مهندسی پزشکی ازاد تهران جنوب بهتره یا مهندسی پزشکی بیو الکتریک غیرانتفاعی امام رضا (ع) مشهد ؟

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام - دوستان جان هر کی دوست دارید به من کمک کنید -
برادر من تو کنکور سراسری , مهندسی پزشکی- بیو الکتریک دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا در مشهد قبول شده و آزاد , مهندسی پزشکی واجد تهران جنوب . به نظرتون بهتره کدوم رو بره ؟

و اینکه مهندسی پزشکی تهران جنوب هیچ گرایشی جلوش نبود , چرا ؟

ممنون

baharsalehi

عضو جدید
سلام

سلام

برادر من تو کنکور سراسری , مهندسی پزشکی- بیو الکتریک دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا در مشهد قبول شده و آزاد , مهندسی پزشکی واجد تهران جنوب . به نظرتون بهتره کدوم رو بره ؟

ممنون

اگه بچه درس خونیه
صددرصد بره دانشگاه آزاد تهران خیلی بهتره
من دوستانم علوم تحقیقات تهران بودن هم کارشناسی هم ارشد
درسته سخت گیر هستن
اما واقعا اگه کسی بره اونجا مهندسی پزشکی واسش عالیه
از لحاظ کاری حتی میتونه زمان دانشجویی توی شرکتهای تهران کار کنه چون توی تهران واسه دانشجویان مهندسی پزشکی اگه فعال باشن هم کارهست
با یکم سعی و تلاش مطمئنن موفق میشه
اما دانشگاههای غیرانتفاعی امکاناتی ندارن
طوطیوار فقط یه مشت درس میکنن تو مخت که آخرشم هیچی
شما از طرف من حتما اینا رو بهش بگید
تبریک هم بهش بگید چون واقعا رشته خوبی قبول شده
وبهتره از این فرصت استفاده کنه

delpier0

کاربر بیش فعال
اگه بچه درس خونیه
درسته سخت گیر هستن
از لحاظ کاری حتی میتونه زمان دانشجویی توی شرکتهای تهران کار کنه چون توی تهران واسه دانشجویان مهندسی پزشکی اگه فعال باشن هم کارهست

خیلی ممنون بهار جان - فقط یه مشکلی که هست اینه که تو ازاد مهندسی پزشکی خالی قبول شده - یعنی هیچ گرایشی جلوش ننوشته ... این یکم عجیب نیست ؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزيز وقتي گرايش ننوشته يعني بعد از 1 يا دو ترم خودتون انتخاب مي كنيد يا يه حالت ديگه كه كليه ي درساي مشترك را ميخونيد و يك سري از درس هاي ديگه هم ارائه مي كنند كه بدون گرايش براتون ثبت ميشه.

يه چيز ديگه، غيرانتفاعي سطحش پايينه اگر مشهدي نيستي كه صد درصد TJ رو انتخاب كن، كلي از استاداش با سراسري يكي هستند و سطح شما بالا خواهد بود.

arshida24

عضو جدید
اگه بچه درس خونیه
درسته سخت گیر هستن

دوستان جدید ایشون گفتند برادرشان تهران جنوب قبول شده نه علوم تحقیقات
توجه به اینکه که تنها دانشگاه آزادی که مدرکش را قبول دارند علوم تحقیقات هست ولاغیر....
باید حتما تحقیق کنه
باید از دانشجوهای خود اون دانشگاه بپرسند اگر علوم تحقیقات بود 100 درصد میشه گفت اونجا ارجحتره
ولی بعضی دانشگاههای غیرانتفاعی مشهد اساتیدش از خود دانشگاه فردوسی هست...
حتما بهش بوگو با پرس و جو انتخاب کنند....
انشالله موفق باشند!

arshida24

عضو جدید
آآهااااان راستی در مورد اینکه گرایش مشخص نشده اصلا نمیشه گفت چطور اینجور مشکلی اتفاق افتاده
به شدت گرایش های مهندسی پزشکی با هم متفاوتند
اصلا فیلدای جدا هستند
عجیب بود چیزی که گفتید
آخ فکر کن مثه تفاوت بین مهندسی مکانیک و برق و مواد میمونه
عجیبه عجیــــــــــب

delpier0

کاربر بیش فعال
دوست عزيز وقتي گرايش ننوشته يعني بعد از 1 يا دو ترم خودتون انتخاب مي كنيد يا يه حالت ديگه كه كليه ي درساي مشترك را ميخونيد و يك سري از درس هاي ديگه هم ارائه مي كنند كه بدون گرايش براتون ثبت ميشه.

يه چيز ديگه، غيرانتفاعي سطحش پايينه اگر مشهدي نيستي كه صد درصد TJ رو انتخاب كن، كلي از استاداش با سراسري يكي هستند و سطح شما بالا خواهد بود.

