[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

بانو0093

عضو جدید
بچه ها لطفا آیدی هاتونم اینجا ثبت کنید وهمو اد کنیمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/show...و-بچه-های-مهندسی-اجرایی?p=6179680#post6179680

engineer_alireza

عضو جدید
ببنید دوستان
من ترم اخرم گرایشم مکانیک اصل کار من سمت تاسیسات داره یادتون باشه 6 واحد اختصاصی تاسیسات وبیش از 18 واحد مکانیک خودم پاس کردم جمعا فک کنم 40 تایی بشه شاید هم کمتر شما 30 بگیر
حالا من راست کارم می خوام سوق بدم به سمت تاسیسات چون بیشتر با رشته من میخونه هم با برق هم با مکانیک و عمران و .... سروکار دارم
حالا هر کس متناسب به گرایشش سهم کمتر یا بیشتری داره

noona

عضو جدید
vayyyyyyyyyy. khosh be halet!!!!!!!!!!!!!!man 2 terme pish kargah ro vardashtam hanoz kelasesh tashkil nashode! asabemono khord karde!
سلام،شما کدوم دانشگاه درس میخونین؟
من کارگاه 1 رو پاس کردم ولی 2 رو گرفتم هنوز کلاسش تشکیل نشده!رشتمون خوبه ولی از دست این داشگاه پیام نور داغونم...

sharifi_3538

عضو جدید
سلام ابجی فاطمه خوشبختم .من تازه بااین سایت آشنا شدم امیدوارم همدانشجوی خوبی براتون باشم .دانشجو مهندسی مدیریت اجرایی پیام نور واحد ایلام

m.ghasemi22

عضو جدید
بعد از 3 سال به این سایت سر زدم
دوستان اصلا نگران نباشین چون همه تون میتونین موفق باشین فقط پشتکار داشته باشین
من 4ساله مدیریت اجرایی بودم و الان هم یک سال از ارشدم گذشت
اصلا به لیسانس قانع نباشین

pari rad

عضو جدید
سلام.بچه ها بهتر نیست یه تاپیک درباره رشته مدیریت اجرایی بزنیم وراجع بهش هراطلاعاتی داریم بریزیم رو دایره ؟ اینطوری بیشتر همه اشنا میشن و هم تازه واردا کمتر سردر گم میشن؟ با اخبار جدید هم به روز میشیم.هان!!!!!!!!!!!!!

mahnaz0098

عضو جدید
سلام دوستان من رشته مهندسی مدیریت اجرایی خوندم و تک تک دوروسم را با عشق خوندم و در این رشته در کل کشور شاگرد اول شدم و عاشق این رشته هستم ولی متاسفانه وارد بازار کار که شدم هیچ کسی قبولم نکرد این رشته هنوز خوب معرفی نشده و قابلیت آن هنوز مشخص نشده :cry: بیایید برای آن تدبیری بیندیشیم

mahnaz0098

عضو جدید
سلام از کجا اطلاع پیدا کنیم که می تونیم نظام مهندسی امتحان بدیم میشه لطفا راهنماییم کنی؟

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
با سلام. واقعا سایت عالی دارید. من هم کارشناسی ام را صنایع خوندم و ارشد MBA میخواهم بخونم. خوشحال میشوم که کمکتان کنم.

سلام .معذرت میخام ولی رشته مهندسی مدیریت اجرایی با ارشد مدیریت اجرایی فرق داره ای کاش همه این رشته رو درک میکردن همه با مدیریت اشتباه میگیرن اصلا بازار کارش مشخص نیست .هیچکی تاحالا اسمش رو نشنیدن بالای ریز نمرات من فنی مهندسی نوشتن.

ENG.L.S

بله باید برای اینکه عضو نظام بشیم کاری کنیم.
من به مسکن وشهرسازی نامه نوشتم اما اونابعد8 ماه بهم جوابی ندادن!!!

