[ مهندسی بهداشت ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی بهداشت

sal_saee

عضو جدید
سلام من هم بهداشت محیطی هستم . از این که همکارهای بهداشت عین سرباز های گمنام هستند باید افتخار کرد

سلام دوستان
من از یک رشته ی دیگه ام ، ولی به رشته شما علاقه مندم . لطفا نظرتون را راجع به ادامه تحصیل در مقطع تکمیلی نظرتون را بدهید .
ممنون:)

zahra m72

عضو جدید
سلام دوسته عزیز من بهداشته محیطی هستم بستگی به دید خودت داره ولی در کل بهداشته محیطی هایی که تحصیلاتشونو تو همین رشته ادامه دادن خیلی آدمای موفقین به عینه دیدم میگما .متخصصه محیطه زیستی که میفرمایی در حده لیسانس خوبه اتفاقا بهداشت محیط در حد لیسانس بخوای باشی خیییییییییلی بده :surprised:

• Like
واکنش ها: Beat

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام دوسته عزیز من بهداشته محیطی هستم بستگی به دید خودت داره ولی در کل بهداشته محیطی هایی که تحصیلاتشونو تو همین رشته ادامه دادن خیلی آدمای موفقین به عینه دیدم میگما .متخصصه محیطه زیستی که میفرمایی در حده لیسانس خوبه اتفاقا بهداشت محیط در حد لیسانس بخوای باشی خیییییییییلی بده :surprised:

دوست عزیز امیدوارم اطلاع داشته باشید که سالانه 40 تا دکترای بهداشت محیط میگیرن
یعنی ظرف 3 سال تمام دانشگاه ها اشیاع از بهداشت محیط میشه
تو کوچه ما سه تا دکترای بهداشت محیط هست

امیدوارم موفقیت رو در مسائل مالی نبینید. در ایران هنوز یک بهداشت محیطی که در جهان مطرح باشه نداریم. همشون ادمای متوسطی هستند که ادا در میارن

n.a90

عضو جدید
سلام منم هم بهداشت محیطم.عزیزان دیدتان را عوض کنید.تو هر رشته ای اگه حرفی براگفتن داشتین موفق هستین.

SOTUDE

عضو جدید
با عرض سلام به تمام باشگاه مهندسان ایران مخصوصا بچه های مهندسی بهداشت محیط. این قسمتو که تو سایت دیدم "[h=1]گفتگو و معرفی اعضا مهندسی بهداشت"خیلی خوشحال شدم.:)[/h]لطفا یک جای مخصوص مثل مهندسای رشته های دیگه برای مهندسای بهداشت محیط باز کنید. ممنون