خیلی ممنون از توضیحاتت , واقعا لطف کردی

delpier0

کاربر بیش فعال
آآهااااان راستی در مورد اینکه گرایش مشخص نشده اصلا نمیشه گفت چطور اینجور مشکلی اتفاق افتاده
به شدت گرایش های مهندسی پزشکی با هم متفاوتند
اصلا فیلدای جدا هستند
عجیب بود چیزی که گفتید
آخ فکر کن مثه تفاوت بین مهندسی مکانیک و برق و مواد میمونه
عجیبه عجیــــــــــب

یعنی حتی دانشگاه ازاد تهران جنوب هم مدرکش معتبر نیست ؟!!!

والا دوستان گفتن گرایش رو بعدا خود دانشجو ها مشخص میکنن ... نمیدونم چجوریه - من اولین بار هست یه همچین چیزی میشنوم

baharsalehi

عضو جدید
یعنی حتی دانشگاه ازاد تهران جنوب هم مدرکش معتبر نیست ؟!!!

والا دوستان گفتن گرایش رو بعدا خود دانشجو ها مشخص میکنن ... نمیدونم چجوریه - من اولین بار هست یه همچین چیزی میشنوم

بابا این که مسئله آنچنان بزرگی نیست
کار با یه تلفن زدن به دانشگاه حل
چرا انقدر یه چیزو بزرگ میکنید
بعدن انقدر اتفاقات میفته که این درمقابلش هیچــــــــــــــــــــــه
میخای شماره دانشگاه رو نداری بهت بدم؟

delpier0

کاربر بیش فعال
بابا این که مسئله آنچنان بزرگی نیست
کار با یه تلفن زدن به دانشگاه حل
چرا انقدر یه چیزو بزرگ میکنید
بعدن انقدر اتفاقات میفته که این درمقابلش هیچــــــــــــــــــــــه
میخای شماره دانشگاه رو نداری بهت بدم؟

بهار چان زنگ میزنم یا همش اشغال هست یا کسی جواب نمیده وگرنه متوجه هستم که با زنگ زدن مشکل حل میشه ...!!!!!!!!

navid7171

عضو جدید
من مهندسى پزشكى بالينى دانشگاه آزاد واحد تهران پزشكى قبول شدم
اما يه سرى از دوستام ميگن برو و يه سريا هم ميگن سال ديگه كنكور بده و يه دانشگاه دولتى قبول شو
سطح درسى منم اونقدى نيست كه اگه يه سال ديگه بخونم يه دانشگاه و رشته خوب تو تهران قبول بشم و خيلى همت كنم ميتونم يه رشته تقريبا خوب و متوسط تو دانشگاهى مثه بوعلى يا صنعتى همدان قبول بشم
به نظرتون من چيكار كنم؟

baharsalehi

عضو جدید
من مهندسى پزشكى بالينى دانشگاه آزاد واحد تهران پزشكى قبول شدم
اما يه سرى از دوستام ميگن برو و يه سريا هم ميگن سال ديگه كنكور بده و يه دانشگاه دولتى قبول شو
سطح درسى منم اونقدى نيست كه اگه يه سال ديگه بخونم يه دانشگاه و رشته خوب تو تهران قبول بشم و خيلى همت كنم ميتونم يه رشته تقريبا خوب و متوسط تو دانشگاهى مثه بوعلى يا صنعتى همدان قبول بشم
به نظرتون من چيكار كنم؟

به نظرم برو مهندسی پزشکی بالینی
و سعی کن دروسی رو پاس کنی که توی مهندسی پزشکی با گرایش های دیگه هم باشه
بعد هم کنکور دولتی بده سال بعد هم آزاد مهندسی پزشکی با گرایش بیوالکتریک یا بیومکانیک یا بیومتریال
هرکدومو که بیشتر علاقه داری که بعد دروستو حساب کنن که عقب نیفتی
اگه هم دولتی رو دوست داشتی دیدی مهندسی پزشکی رو دوست نداری
انتخاب میکنی
بزار انتخابات وسیع باشه که خوب بتونی تصمیم بگیری
خودتو محدود نکن
این پیشنهاد منه چون خودم تجربه کردم
ووقتی انتخابام وسیع بود بهترین تصمیمو گرفتم و الان کاملا راضیم

baharsalehi

عضو جدید
بهار چان زنگ میزنم یا همش اشغال هست یا کسی جواب نمیده وگرنه متوجه هستم که با زنگ زدن مشکل حل میشه ...!!!!!!!!