من یه بارم توی تایپیک ایدی ها نوشتم منم ریزنمراتمو برای سازمان مسکن فرستادم اونا هم برای وزات خونه تهران فرستادن .2ماه شده ولی جوابشو ندادن .ایشا... جور شه ما از این بلاتکلیفی دربیایم.
اگه بفهمیم بازار کارش چیه نصفه مشکلات این رشته حل میشه.

ENG.L.S

یک سال دارم دنبال کار میگردم پیدا نمیشه حتی باحقوق زیر 100هزار تومن هم قانع شدم همون هم جور نشد.افسردگی گرفتم .به هر ارگانی شد رو انداختم صبا ساعت اداری بیرون میومدم دنبال کار تاپایان ساعت اداری کفشام پوسید ولی کار پیدا نشد بعضیا هم سرکار میذاشتن ادمو. بد دوره ای بیکاری از یه طرف ،نشناختن رشتمون پوزخند زدن دیگران هم از طرف دیگه همه که روحیه وپشتکار مو تحسین میکردن کم اوردم قضیه ما شده نگرد پیدا نمیشه.دلم خیلی پر بود.

ENG.L.S

حالا به طور مثال اگه ما اومدیم یه درس از صنایع پاس کردیم یه درس از عمران یه درس از برق که جمعا بشه 12 واحد اختیاری تکلیف گرایش چی میشه؟
یعنی توی این رشته این قانون هست که حتما باید دروس فقط یک گرایش رو پاس کرد ؟

بابا این رشته همین جوری پیچیده هست شما هم پیچیده تر نکنش.

engineer_alireza

عضو جدید
من یه بارم توی تایپیک ایدی ها نوشتم منم ریزنمراتمو برای سازمان مسکن فرستادم اونا هم برای وزات خونه تهران فرستادن .2ماه شده ولی جوابشو ندادن .ایشا... جور شه ما از این بلاتکلیفی دربیایم.
اگه بفهمیم بازار کارش چیه نصفه مشکلات این رشته حل میشه.

چرا اینهمه خودتو اذیت میکنی/؟؟؟؟؟کدوم پودمان رو گذروندی؟؟؟؟؟؟ تا بهت بگم بعد ایمیلتو برام پیام بزار

ENG.L.S

چرا اینهمه خودتو اذیت میکنی/؟؟؟؟؟کدوم پودمان رو گذروندی؟؟؟؟؟؟ تا بهت بگم بعد ایمیلتو برام پیام بزار

من خودمو اذیت نمیکنم دیگرانن که مارو اذیت میکنن؟من گرایش عمرانو برداشتم درسای مکانیک خاک,قوانین حاکم؛تحلیل سازه,ماشین آلات رو از اختیاریا پاس کردم.جوابمو که نوشتید که بگم مکانیکم برای تاسیساتم جواب میده؟ میگن تو مدرک نمینویسه گرایش چیه.
ایمیلم هم:safarbali.lida@gmail.com

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
میبینم که آقای علیرضا هنوز به بچه ها امیدواری الکی میده.آخه برادر برا چی این کار رو میکنی؟!
من الان 1 ساله فارغ التحصیل شدم.از سال 87 تا حالا دنبال اینم که ببینم کجا با مدرک رشته ما کار مناسب وجود داره.تا الان به این نتایج رسیدم:
1.دوستان میتونن مدرک رو بیخیال بشن و دنبال کاری برن که به مدرک ما ربطی نداره شاید بعد از یه مدت دوندگی یه کاری پیدا کنن.
2.دوستان اگه پارتی داشته باشن اصلا به مدرک احتیاج ندارن.
3.دوستان برن ارشد رو حتما در یه رشته ای که بازار کار مناسب داره بگیرن و برن سر کار.
4.دوستان بیخیال سر کار رفتن بشن (البته خانم ها)

البته جدیدا دارم از یه اداره ای این موضوع رشتمونو پیگیری میکنم که در صورت رسیدن به نتیجه قابل قبول حتما براتون توضیح میدم.

