مهندسی صنایع قزوین

loren

عضو جدید
سلام دوستان .
کسی هست که مهندسی صنایع قزوین بخونه ؟؟ یه سری سوال دارم ازش :gol:

loren

عضو جدید
منظورتون دانشگاه آزاد هست ؟

سراسریش که صنایع نداره

اگه آزاد هست در خدمتم

سلام . مرسی که یکی جواب داد :heart:
من خودم دانشجوی کامپیوترم امسال میخوام صنایع باراجین بزنم . در مورد امکانات دانشگاهتون زیاد شنیدم دوست دارم در مورد خود دانشکده صنایع و مکانیک هم یه چیزایی بدونم .

1. استادای خوبی دارید ؟؟ نمره میدن ؟
2. از آزادی تا خود دانشگاه با ماشین چقدر طول میکشه ؟؟
3. شما که داری صنایع میخونی به نظرت جدا از دید مدیریتی که بهت میده تخصصی هم داره برات ؟ ( اینو خیلی ها بهم گفتن که رشته بی تخصصی رو میخوای بزنی :( )

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . مرسی که یکی جواب داد :heart:
من خودم دانشجوی کامپیوترم امسال میخوام صنایع باراجین بزنم . در مورد امکانات دانشگاهتون زیاد شنیدم دوست دارم در مورد خود دانشکده صنایع و مکانیک هم یه چیزایی بدونم .

1. استادای خوبی دارید ؟؟ نمره میدن ؟
2. از آزادی تا خود دانشگاه با ماشین چقدر طول میکشه ؟؟
3. شما که داری صنایع میخونی به نظرت جدا از دید مدیریتی که بهت میده تخصصی هم داره برات ؟ ( اینو خیلی ها بهم گفتن که رشته بی تخصصی رو میخوای بزنی :( )

سلام

درباره ی سوال اول باید بگم دانشگاه ما برای هر درس اساتید زیادی داره و هرکدومشون ویژگی خاص خودشونو دارن . هم اساتید عالی هست هم اساتید متوسط . هم اساتیدی که نمره میدن هست هم اساتیدی که نمره نمیدن .
که تو این رابطه راحت میشه اطلاع پیدا کرد (با پرس و جو)

ولی واقعاً امکانات و محیط دانشگاه عالی هست .

درباره ی سوال دوم باید بگم با اتوبوس 2 ساعت طول میکشه .

درباره ی سوال سوم هم به نظرم ترم بالاییا بهتر کمکتون کنن . نمیدونم منظور شما از تخصص چیه . بالاخره مهندسین صنایع علاوه بر یادگیری مطالب مربوط به مدیریت از هر چیزی هم یه مقدار میخونن . رشته ی صنایع زمینه های مختلفی داره که میتونید توش وارد بشید . مثل کنترل پروژه و کنترل موجودی و .....

تو طول تحصیل هم کارگاه ها و آزمایشگا ه های مختلفی رو میگذرونید

loren

عضو جدید
نمیدونم منظور شما از تخصص چیه . بالاخره مهندسین صنایع علاوه بر یادگیری مطالب مربوط به مدیریت از هر چیزی هم یه مقدار میخونن . رشته ی صنایع زمینه های مختلفی داره که میتونید توش وارد بشید . مثل کنترل پروژه و کنترل موجودی و .....

تو طول تحصیل هم کارگاه ها و آزمایشگا ه های مختلفی رو میگذرونید

منونم علی جان
این تخصصی که داری میگی فقط تئوریه ؟؟
مثلا تو مسابقات و فعالیت های تیمی دانشگاه صنایعی ها شرکت نمیکنن ؟؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
منونم علی جان
این تخصصی که داری میگی فقط تئوریه ؟؟
مثلا تو مسابقات و فعالیت های تیمی دانشگاه صنایعی ها شرکت نمیکنن ؟؟

سلام

ببینید شما تنها چیز عملی که یاد میگیرید کارگاه های جوش و ریخته گری و .... هست که طوری هم نیست که تو مسابقات شرکت کنید . اگه علاقمند باشید میتونید نرم ا فزار های مربوط به صنایع رو هم یاد بگیرید که بعضی هاشون خیلی کاربردی هستن .دانشگاه آزاد قزوین با داشتن مراکز تحقیقاتی و هسته ی پژوهشی واسه صنایع خیلی میتونه کمکتون کنه تا تو این رشته غنی شید .
ولی اگه دنبال این هستید که تخصص عملی یاد بگیرید رشته ی صنایع رو بهتون پیشنهاد نمیکنم

چون صنایع مدیریت مهندسی هست

loren

عضو جدید
مرسی علی عزیز :gol:
یه سوال دیگه : شما ریاضی 1 و فیزیک 1 چه مبحث هایی خوندید ؟؟ این دروس پایه برای همه رشته ها یکسان تدریس میشه ؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی علی عزیز :gol:
یه سوال دیگه : شما ریاضی 1 و فیزیک 1 چه مبحث هایی خوندید ؟؟ این دروس پایه برای همه رشته ها یکسان تدریس میشه ؟

امتحاننای ما به صورت هماهنگ و بین همه ی رشته های یک دانشکده هست .
یعنی امتحانی که ما دادیم همون امتحانی بود که بچه های مکانیک دادن
حتی کلاسامونم مشترکه
فقط امتحان بچه های صنایع غذایی فرق میکنه
ریاضی 1:
انتگرال
روش های انتگرال گیری
کاربرد انتگرال
اعداد مختلط
مختصات قطبی
دنباله و سری

فیزیک 1 :
کارو انرژِی