مهم: حذف آزمون زبان و استعداد تحصیلی از کنکور دکترا.

*مارال*

عضو جدید
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از طراحی یک آزمون ملی و واحد زبان انگلیسی و تجمیع آزمون های مربوط خبر داد و گفت آزمون دکترای نیمه متمرکز از این پس در یک نوبت برگزار میشود
و این امکان برای داوطلبان وجود دارد که در سال در چند نوبت آزمون زبان ملی شرکت کنند و نمره آن را به آزمون های مورد نیاز حتی دانشگاه آزاد ارائه کنند....

roshy

عضو جدید
اره خبرگزاری مهر دقیق اشاره کرده طرح خوبیه به شرط اینکه مثل ازمون دکتری سنجش بازی درنیاره و هی منابع رو عوض کنن البته بیشتر فکر میکنم اومدن که پول بیشتری به جیب بزنن حالا منت هم میزارن که هزینه کمتر میشه الله اکبررررررررررررررررررر:biggrin:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
زبانش که یه آزمون جامع میگن برگزار میشه، ولی برای استعداد تحصیلی چکار میکنن؟ کلا تعطیل شد؟!

*مارال*

عضو جدید
زبانش که یه آزمون جامع میگن برگزار میشه، ولی برای استعداد تحصیلی چکار میکنن؟ کلا تعطیل شد؟!

بله آزمون استعداد تحصیلی کاملا تعطیل و فقط از دروس تخصصی آزمون گرفته میشه

امیدوارم امسال همه بترکونن:victory:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
همینطور قراره آزمون دکتری سراسری و آزاد بصورت واحد و همزمان برگزار بشه

roshy

عضو جدید
همینطور قراره آزمون دکتری سراسری و آزاد بصورت واحد و همزمان برگزار بشه
یعنی چی به طور همزمان؟! فکر کنم ازمون زبان برای سراسری و ازاد همزمان باشه ها! ولی تخصصی که همزمان نیست نه؟! اخه ازمون تخصصی سنجش که فروردین هست و برای ازاد هم معمولا اسفند ماه یا اخرای بهمن فکر کنم برگزار میشه ؟ یکی کمک کنه یعنی امسال سنجش دکتری رو زمستون برگزار میکنه چرا منو تو این موفعیت قرار میدین اخه!:cry:

roshy

عضو جدید
هی ازمون اسفنده خدااااااااااااااااااا چرا اخهههههههههههه :cry:منابع هم که نمیگن دفترچه رو هم که هنوز تو سایت نزاشتن الهی برن زیر گل:biggrin:

ع فضلی

عضو جدید
سلام. واقعا ؟؟؟ من متوجه نشدم پس امتحان زبانش کی برگزار میشه و تخصصی کی؟ یعنی دو روز باید بریم امتحان بدیم
اخه چرا هر سال همه چیزو عوض میکنن
لطفا موقع اعلام زمان ثبت نام ی خبری بدید

majidnewman

عضو جدید
بابا دوستان من بدون زدن یک گزینه در آزمون زبان و استعداد تحصیلی بهترین رتبه ها رو گرفتن

elnazi_sh

عضو جدید
مطمینید استعداد توی کنکور دکترای 93 حذف شده اگه آره میشه بگید از چه منبعی این خبرو فهمیدید؟
ممنون

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان 2015 هست و نه استعدادی حذف شده نه زبانی نه کنکوری

بالا