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من رشته مهندسی مدیریت اجرایی خوندم و تک تک دوروسم را با عشق خوندم و در این رشته در کل کشور شاگرد اول شدم و عاشق این رشته هستم ولی متاسفانه وارد بازار کار که شدم هیچ کسی قبولم نکرد این رشته هنوز خوب معرفی نشده و قابلیت آن هنوز مشخص نشده :cry: بیایید برای آن تدبیری بیندیشیم

سلام مهناز خانم.غصه نخور خدا بزرگه....

ENG.L.S

یکی از قشنگ ترین فاجعه ی رشته مهندسی مدیریت اجرایی

یکی از قشنگ ترین فاجعه ی رشته مهندسی مدیریت اجرایی

امروز نظام مهندسی گفت که این رشته عضو نظام نمیتونه باشه.
مبارک باشه من که با رشتمون خیی داارم حال میکنم.:cry::cry::(:(:mad::mad:

engineer_alireza

عضو جدید
امروز نظام مهندسی گفت که این رشته عضو نظام نمیتونه باشه.
مبارک باشه من که با رشتمون خیی داارم حال میکنم.:cry::cry::(:(:mad::mad:
د

نظام مهندسی لیستی از ذروسی رو ک پاس کردید رو از کردید رو ازتون میگیره تازه گیا توی پرتابل پیام نور نوشته بود ک رشته ما یکی از شاخه های مکانیک شده
والله اینجا که من سوال کردم گفتن شما میتونید برای تاسیسات نظام مهندسی امتحان بدید

engineer_alireza

عضو جدید
سلام به همگی.
میبینم که آقای علیرضا هنوز به بچه ها امیدواری الکی میده.آخه برادر برا چی این کار رو میکنی؟!
من الان 1 ساله فارغ التحصیل شدم.از سال 87 تا حالا دنبال اینم که ببینم کجا با مدرک رشته ما کار مناسب وجود داره.تا الان به این نتایج رسیدم:
1.دوستان میتونن مدرک رو بیخیال بشن و دنبال کاری برن که به مدرک ما ربطی نداره شاید بعد از یه مدت دوندگی یه کاری پیدا کنن.
2.دوستان اگه پارتی داشته باشن اصلا به مدرک احتیاج ندارن.
3.دوستان برن ارشد رو حتما در یه رشته ای که بازار کار مناسب داره بگیرن و برن سر کار.
4.دوستان بیخیال سر کار رفتن بشن (البته خانم ها)

البته جدیدا دارم از یه اداره ای این موضوع رشتمونو پیگیری میکنم که در صورت رسیدن به نتیجه قابل قبول حتما براتون توضیح میدم.

امید ندیم چی کار کنیم من زمانی که توی این رشته اومدم دربارش اطلاعات کسب کردم فهمیدم که آقا کارت اینجا تضمین نیست اینجا باید خودت بری برای خودت کار درست کنی به این وجود من به این رشته اومدم
پارتی هم خوبه گیر اومدم پارتی ما هم بشو

engineer_alireza

عضو جدید
من خودمو اذیت نمیکنم دیگرانن که مارو اذیت میکنن؟من گرایش عمرانو برداشتم درسای مکانیک خاک,قوانین حاکم؛تحلیل سازه,ماشین آلات رو از اختیاریا پاس کردم.جوابمو که نوشتید که بگم مکانیکم برای تاسیساتم جواب میده؟ میگن تو مدرک نمینویسه گرایش چیه.
ایمیلم هم:safarbali.lida@gmail.com
شما که عمرانید بیشتر باید در پروژه ها باشید میگن نمینویسند اما شما لیست دروس گذرانده را ک دارید

ENG.L.S

د

نظام مهندسی لیستی از ذروسی رو ک پاس کردید رو از کردید رو ازتون میگیره تازه گیا توی پرتابل پیام نور نوشته بود ک رشته ما یکی از شاخه های مکانیک شده
والله اینجا که من سوال کردم گفتن شما میتونید برای تاسیسات نظام مهندسی امتحان بدید

