مهندسی نرم افزار(توسعه نرم افزار)

مهندسی نرم افزار(توسعه نرم افزار)

• بله

رای: 0 0.0%
  • خیر ،چون علوم کامپیوتر بومی ایران نیست

• خیر ،چون فواید اش کمتر است

• خیر

• مجموع رای دهندگان
    3
  • نظرسنجی بسته .

ap7

عضو جدید
سلام به دوستان گرام
با ادب احترام خدمت دوستان
همانطوری که همه ما مهندسین نرم افزار و تکنسین های نرم افزار در کنار درس های مثل برنامه نویسی ،مباحث ویژه و پایگاه داده و..... درس مهندسی نرم افزار را هم می گذارانیم و چیزهای کاربردی زیادی از درس میشه یاد گرفت من از این درس خیلی خوشم می آید و به نظر شخصی بنده از درسهای تخصصی دیگر رشته خودمان مهم تره چون با این درس که می تونیم درس های دیگر در رسیدن به هدفمون استفاده مناسب کنیم
خوب من می خوام در این تایپیک در مورد متدلوژی ،فرآیند ها، زبان های مدلسازی و مبحث های مرتبط به این درس مطرح کنم

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان گرام
با ادب احترام خدمت دوستان
همانطوری که همه ما مهندسین نرم افزار و تکنسین های نرم افزار در کنار درس های مثل برنامه نویسی ،مباحث ویژه و پایگاه داده و..... درس مهندسی نرم افزار را هم می گذارانیم و چیزهای کاربردی زیادی از درس میشه یاد گرفت من از این درس خیلی خوشم می آید و به نظر شخصی بنده از درسهای تخصصی دیگر رشته خودمان مهم تره چون با این درس که می تونیم درس های دیگر در رسیدن به هدفمون استفاده مناسب کنیم
خوب من می خوام در این تایپیک در مورد متدلوژی ،فرآیند ها، زبان های مدلسازی و مبحث های مرتبط به این درس مطرح کنم
اگر در دانشگاه ها به صورت کاربردی مهندسی نرم افزار رو درس بدن به نظر بنده از جمله مهمترین درس های رشته کامپیوتر هست
من به شخصه معتقدم کاری که یک مهندس کامپیوتر انجام میده در واقع همون چیزهایی هست که در این درس اموزش داده میشه
--------
خب دوست من چه شد این تاپیک؟!

ap7

عضو جدید
سلام دمت گرم

فعلا شرمنده بچه من امتحان ترم دارم و درس هام سنگینه از همه عذر می خواهم ولی سعی می کنم تا از ماه دیگه شروع کنم به ارسال مطلب
بچه های خیلی باحالی اینجا هستن امیدوارم همکاری ها ادامه داشته باشه
دمتون گرم

persian_gulf16

عضو جدید
سلام
دنبال یک کتاب خوب در حوزه مهندسی نرم افزار هستم. کتاب زیاده ولی کتابی می خوام که جامع باشه و مباحث مهندسی نرم افزار را از مقدماتی تا پیشرفته توضیح داده باشه.
ممنونم

it_solver

عضو جدید
سلام
دنبال یک کتاب خوب در حوزه مهندسی نرم افزار هستم. کتاب زیاده ولی کتابی می خوام که جامع باشه و مباحث مهندسی نرم افزار را از مقدماتی تا پیشرفته توضیح داده باشه.
ممنونم

سلام دوست عزیز همونطور که خودتون گفتید کتاب زیاده اما این موضوع نیاز به تجربه داره یعنی کاریه که با تجربه میتوان در اون مهارت و تخصص پیدا کرد کتاب خیلی هم کارساز نیست و فقط اصول کار رو توضیح داده.
موفق باشید.

!farzaneh!

عضو جدید
سلام
ممنونم
سلام
بنظر من کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن ترجمه جعفر نژاد قمی کتابه خوبیه

بالا