مهندسی فضای سبز

مهشان

عضو جدید
سلام .الان دیگه هر جایی نیاز به یک مهندس طراح فضای سبز داره .پس مطمئن باش حتما سرکار میری البته خودتم باید تلاش کنی .مثلا چرانباید بچه های فضای سبز هم مثل فارغ التحصیلای عمران دفتر مهندسی بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

مهشان

عضو جدید
پس کجایی؟چرا نظرتا درباره پیشنهادم برای بچه های فضای سبز نگفتی؟:warn:

مهدی 72

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من علاقه ی زیادی به رشته فضای سبز دارم ممکنه راهنماییم کنید در حال حاضر ازاد مهندسی کشاورزی میخونم اما عاشق فضای سبزم برای شرکت در ازمون سراسری رشته مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران (پردیس کرج) تا چه رتبه ای میشه قبول شد . تورو خدا جوابمو بدید
:)

mastina

عضو جدید
سلام دوست عزیز،برای قبولی در مقطع ارشدمهندسی فضای سبز دانشگاه تهران ،تا رتبه ی 9 روزانه قبولید.شاید هم 7.

mastina

عضو جدید
من خودم فارغ التحصیل این رشته ام.با معدل و توان بالا.اما متاسفانه چند ساله که بیکارم.همه ی ارزوهام دود شد رفت هوا.حیف از اون همه علاقه و وقت.از رویا در اومدم با واقعیتها روبرو شدم.در ضمن همه همکلاسیهای سابقم بیکارن. ما دانشگاه سراسری هم بودیم. این رشته رو خیلی دوست داشتم و هنوزم دارم.و خیلی روش تعصب داشتم.فکر کنید به کجام رسیده. تو خارج خیلی بهش بها میدن ولی اینجا از این خبرا نیست.تازه یکی باید بیاد بگه این رشته سوای از کشاورزیه.چون اینم نمیدونن.فکر میکنن کار ما فقط چمنکاریه. انگار نه انگار حداقل سه سال و نیم از درسمون به طراحی گذشت......قضاوت با خودتون

بالا