی ها پول عظیمی به جیب زده

fama9717

عضو جدید
شاید منطور از موجودات فضایی چیزی شبیه انسان نباشه
چهارتا مولکول و گیاه و هرچیزی که وجود داشته باشه اسمش میشه موجود دیگه !

persian_sphinx

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام در رابطه با بخش آخر گفته شما باید عرض کنم لزوما موجودات فضایی د صورت وجود نباید حتما شبیه به انسان باشن ! براساس همین تکامل و انتخاب طبیعی حالت های مختلفی با توجه به شرایط سیاره میتونن پیدا کرده باشن
در تکامل انسان هوشمند که اگر وقایع و دوره های پیشین انقراض و تکامل اتفاق نیفتاده بود موقعیت زندگی برای ما به شکل امروز وجود نداشت
اگر به اناتومی و اسکلت های کشف شده انسان در هزاره های قبل هم نگاه کنیم انسان امروز هم در همین مدت و دوره کوتاه دچار تغییرات ظاهر و چهره شده پس لزوما مثل ما نیستن شاید تکامل رو مدت ها قبل از ما آغاز کرده باشن و به مراتب پیشرفته تر و با سطح هوشیاری بالاتر باشن

* ممکنه دوستان با دلایل و اعتقاد مذهبی به عرض بنده در مورد تکامل انسان ایراد وارد کنند که کلا بحث جدایی هست که تکامل مورد تایید متون مذهبی قرار میگیره یا خیر ، در کل صرفا صحبت بر اساس انتخاب طبیعی و موقعیت های زیستن بود

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
درسال 1952 در مزرعه رزول امریکا یک سفینه فضایی حامل 3 سرنشین در مزرعه ای در آمریکابه نام رزول سقوط کرد ( بر پایه این ماجرا فیلمی نیز در امریکا ساخته شد) این مزرعه به سرعت و درآن زمان توسط نیروی هوایی و اف ب آی و سایرمقامات امنیتی محاصره شد. چندی بعد و با فشار رسانه های امریکا و جهان – دولت امریکا ماجرا را به کلی تکذیب نمود !! اما شاهدان و مزرعه داران اطراف که تعداد انها بیش از 200 نفر بود گواهی میدادند که این موجودات را دیده اندو هم چنین سفینه انها را… به هر حال این ماجرا از تب و تاب افتاد ولی همه ساله مراسمی در سالگرد سقوط سفینه در امریکا بر گزار میشد و هنوز هم میشود. تا اینکه در سال 2000 تعداد 1000 دانشمند برجسته جهان و برندگان جوایز نوبل از جورج بوش درخواست نمودند تا تکلیف رزول را روشن کند! یا تکذیب یا تایید! جورج بوش در بیانیه ای رادیو تلویزیونی و خیلی کوتاه ماجرا سقوط راتایید نمود! و دیگر هیچ توضیحی نداد! از آن پس تصاویری توسط ناسادر اختیار رسانه ها قرار گرفت و هنوز هم دانشمندان در انتظار دریافت ااطلاعات تکمیلی تر هستند . فقط گفته میشود که از سه سرنشین این فضاپیما 2 نفرکشته شده و مهندس پرواز زنده میماند. این موجود 3 سال در اختیارسرویس های امنیتی و جاسوسی و دانشمندان بود و دست اخر بر اثر ابتلا به انفلو انزافوت میکند . دانشمندان و محققین معتقدند ؛ طراحی هواپیمای ضد رادار – آپولو ها – شاتل های فضایی – و بسیاری از پیشرفت های شگرف امریکا بر اثر دانش این مهندس پرواز میباشد و امریکا هم به همین دلیل نمیخواهد این موضوع را بیشتر باز کند!!! حتی در بسیاری از مقالات تاحدی قضیه جدی پیگیری شده است که میگویند ؛ موجود رزول بر اثرفشار های تخلیه اطلاعاتی و هم چنین آزمایشات متعدد امریکایی ها فوت نموده است!

لینک کلیپ

نظر شما چیه؟!

بله ، وجود دارن

اینم مدرک :

http://neardeath.org/other/nde_40

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
همش ساخته ی ذهن بود.

اول nde رو تو گوگل سرچ کنین .

http://neardeath.org/home/are_ndes_true

تمام این تجربه ها منبع انگلیسی دارن و کلی تحقیق و کتاب از نویسنده های خارجی درمورد تجربه های نزدیک به مرگ شده . قبل از رد کردن چیزی درموردش مطالعه و تحقیق کنین .

http://neardeath.org/betty_eadie

https://www.google.com/search?client=opera&q=Betty+Eadie&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

https://www.google.com/search?clien.......3..0....1..gws-wiz.......0i67.CIUmrRIZr6E

https://g.co/kgs/qG8icb

https://www.google.com/search?client=opera&q=reincarnation_ken_ring&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8