مهم ترین اخبار فوتبال ایران

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به این که نمیگن عکس لو رفته:D
این که توهمه عکس ها هستش فک کنم شرط بسته با همه عکس بگیره:D

کاظم2020

عضو جدید
آخه مسئله جالب اینه که ما همیشه با دلیل و مدرک حرف میزنیم اما شما همیشه حدس و گمان!!! همه بدونن یا ندونن مهم نیست مهم اینه که شواهد و آمار چی میگه ...

این 2تیم پایتخت ! هر چی بیشتر واسشون خرج کنن ٬ ضعیف تر نتیجه میگیرن . همش شده وعده دادن به طرفدارا...

خب تیم هم که نتیجه نگیره و قشنگ هم بازی نکنه !! طرفدار واسه چی بره اخه ؟؟

چه پرسپولیس باشه ( که پرطرفدارترین تیم آسیاست) چه هر تیم دیگه ای...طرفدار بعد از چند بازی که تیم نتیجه نگیره و بازی ناامید کننده ای از خودش نشون بده ٬ دیگه نمیره.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این 2تیم پایتخت ! هر چی بیشتر واسشون خرج کنن ٬ ضعیف تر نتیجه میگیرن . همش شده وعده دادن به طرفدارا...

خب تیم هم که نتیجه نگیره و قشنگ هم بازی نکنه !! طرفدار واسه چی بره اخه ؟؟

چه پرسپولیس باشه ( که پرطرفدارترین تیم آسیاست) چه هر تیم دیگه ای...طرفدار بعد از چند بازی که تیم نتیجه نگیره و بازی ناامید کننده ای از خودش نشون بده ٬ دیگه نمیره.
د این پرسپولیسی که میگین از چیا نتیجه نمیگیره..
از همین تماشاگراست دیگه..
فوتبال ایران رو به گند کشیدن...
خهوزه با این همه معروفیت ..2 سه تا باخت و 5تا تساوی اورد برگشتن سراغ علی دایی...
اخه علی دایی هم بیاد هیچ کاری نمیتونه بکنه با این تیم..
تیمی که جادوگر داشته باشه و همشون پیشکسوتن معلومه چیه...
تیمی که کل بودجه ی ایرانو میذارن برا خرید بازیکن بعد رویانیان میاد میگه من میتونم...هیچکسی هیچ حری نمیتونه بزنه..
معلومه که تماشگراش خیلی وقته که رفتن و اونایی که وندن اهل فوتبال نیستن...اهل جادو هستن...
الان که نگا میکنیم میبینیم که چقده زیادن تماشاگرای پرس:D

کاظم2020

عضو جدید
د این پرسپولیسی که میگین از چیا نتیجه نمیگیره..
از همین تماشاگراست دیگه..
فوتبال ایران رو به گند کشیدن...
خهوزه با این همه معروفیت ..2 سه تا باخت و 5تا تساوی اورد برگشتن سراغ علی دایی...
اخه علی دایی هم بیاد هیچ کاری نمیتونه بکنه با این تیم..
تیمی که جادوگر داشته باشه و همشون پیشکسوتن معلومه چیه...
تیمی که کل بودجه ی ایرانو میذارن برا خرید بازیکن بعد رویانیان میاد میگه من میتونم...هیچکسی هیچ حری نمیتونه بزنه..
معلومه که تماشگراش خیلی وقته که رفتن و اونایی که وندن اهل فوتبال نیستن...اهل جادو هستن...
الان که نگا میکنیم میبینیم که چقده زیادن تماشاگرای پرس:D

