مهندسین محترم کسی کار با نرم افزار Flac/slope رو بلده؟

zahra_shahrokhy

عضو جدید
سلام.من دانشجوی سال آخر هستم.پروژه من در مورد تحلیل پایداری شیب معدن تپه سرخ با استفاده از نرم افزار flac/slope هستش.اگر کسی کار با این نرم افزار رو بلده منو راهنمایی کنه لطفا.در ضمن کتاب نرم افزار flac رو پیدا نمی کنم اگه کسی داره حاضرم دو برابر قیمت کتاب نو اونو بخرم...........

matin rad

عضو جدید
man ketab ndaram vali ye file daram ke porozhei karshenasie khodame ke be flac 2d kar kardam .aslan farghi ba ham ndaran

man ketab ndaram vali ye file daram ke porozhei karshenasie khodame ke be flac 2d kar kardam .aslan farghi ba ham ndaran

in maile mane .ye payame khali befrestin ta man be hamon mail fail befrestam.MATIN_RAD21@YAHOO.COM

خانم گل جیگر

عضو جدید
سلام
ما یه کتاب در زمینه flac داریم که عنوانش اینه: مدلسازی و تحلیل سازه های خاکی و سنگی در flac . اگر دوست داشتین کتابای دیگه هم بخواین میتونم کمکتون کنم (من مرکز تهیه کتاب دارم). 09194868679

مهرناز*

عضو جدید
سلام
ما یه کتاب در زمینه flac داریم که عنوانش اینه: مدلسازی و تحلیل سازه های خاکی و سنگی در flac . اگر دوست داشتین کتابای دیگه هم بخواین میتونم کمکتون کنم (من مرکز تهیه کتاب دارم). 09194868679
با سلام
یعنی هر کتابی بخوایم میتونید تهیه کنید(کتابایی که نایاب هستن در زمینه معدن)

saeid_mehri

عضو جدید
سلام ببخشید پروژتونو انجام دادین شما؟ منم هکچین پروزه ای دارم با flac slope

سلام ببخشید پروژتونو انجام دادین شما؟ منم هکچین پروزه ای دارم با flac slope

سلام.من دانشجوی سال آخر هستم.پروژه من در مورد تحلیل پایداری شیب معدن تپه سرخ با استفاده از نرم افزار flac/slope هستش.اگر کسی کار با این نرم افزار رو بلده منو راهنمایی کنه لطفا.در ضمن کتاب نرم افزار flac رو پیدا نمی کنم اگه کسی داره حاضرم دو برابر قیمت کتاب نو اونو بخرم...........

سلام ببخشید پروژتونو انجام دادین شما؟ منم همچین پروزه ای دارم با flac slope

آخرین ویرایش:

آواز قو

عضو جدید
سلام عزیزم. فلک اسلوپ یه نرم افزار راحت و ساده هست.نگران نباش. من دوتا مقاله با افلک اسلوپ نوشتم. سوال خاصی مد نشرت بود بپرس

hamidrock

عضو جدید
سلام کتاباش که ریخته. میتونی بیای از جهاد دانشگاهی امیرکبیر بخری. دو جلد قبلن بود الانم یه جلد جدید نوشتن که مال صنعتی اصفهان.

milad 326shirvan

عضو جدید
سلام، پروژه منم با نرم افزارFLAC اما تحلیل پایداری تونل،چند وقت پیش داشتم دنبال کتاب میگشتم یه کتاب پیدا کردم خیلی خوب توضیح داده ،از روی همین کتاب دارم پروژمو کامل میکنم ،اگه بچه کرمانین بیاین بدم از روش کپی بزنن چون فایلشو ندارم بفرستم براتون اگر نه سوالی باشه در خدمتم.اسم کتابشم اموزش نرم افزار FLAC ترجمه مهندس فرشید خدابندلو و داوود بهادر بیگی اینم ایمیلم کاری باشه در خدمتمshirvani123milad@gmail.com

آخرین ویرایش:
بالا