مهارت ها و تخصص های شما

naserkazemi

عضو جدید
با سلام تخصص من در نصب، راه اندازی و تعمیر دستگاه ریسندگی اپن اند ریتر مدل RU04،RU11،RU14،RU14A و اپن اند اشلافورث مدل SE7،SE8،SE9،SE11و اپن اند ساویو مدلFlexiRotorS 3000 میباشد دوستان اگه کی کمکی در این مورد خواستند میتوانم راهنمایی کنم.

ostadi777

عضو جدید
سلام دوستان:gol:.
هدف این بخش آشنایی بیشتر با زمینه های فعالیت و تخصصی شماست.
هر فعالیت و تجربه ای که دارید میتونید در اینجا مطرح کنید تا ما هم بتونیم از راهنمایی شما استفاده کنیم و با هم یک جمع تخصصی و دوستانه رو پایه ریزی کنیم ..!:)

من دارای پروانه کارشناسی استاندارد در زمینه تدوین و نظارت بر اجرا در رشته نساجی هستم و با توجه به شاغل بودن در آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد و فعالیت در خصوص اخذ نشان استاندارد برای چندین واحد تولیدی در زمینه تولید نخ ،پارچه ،کالای آماده و ...... ، در صورت نیاز میتونم در خدمت دوستان عزیز باشم .

delnazzz

عضو جدید
سلام
من یه پروژه در زمینه کاربرد پلاسما در نساجی و تخصصی ترش عملکرد پلاسما روی پشم داشتم
البته پلاسمای سرد
که کاربردش بیشتره
برای الیاف پنبه و پلی استر و پلی پروپیلن هم کاربرد داره
یعنی باعث ارتقاء خواص سطحی لیف میشه

حالا اگه اطلاعات بیشتر خواستی بپرسین من هستم

سلام ..
من یه پروژه ای دارم که میخام با استفاده از پلاسما خاصیت خودتمیزشوندگی به پارچه پنبه ای بدم .. یه سری اطلاعات در مورد روش کار و نوع دستگاه و کارخانه تولید کننده دستگاه میخام .. میشه کمکم کنید ؟؟؟!!!:cry:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام ..
من یه پروژه ای دارم که میخام با استفاده از پلاسما خاصیت خودتمیزشوندگی به پارچه پنبه ای بدم .. یه سری اطلاعات در مورد روش کار و نوع دستگاه و کارخانه تولید کننده دستگاه میخام .. میشه کمکم کنید ؟؟؟!!!:cry:

سلام
ببینید پلاسما و کاربردش تو صنعت نساجی بحث گسترده ایه
در مورد این کاربردش اطلاع خاصی ندارم متاسفانه

حوله نفیس

عضو جدید
نزدیک به 18 ساله که در زمینه نساجی فعالیت دارم بیشتر در زمینه چاپ ورنگرزی .فعالیت تخصصی ام در صنعت حوله است.یه تولیدی از بافندگی و رنگرزی و چاپ و دوخت و بسته بندی و عرضه به بازار.

sh@hin

عضو جدید
اسپان باند

اسپان باند

سلام دوستان اینطوری که شما تاپیک ارسال کردید اکثرتون دانشجویین ولی این دلیل این نمیشه که تخصصی نداشته باشین
من اطلاعات کمی در مورد منسوجات بی بافت دارم خطوط نیدل پانچینگ و ترموباندینگ و اسپان باند در مورد خطوط دیگه منسوجات بیبافت مثل اس ام اس و اسپان لیس و ... هم مطالعاتی داشتشم
خوشحال میشم اگه بتونم و کسی منو قابل بدونه تا جاییکه از دستم بر بیاد در این زمینه ها کمکتون کنم
در ضمن من خودم هم دانشجوی شیمی نساجی از دانشگاه آزاد واحد قایمشهر هستم
و با افتخار میگم که دانشجوی رشته نساجی هستم (طفا ترمشم نپرسین که خیلی خیطه) و دانشگاه آزاد درس میخونم

میخواستم بدونم چطور میتونم اطلاعاتی در مورد دستگاه های اسپان باند پیدا کنم ؟؟؟
اطلاعات فنی انها و مخصوصا اینکه کدام یک از اونها رو میشه توی ایران پیدا کرد؟؟؟؟

snitchboys

عضو جدید
سلام دوستان
تا حدودی می تونم در زمینه نانومنسوجات کمکتون کنم;)

snitchboys

عضو جدید
سلام
ببینید پلاسما و کاربردش تو صنعت نساجی بحث گسترده ایه
در مورد این کاربردش اطلاع خاصی ندارم متاسفانه

سلام... تا جاییکه می دونم روش پلاسما هزینه بالایی داره...یک روش سطحی هست که بوسیله ی اون یه سری فانکشن هایی رو به محصول که پنبه باشه گرافت می کنند...البته زیاد مطمئن نیستم.

snitchboys

عضو جدید
نزدیک به 18 ساله که در زمینه نساجی فعالیت دارم بیشتر در زمینه چاپ ورنگرزی .فعالیت تخصصی ام در صنعت حوله است.یه تولیدی از بافندگی و رنگرزی و چاپ و دوخت و بسته بندی و عرضه به بازار.
لطفا اگه وقت دارین تمام مراحل رو توضیح بدین

snitchboys

عضو جدید
با سلام تخصص من در نصب، راه اندازی و تعمیر دستگاه ریسندگی اپن اند ریتر مدل RU04،RU11،RU14،RU14A و اپن اند اشلافورث مدل SE7،SE8،SE9،SE11و اپن اند ساویو مدلFlexiRotorS 3000 میباشد دوستان اگه کی کمکی در این مورد خواستند میتوانم راهنمایی کنم.

دوست عزیز این تخصصو از کجا میشه یادش گرفت... من علاقه دارم این کارو انجام بدم...