من ریزنمراتمو بررسی کردن گفتن که ما نمیتونیم عضو نظام بشیم .شما مطمئنید که شما میتونید چه فرقی داره مکانیک یا عمران تو مدرک هم ذکر نمیکنن گرایش چیه؟شما مال کدوم شهرید؟استان ما بابقیه استانا فرق داره !دانشگاه ما گرایش ما مکانیک وبرق نداشت میگفت امکانات برگزاری کلاس این گرایش ها رو نداریم جالب اینجا بود که سال بعداز انتخب گراش ما رشته مکانیک و خودرو رو دانشگاه اورد.ما تو چی شانس اوردیم که اینجا شانس بیاریم از شما هم ممنون.

ENG.L.S

همه میگن خدا بزرگه درست میشه حتما میشه که همه میگن.اگه کسی میدونه چیکارکنیم این رشته از این وضعیت دربیاد پیشنهاد بده از چند شهر اقدام کنیم شاید فرجی شد.
من با اداره کل کار استانمون صحبت کردم فایده نداشت.از دانشگاه خواستم که رشته رو معرفی کنه تا برای ازمون های دولتی رشته ماهم بزارن گفتن برای ما مقدور نیست.رفتم اداره اب گفتم رشتم جدیده اسم رشتمو نوشتن با چند تارشته هایی که تو رشتمون هست گفتن ماهروقت یه کدوم از5تا رشته هارو خواستیم به صورت بخشنامه به تهران اعلام میکنیم این رشته هم وجود داره.
تازه رشته ما اگه بخواد تو شرکت های پیمانکاری اداره آب ؛بنیاد مسکن؛شهرداری کار کنه کم تر از بقیه جاها به مشکل میخوره که نیازی به نظام مهندسی هم نیست.ولی باز به درد دخترا نمیخوره .

ENG.L.S

سلام از کجا اطلاع پیدا کنیم که می تونیم نظام مهندسی امتحان بدیم میشه لطفا راهنماییم کنی؟

یک فارغ التحصیل باید ریزنمراتشو به سازمان مسکن بده تا برای وزارت تهران بفرستن بعد چند ماه میگن که این رشته عضو نظام میشه یا نه.که گرایش عمران جزءنظام نمیتونه باشه همین دیروز جواب ریزنمراتم اومد.ولی اقای علیرضا توی یکی از تایپیک ها گفته که مکانیک میتونه عضو شه.

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
خبرای جدیدی براتون دارم که امیدوارم با خوندنش کمی خوشحال بشین.
من برای رشتمون به سازمان راه و شهرسازی مراجعه کردم.اونجا بهم گفتن که در مجلس تصویب شده که برای رشته ما کد تعریف بشه و انشاءالله تا 1 سال آینده رشته مهندسی مدیریت اجرایی مانند سایر رشته ها دارای کد خواهد شد.
خبر دومی که از این سازمان گرفتم این بود که دانشجویان رشته مهندسی مدیریت اجرایی که پودمان خودشان را مکانیک یا عمران انتخاب کرده و درس های مربوط به این دو رشته را پاس کرده اند می توانند بعد از اینکه 3 سال از اخذ مدرک کارشناسی شان گذشت عضو سازمان نظام مهندسی شده و به عنوان مهندس ناظر کار کنند.البته اگر دانشجویان بخواهند در قسمت محاسبات رشته عمران یا طراحی رشته مکانیک فعالیت کنند باید تعدادی از دروسی که لیستش را در ادامه برایتان میگذارم پاس کنند و در امتحان سازمان نظام مهندسی شرکت کنند.
اما دوستانی که پودمان خود را غیر از عمران یا مکانیک انتخاب کرده اند نمی توانند عضو نظام مهندسی شوند.
دوستان عزیز در صورت داشتن سوالاتی در مورد رشته مهندسی مدیریت اجرایی میتوانید به سازمان راه و شهرسازی شهر خود مراجعه کنید.
امیدوارم خبرهایی که براتون نوشتم به دردتون خورده باشه.

بالا