خب از بس نگاه کردی !! کم شدن
:Dیه جا دیگه رو نگاه کن !
استقلال که همش 2میلیارد ٬ 2میلیارد میده !! نتیجه نگرفته.
قلعه نوعی که دیگه مستقیما ضایع کرد جواد نکونام رو.
گفت : هافبک نمیتونه مهاجم رو تغذیه کنه !! (این یعنی نکونام ...!)
ژنرال هم نتونسته واسه استقلال کاریی بکنه !
بعد از مدتی هم که نتیجه نگرفت ٬ به باند خودش میگه نکونام رو بزنن که دفعه های بعدی بتونه خوب تغذیه کنه مهاجم رو.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان بحث نتیجه گیری تیمها چه ربطی به این تاپیک داشت؟؟؟ تیم شما معلوم نیست آخرین بار کی تو آزادی برنده شده چرا به تیم ما جمعش می بندین؟!؟

کاظم2020

عضو جدید
الان بحث نتیجه گیری تیمها چه ربطی به این تاپیک داشت؟؟؟ تیم شما معلوم نیست آخرین بار کی تو آزادی برنده شده چرا به تیم ما جمعش می بندین؟!؟
بعد 4سال عضویت نمیدونی باید نقل قول بگیری؟:D
تو پستی که داده شد ٬ بجث کلی مطرح شد.
و کاملا در ارتباط با تاپیک...

جمله دوم ات که اصلا هیچ ارتباطی حتی با بحث ما هم نداره.( خودت میخوای تاپیک رو به حاشیه بکشی:Dبه این خاطر پاسخ داده نمیشه)
شاد باشی.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه مسئله جالب اینه که ما همیشه با دلیل و مدرک حرف میزنیم اما شما همیشه حدس و گمان!!! همه بدونن یا ندونن مهم نیست مهم اینه که شواهد و آمار چی میگه ...
:surprised: افشین داداش... از یو بعیده این حرفااااااااااا..
خب شواهد و آمار میگه پرسپولیس ... بیشتره... داداشی جونم حرفت خنده دار بود:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: افشین داداش... از یو بعیده این حرفااااااااااا..
خب شواهد و آمار میگه پرسپولیس ... بیشتره... داداشی جونم حرفت خنده دار بود:D

سوگلی شواهد و آمار رو معرفی می کنی؟؟؟ یه منبع معتبر آمار دو ساله که ما پرتماشاگر ترین تیم آسیا هستیم ... بازیمون با جوبیلو هم که جزو 5 بازی تماشاگر دنیاست ... اونوقت !؟!

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سوگلی شواهد و آمار رو معرفی می کنی؟؟؟ یه منبع معتبر آمار دو ساله که ما پرتماشاگر ترین تیم آسیا هستیم ... بازیمون با جوبیلو هم که جزو 5 بازی تماشاگر دنیاست ... اونوقت !؟!
خب اون آماری که یو میگی میشه دست کاریش کرد.. اما آمار مارو نه...:D

خب پس آماره هر ساله نود چطور؟؟؟ تازه خیلی ها نود نمی بینن... اون ساعت خوابن... یا به هر دلیل دیگه نمی تونن توو نظز سنجی شرکت کنن.. اما پرسپولیس هستن.... کاری به بقیه ندارم اما من توو خر جمعی میشینم از ده نفر بدون اغراق 8 نفر پرسپولیسی هستن....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوگل جون آبجی ِ خودم خیلی آبجی خوبی هستیا ولی خب من از آمار ای اف سی و فیفا میگم تو از آمار نود!؟! بهرحال بگذریم ولش کن ...

سونیا خانم شما هم می تونی به راحتی به آمار معتبر نگاهی بندازی ...

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این کیه دیگه؟:w20:حسین دوربینی نیس؟:D

آخرین ویرایش:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روایتی از اتفاق مشکوک بازی پرسپولیس و سپاهان.

روایتی از اتفاق مشکوک بازی پرسپولیس و سپاهان.

