[ مهندسی هسته ای ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسان هسته ای

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی هم باشگاهی های عزیز راستش از وقتی که اومدم تو این باشگاه برام جای سوال بود رشته ی مهندسی هسته ای که جزو رشته های نوپا تو ایرانه چرا نباید تو این باشگاه که خیلی هم برای من مفید بوده یه تالار اختصاصی نداشته باشه؟ چند وقت پیش یه خانمی که رشته ی مهندسی هسته ای تو دانشگاه امیرکبیر می خوند برامون تو مدرسه حرف زد و من کم و بیش یه چیزایی فهمیدم.ولی دوست دارم بیشتر در مورد این رشته بدونم اصلا تو این باشگاه کسی هم هست که مهندسی هسته ای بخونه؟

legolas989

عضو جدید
سلام.من تازه عضو شدم. ارشد مهندسی هسته ای گرایش راکتور میخونم. دانشگاه شیراز.
اگه کسی اطلاعاتی خواست خوشحال میشم در حد توان کمک کنم. :)

solarita

عضو جدید
سلام، اگه میشه در مورد بازار کار این رشته توضیح بدین؟با تشکر;)

elissa_astro

عضو جدید
سلام.جدا حیفه این تاپیک اینقدر مهجور بمونه.من اتمی میخونم نمیدونم به هسته ای مربوطه یا نه اما خودم یه ربطی براش پیدا میکنم چون به هسته ای علاقه ی زیادی دارم

مریم2009

عضو جدید
سلام مهندس میشه یکم در مورد درسها و گرایشهای این رشته توضیح بدین و البته بازار کارش. ممنون

5968

عضو جدید
سلام من ترم 2 مهندسی هسته ای ام گرایش راکتور نظرت راجع به تغییر رشته چیه؟راستی تو علوم تحقیقاتم:w10:

simin64

عضو جدید
کارگاه آموزشي RELAP 5
مدرس:
دکتر رضا ضرغامي- عضو هيئت علمي دانشگاه تهران
شهریور 91
برای هرگونه اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر تماس بگیرید.
kargah.relap5@yahoo.com

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد درساتون و رشتتتون بگین

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.جدا حیفه این تاپیک اینقدر مهجور بمونه.من اتمی میخونم نمیدونم به هسته ای مربوطه یا نه اما خودم یه ربطی براش پیدا میکنم چون به هسته ای علاقه ی زیادی دارم
ممنونم عزیزم خوش حال میشم

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام
راستش خانم من زیاد اطلاعی راجع به گرایش های فیزیک اتمی و هسته ای ندارم
ولی مهندسی هسته ای حدود 50 درصدش مربوط میشود به اطلاعات دروس پایه از جمله فیزیک هسته ای- فیزیک بهداشت و ...
و 50 درصد باقیمانده اش مربوط میشود به اطلاعات مهندسی که عبارت است از طراحی و ساخت و ...
ولی در کل کسی که پایه ی فیزیکی اش قوی تر باشدبه نظر من به این رشته بپردازد موفق تر است پس اگر شما علاقه به این رشته دارید شک نکنید که در این رشته موفق خواهید شد

سینا رحیمی

عضو جدید
سلام خسته نباشی.ببخشی یه سوال دارم من دانشجوی مهندسی پرتوپزشکیم میخواستم بدونم کدوم گرایش ارشد از همه بهتره از لحاظ درآمد و سختی کار.ممنون

nadia.s

عضو جدید
سلام، منم یه تازه واردم تو این مجموعه
گرایش کاربرد پرتو
حتما متوجه شدین که اکثرا لینک های دانلود کتاب و مقاله بسته هستن
پیشنهاد میکنم توی یه تاپیک جدا کتابها و مقالاتو به اشتراک بذاریم

M.Lavasani

عضو جدید
سلام !
مهندسی هسته ای 4 تا گرایش داره : راکتور - گداخت - چرخه سوخت - کاربرد پرتوها .
این 4 تا رو مطمئنم ، حالا اگه کم گفتم بازم هست دوستان هم رشته اصلاحش کنن :smile:

farhad

عضو جدید
سلام به همه ی هم باشگاهی های عزیز راستش از وقتی که اومدم تو این باشگاه برام جای سوال بود رشته ی مهندسی هسته ای که جزو رشته های نوپا تو ایرانه چرا نباید تو این باشگاه که خیلی هم برای من مفید بوده یه تالار اختصاصی نداشته باشه؟ چند وقت پیش یه خانمی که رشته ی مهندسی هسته ای تو دانشگاه امیرکبیر می خوند برامون تو مدرسه حرف زد و من کم و بیش یه چیزایی فهمیدم.ولی دوست دارم بیشتر در مورد این رشته بدونم اصلا تو این باشگاه کسی هم هست که مهندسی هسته ای بخونه؟

با سلام ا بنده فقط دنبال حل تمرین هستم . فیزیک می یر هوف . بهداشت و ..:gol::(از لطف شما ممنون

farhad

عضو جدید
سلام سینا جان من هم دانشجوی مهندسی راکتورم اگه چیزی فهمیدی به من هم اطلاع بده و من هم دنبال کسب درآمد هستم . :gol:

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام ا بنده فقط دنبال حل تمرین هستم . فیزیک می یر هوف . بهداشت و ..:gol::(از لطف شما ممنون
میر هوف که فک نمیکنم باشه ولی کپی بهداشت رو بچه ها دارن
البته از فصل 1-2-3 میرهوف یه pdf با دس خط بچه ها دارم اگه خواستین میلتونو بذارین
تا بفرستم
البته سعی میکنم مثل سولفان دیس آپلود کنم
کسی فارسی سولفاندیس رونداره