مهندس های صنایع باهوش که کار دارن و راضی هستن بیان توو

star_silver2050

عضو فعال
سلام خدمت مهندس های عزیز چه اون هایی که دانشجو هستن و چه کسانی که درسشون تمام شده من امروز تقریبا بعد از 8 سال اومدم به این باشگاه یادمه سال 88 بود که تمام وقتم اینجا میگذروندم امروزیک دفعه یاد اون موقع افتادم و اومدم اینجا خوشحالم که نام کاربری ام یادم بود
الان هم این تاپیک زدم که دوستای گل مهندس صنایع بیان و باهم همفکری کنیم از ایده ها سلایق و تجربیات هم بهره ببریم :w17::w17::w17::w17::w18::w23::w23::w33::w32::w14::w14::w14:
دوستتون دارم
:w14:

Candyman

کاربر فعال
سلام خدمت مهندس های عزیز چه اون هایی که دانشجو هستن و چه کسانی که درسشون تمام شده من امروز تقریبا بعد از 8 سال اومدم به این باشگاه یادمه سال 88 بود که تمام وقتم اینجا میگذروندم امروزیک دفعه یاد اون موقع افتادم و اومدم اینجا خوشحالم که نام کاربری ام یادم بود
الان هم این تاپیک زدم که دوستای گل مهندس صنایع بیان و باهم همفکری کنیم از ایده ها سلایق و تجربیات هم بهره ببریم :w17::w17::w17::w17::w18::w23::w23::w33::w32::w14::w14::w14:
دوستتون دارم
:w14:

سلام
من امیر هستم .
خیلی وقت هست که از خبری از

اقای jit
خانم مهتابی
اقای bardinova
یاسر الیاس پور
و و و
ندارم

الان شاید نزدیک به 9 سال باشه من تو این سایت عضوم .

من الان تو زمینه بازرگانی خارجی و فروش کار میکنم .

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام
من 10 سال پیش توی سایت عضو شدم،اون موقع ها خیلی فعال بود،همه مقاله میزاشتن،مطالب جدید و پویا،آدم کلی چیز یادمیگرفت.

10 سال هم هستش که توی واحد برنامه ریزی تولید مشغولم

2624

عضو جدید
سلام
من سعید هستم.
سالهاست عضو این مجموعه هستم.در حدود 7 سال در حوزه مدیریت و کنترل پروژه فعالیت میکنم.از این انجمن خیلی بهره بردم خوشحال میشم بتونم دینمو ادا کنم

msjoon

عضو جدید
سلام من محسن هستم سال 2009 اینجا عضو شدم می بینیم حتی شروع کننده این تاپیک هم 5 سال پیش این تاپیک رو شروع کرده .... هییی عمر انسان چقدر زود می گذره مثل این که همین دیروز بود که من می اومدم و سر می زدم ... الان هم ده سال هست در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه مشغول به کار هستم.