به گزارش خبرآنلاین ؛ پرسپولیس که شروعی پایاپای برابر سپاهان داشت ، به یکباره وا رفت. همه چیز از مهدی مهدوی کیا شروع شد. او در دقایق پایانی نیمه اول در زمین تلو تلو می خورد و بین دو نیمه با سر در رختکن زمین خورده بود. در شروع نیمه دوم او در زمین فاجعه ای بزرگ بود. چند سوتی در مرکز میدان و بعد هم پاس گل به سپاهانی ها. این اما همه قصه نبود. نقی زاده یار جوان پرسپولیس شرایطی بدتر از بقیه داشت. او بقدری بد بود که سعید مظفری زاده به سمت جواد کاظمیان ، کاپیتان پرسپولیس رفت و گفت:« ببین جواد جان ، با این وضع ، مطمئنی او تا پایان بازی دوام می آورد. من نگران سلامتی اش هستم. » نقی زاده حتی نمی توانست در زمین راه برود. سرش گیج می رفت و می افتاد. حالت تهوع داشت. روی پاهایش بند نبود و توی زمین به هم بازی هایش هذیان می گفت. آخرش هم چون تیم سه تعویضش را کرده بود از زمین خارج شد و گوشه ای از چمن از حال رفت. محمد نوری هم که روزگارش را همه از تلویزیون می دیدند. او که نیمه اول گل خالی را از دو قدمی به بیرون زده بود ، در
...نیمه دوم شرایط مساعدی نداشت. روی پایش بند نبود و چشمانش آلبالو ، گیلاس می چید!
محسن بنگر درباره او می گوید:« محمد انگار توی زمین خوابش برده بود و برای خودش چیزهایی می گفت که ما متوجه نمی شدیم.» دروازه بان تیم ، نیلسون هم شرایطی بهتر از این نداشت. او و هادی نوروزی ها دیگر بازیکنان بدحال تیم بودند. با پایان بازی اما بیش از همه این ها ، نگرانی درباره سلامت شیرینی ، سرپرست پرسپولیس وجود داشت. او چنان جلوی ورودی رختکن افتاد که همه بالای سرش حلقه زدند و فکر کردند شرایطش دشوار شده و از هوش رفته. آمبولانس برای انتقال این همه بیمار به مراکز درمانی وجود نداشت.
پرسپولیس که پس از این باخت همه منتظر اخراج سرمربی اش بودند ناگهان به سوژه ای پلیسی تبدیل شده بود. چه عاملی این بلا را به سر سرخ ها آورده. رویانیان یکباره گفت و گو کرد و از اب آلوده سخن گفت. آیا اصفهانی ها در این اتفاق نقش داشتند ؟ او اعلام کرده بود همه آنچه به تیم داده شده به آزمایشگاه برده می شود. این اولین بار نبود که چنین حالتی در اصفهان رخ می داد. پیش از این یکبار سامی الجابر ، مدیرفنی الهلال ادعا کرده بود آب های معدنی اصفهان ، بازیکنانش را گیج و منگ کرده اند اما آن پرونده به جایی نرسید . حالا چنین ادعایی را پرسپولیسی ها در سطحی وسیع تر مطرح می کردند.
اما در رختکن پرسپولیسی ها چه نوع خوراکی هایی وجود داشته که این اتفاقات را رقم زده است؟ آب معدنی ، پروتئین های مجاز و البته خرماهایی که مغزش پر بوده از «قوتو ». اینکه چه کسی قوتو ها را وارد خوراک تیم کرده ، کسی دلیلش را نمی داند اماحالا این قوتو ها ، متهمین شماره یک هستند. اگرچه خیلی از کاربران خبرآنلاین ، در کامنت های شان ، آنچه از سوی پرسپولیسی ها رخ داده را دلیلی برای سرپوش بر شکست عنوان می کنند اما به نظر می رسد تعدادی از بازیکنان این تیم واقعا دچار مسمومیت شدید بودند. آنها تحت نظر پزشک به تهران برگشتند اما سرپرست تیم بقدری بدحال بود که در اصفهان ماندگار شد. اینکه بیماری بهانه ای برای توجیه بوده یا توطئه ای شوم علیه پرسپولیس ، پرسشی است که جوایش یزودی مشخص می شود چون بازیکنان فوتبال ایران خیلی نمی توانند دهان های شان را قرص نگه دارند .

