مهندسي منابع طبيعي-مراتع و آبخيزداري

nafiseh-m

عضو جدید
سلام ،از دوستان كسي راجع به اين رشته و آينده شغليش اطلاعات داره ؟
مي خواستم بدونم براي يك آقا خوندن اين رشته به درد مي خوره ؟ منظورم به لحاظ آينده و بازار كارشه ؟ ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد .:gol:

kazempour1364

عضو جدید

مي خواستم بدونم براي يك آقا خوندن اين رشته به درد مي خوره ؟ منظورم به لحاظ آينده و بازار كارشه ؟ ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد .:gol:
[/

ببینید من لیسانس این رشته رو دارم شما نباید به لیسانس اکتفا کنید وبه مقاطع بالاتر بروید آنگاه می توانید این رشته را درآمد زا ببینید ممنون

مسلم برجی

عضو جدید

سلام دوست عزیز من دانشجوی همین رشته هستم و خیلی راضیم از این رشته چون علاقه مند به طبیعت هستم.ضمنا مطمئن باشید بازار کار هم داره فقط کافیه ارشدشو بگیری منتت هم میکشن .به این وبلاگ سری بزنی خالی از لطف نیست MTJ87.BLOGFA.COM

Faliza

عضو جدید
سلام میشه لطفا شما که دراین رشته تحصیل کردید در مورد واحدهایی که گذراندید کمی بنویسید
من می خوام برای ادامه تحصیل در ارشد تصمیم بگیرم و الان خودم منابع طبیعی محیط زیست می خونم.
ممنون

majid molavi

عضو جدید
salam .man sale83 too hamin reshte madrakamo gereftam.reshteye khoobiye vali bayad alaghe dashte bashi.age bekhay movafagh bashi nabayad be lisans ektefa koni.be fkre karmandi too edarejatam age nabashi behtare.