اگه نزدیک بهتون یه سر برید اونجا دیگه میتونی تمام سوالاتتو بپرسی
خیالت راحت میشه
یا با یه مشاور انتخاب رشته هم صحبت کنید احتمال داره اونا بهتر اطلاع داشته باشن

SAMARRR

عضو جدید
سلام من امسال رشته مهندسی پزشکی گرایش بالینی علوم تحقیقات قبول شدم با علاقه این رشته و گرایشو انتخاب کردم و اولین انتخابم بود ولی متاسفانه ازینکه بالینه تو مقطع ارشدوجود نداره خیلی ناراحت شدم و پشیمون حتی شنیدم کارشناسی بالینی هم فقط تو ایران هستش و حالم گفتن ندارهمیخواستم کمی بهم راجع به این گرایش توضیح بدین اینکه توکشور های دیگه مدرکش قابل قبول هست اصلا؟اینکه میتونم با کارشناسی این گرایش تو دانشگاه های خارج ادامه تحصیل بدم بازار کارش تو ایران و خارج ایران رو هم میخواستم بدونم واینکه با توجه به چیزی ک من شنیدم تغییرگرایش تو دانشگاه من خیلی سخته میخوام بدونم اگه واقعا این گرایش شرایط خوبی نداره برخلاف علاقم به این گرایش هرچه سریع تر برای تغییرگرایش اقدام کنمخواهش میکنم لطفا لطفا لطفا راهنماییم کنید...      

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من امسال رشته مهندسی پزشکی گرایش بالینی علوم تحقیقات قبول شدم با علاقه این رشته و گرایشو انتخاب کردم و اولین انتخابم بود ولی متاسفانه ازینکه بالینه تو مقطع ارشدوجود نداره خیلی ناراحت شدم و پشیمون حتی شنیدم کارشناسی بالینی هم فقط تو ایران هستش و حالم گفتن ندارهمیخواستم کمی بهم راجع به این گرایش توضیح بدین اینکه توکشور های دیگه مدرکش قابل قبول هست اصلا؟اینکه میتونم با کارشناسی این گرایش تو دانشگاه های خارج ادامه تحصیل بدم بازار کارش تو ایران و خارج ایران رو هم میخواستم بدونم واینکه با توجه به چیزی ک من شنیدم تغییرگرایش تو دانشگاه من خیلی سخته میخوام بدونم اگه واقعا این گرایش شرایط خوبی نداره برخلاف علاقم به این گرایش هرچه سریع تر برای تغییرگرایش اقدام کنمخواهش میکنم لطفا لطفا لطفا راهنماییم کنید...
فدات شم ک تو همه پستا همینو پرسیدی:smile:
کدوم دانشگاهی؟

SAMARRR

عضو جدید
فدات شم ک تو همه پستا همینو پرسیدی:smile:
کدوم دانشگاهی؟
نوشتم که علوم تحقیقات قبول شدم گرایشمم دوست دارم ولی چون شنیدم که ارشد نداره امیرکبیرهم این گرایشو نداره ترسیدم ارزش مدرکش کمتر از گرایش های دیگه باشه تغییرگرایس هم تو دانشگاه ما خیلی سخته

mehdi1359yaad

عضو جدید

ممنون

داداش این رشته فایده ای نداره خودتو سر کار نذار برو تکنسین اتاق عملی بخون یا رادبولوژی یا فیزیوتراپی این رشته ها خیلی خوبه مهندسی پزشکی فایده نداره نه کارش هست نه چیزی بعدا واسه استخدام باید بری منت این شرکتو اون شکرت بکشی اخرشم واسه چندر غاز حقوق بیمارستانها هم که استخدام ندارن بی خیال شو وقتت رو تلف کن خود دانی فقط به خاطره خودت گفتم

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
داداش این رشته فایده ای نداره خودتو سر کار نذار برو تکنسین اتاق عملی بخون یا رادبولوژی یا فیزیوتراپی این رشته ها خیلی خوبه مهندسی پزشکی فایده نداره نه کارش هست نه چیزی بعدا واسه استخدام باید بری منت این شرکتو اون شکرت بکشی اخرشم واسه چندر غاز حقوق بیمارستانها هم که استخدام ندارن بی خیال شو وقتت رو تلف کن خود دانی فقط به خاطره خودت گفتم

آقای عزیز این چه حرفیه؟
من ترم چهار سرکارم اونم توو علوم پزشکی
ی رشته جدید و خوبه ک هنو اشباع نشده

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نوشتم که علوم تحقیقات قبول شدم گرایشمم دوست دارم ولی چون شنیدم که ارشد نداره امیرکبیرهم این گرایشو نداره ترسیدم ارزش مدرکش کمتر از گرایش های دیگه باشه تغییرگرایس هم تو دانشگاه ما خیلی سخته

دوسته خوبم من ب استادم گفتم
ایشون گفتن نمیتونن جواب قطعی بدن آخه میگن سیستم آموزشی ایران مشکل داره
گفتن باید برید سنجش یا تماس بگیرید:)

بالا