گیرم که ممد نوری الکی میگه و توجیه میکنه
گیرم که نقی زاده دروغ میگه
ولی من یکی نمیتونم باور کنم مهدی دروغ بگه!
نمیتونم باور کنم مهدوی کیا بخواد فیلم بازی کنه
تلو تلو خوردن های مهدی در نیمه دوم!
...سوتی های عجیب و غریب مهدی
و آخر از همه! پاس گل مهدوی کیا به سپاهان!!!!!!!!!!!
اون اتفاق عجیب وسط بازی که محمد نوری رفت کنار زمین و هذیون میگفت
محو شدن نقی زاده کاملا در نیمه دوم( یه نفر بگه گزارشگر اسمشو گفت جایزه داره!!!!)
درسته تیم ما افت وحشتناکی کرده این فصل
ولی،تفاوت زیاد بازی نیمه اول و نیمه دوم چه توجیهی میتونه داشته باشه؟
کسی مثل بنگر که انصافا خیلی خوب بازی کرده،چه دلیلی داره بیاد بهونه بیاره؟
جالبترین قسمت موضوع اینجاس :
سامی الجابر،مدیرفنی الهلال هم این ادعا رو در بازی الهلال سپاهان،در اصفهان اعلام کرده بود!
و بار دیگر،بازی سپاهان استقلال،در قالب لیگ قهرمانان آسیا! و ادعایی کاملا مشابه همین!
آیا موضوع شباهتی اتفاقی و توجیه هایی شبیه هم هست؟
چرا همه اینها نقطه مشترکی در تیمی دارند که سکه لای گز ش مشهورتر از عناوین قهرمانی اش هست؟!!!
نظر هرکسی محترمه! ولی پرسپولیس جنازه ش هم مقابل سپاهان اینجوری وا نمی داد....
تیم من ضعیفه! بازیکناش افت کردن!قبول...
ولی دیگه انقدر هم مرده نبود..
ممد نوری بیست نبوده هیچوقت! ولی انقدر هم سفت نبوده!!
دیروز افتاده را! دقیقا لگد زدند....

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
حرفی که زدید خیلی قشنگ بود اینکه امکان نداره مهدوی کیا فیلم بازی کنه و اینو فردوسی پوری که هیچوقت طرف هیچکس رو نمیگیره هم گفت ...
منم اگر مهدوی کیا جز این بازیکنا نبود و قبل این برنامه 90 بود شاید باور نمی کردم حرف بازیکنا رو ..اما وقتی بعد بازی مهدوی کیا هم گفت که حالم طبیعی نبوده مطمئن بودم که یه اتفاقی افتاده ..
بازیای پرسپولیس سپاهان همیشه حساسیتش کمتر از بازی دربی نبوده ..این بازی به دربی ایران مشهوره و اینه که یه جورایی حیثیتیه و نتیجه ش زیاد به نتایج قبلی تیم ها وابسته نیست بهمین خاطر نیمه اول بازی رو پرسپولیس مثل بازی با استقلال خوب بازی کرد و موقعیتای خوبی هم داشت طوری که من فکر کردم نیمه دوم بازی رو میبره اما نیمه دوم هنوز 5 دقیقه گذشته بود که بی حالی بازیکنای پرسپولیس کاملا مشخص بود ..من همون لحضه هم متوجه شدم که هماهنگیشون کم شده و افت کردن اما اخرای بازی دیگه خیلی مشخص بود حتی یه تیم دسته دومی هم اینطوری از هم نمی پاشه..
حداقل بازیکن خودشون تایید کرد که بازیکنا غیرطبیعی بودن و مسئولین فرودگاه هم تایید کردن اما رحیمی نمی خواست قبول کنه و خنده های مهدوی کیا !! رو بهونه قرار داد واقعا آدم چقد بی منطق باشه چیزی که برای من شک برانگیزه اصرار عجیبش روی نظر پزشکه یه بچه دو ساله هم میفهمه که قرار نیست روی نظر پزشک و آزمایش چیز اثبات بشه آقای رحیمی حتی به چشمای خودشم اعتماد نداره و بهمین خاطر بعد از دیدن اون همه تصویر واضح قبول نکرد که این بازیکنا غیرطبیعی بودن ..
من نمیدونم کسی که اینکارا رو میکنه چه دل و جراتی داره مستقیما بازی با جون آدماست ..اگه خدایی نکرده نقی زاده سکته قلبی میکرد یا یکی از این بازیکنا بلایی سرش میومد کی میخواست جواب خانواده ش رو بده ...
مطمئنم آخرشم مشخص نمیشه که دلیل این اتفاق چی بود چون اینجا ایرانه و یه طرف، تیم بانفوذ سپاهان .. اما همینکه روی اونایی که میگفتن همش بهونه س سیاه شد خوب بود
و اینکه حداقل برای تیم های دیگه هم که متوجه میشن که وقتی قراره برن اصفهان حتما با خودشون آب ببرن و مواظب چشماشون باشن که یه وقت ترقه کورشون نکنه هم مفید بود..

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی خاک تو سر رحیمی که همچین اتهامی به کسی مث مهدوی کیا میزنه ...

به قول عادل نقی زاده مگه مریضه تو 3ومین مسابقه اش که کسی انتظار زیادی از اون نداره همچین فیلمی بازی کنه و 1/5 ساعت خودشو به بیهوشی بزنه که بازی بدشو توجیه کنه ؟

نوری مگه بچه شو از سر راه اورده الکی به جونش قسم بخوره؟

امید ابراهیمی مگه پسرخاله ی نوریه الکی حرقشو تایید کنه؟

نقی زاده مث بچه 2 ساله 3بار از روی توپ کاشته اینور اونور رف نتونست بزندش سپاهانیه از زمین خودشون اومد ورش داشت برد !

کثیف تر از سپاهان همون خودشه ... ببخشید پرافتخارترین تیم لیگ برتر !!! این همه افتخارم خیلی عادی و خودشون به دست آوردن بقیه هم گوشاشون داره هیچی نفهمیدن ...

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فقط سپاهان نیست.کل فوتبال ایران کثیفه.
من که خیلی دلم میخواد بدونم دلیل این اتفاق چی بوده.رو بطری های آب جای تزریق وجود داشته.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکسای لو رفته نیستن که اینا.....
همه مرد بودن و مشکلی تو عکسا نبود که بخوان مخفی بمونن.....
مرسی

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سوگل جون آبجی ِ خودم خیلی آبجی خوبی هستیا ولی خب من از آمار ای اف سی و فیفا میگم تو از آمار نود!؟! بهرحال بگذریم ولش کن ...

سونیا خانم شما هم می تونی به راحتی به آمار معتبر نگاهی بندازی ...
خب نودم کلی طرفدار داره خودت قبولش نداری؟ پس چرا پاش میشینی؟؟؟؟:D
اوکی بگذریم... خودت می دونی دیگه حوصله این بحث ها رو ندارم... و طرفداری منم همیشه از قدیم بدون کل کل بوده... کاری به نظر دیگران ندارم... مهم خودمم و خواسته های خودم...
آره داداشی جونم...
اونور می بینمت... :smile:
فعلاً بای...
:gol:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقاً.... همینه... من خیلی استقلالی می شناختم که رنگ عوض کردن..... قبلا پرسپولیسی میشدن .. حالام که سپاهان و.....
نمونه اش داداش بزرگ خودم مثلا استقلالی ه .. اما می گفت من طرفدار تیم برنده م... خب.....:D

خب اینا استقلالی نبودن...:d

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااا علی:surprised: این از اون حرفا بودااااااا:d
نه منظورم طرفدار واقعی نبودن خو...
طرفدار به یکی مثل تو میگن واقعا..
چه پرسپولیس اول باشه...چه اخر همیشه طرفدارشی...
نه اینکه وقتی باخت بگن خب دیگه ما طرفدارش نیستیم:D