مهارت حرفه ای یا ارتقاء آموخته ها در رشته معماری

mehraze

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز . به نظر شما برای بالابردن و به روز بودن سطح اطلاعات در رشته معماری و افزایش مهارتها در این رشته چه راهی وجود دارد ؟ ادامه تحصیل از طریق دانشگاه تا مقاطع بالاتر یا آموزش دوره های مختلف در آموزشگاهها یا آکادمی ها یا ... من میخوام خودمو ارتقا بدم ولی نمی دونم راه مفیدتر کدومه .کمکم کنین لطفا".:que::que::que:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مریم ماهرنیا

عضو جدید
آموزش حرفه ای معماری از طریق موسسات

آموزش حرفه ای معماری از طریق موسسات

:)سلام من فارغ التحصیل رشته معماری درمقطع کاردانی ام .عاشق رشته ام هستم ولی امکان ادامه تحصیل را از طریق دانشگاه ندارم .می خواستم بدونم اگه از طریق مجتمع فنی دوره های تخصصی معماری رو ببینم برام مفیده ؟ اصلا" مدرکش ارزش داره ؟البته از نظر کاری میگم یا بهتره که ادامه تحصیل بدم لطفا" راهنماییم کنین.دلم می خواد خودمو ارتقا بدم ولی نمی دونم چه جوری .حتی توسایتهای مختلف دنبال مطالب مربوط به رشته ام می گردم تا بتونم اطلاعاتمو بالا ببرم . تازه ام پروانه نظارت گرفتم.دوست دارم حرفه ای کارکنم خواهشا" راهنماییم کنین.

mehraze

عضو جدید
سلام دوست عزیز به نظر من شما که به این رشته علاقه داری باید دنبالشو بگیری حتی پیشنهادمی کنم تو مجتمع فنی هم ثبت نام کنی و دوره هاشو ببینی مدونم که مدرکش هم اعتبار بین المللی داره .امیدوارم موفق باشی.:d

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
همه جا برو
اكثر اموزشگاه ها ديگه ارزش مدركشون معادل سازي ميشه با فني و حرفه اي
اينم كه معتبره
در كنارش مجلات معمار و كتاب خوندنو فراموش نكن
نرم افزار كار كن
مكستو قوي كن

معمارباشی

عضو جدید
مطالعه مجلات بروز معماری و ساختمان ...
پیگیری اخبار دنیای معماری
حضور فعال در شرکت ها ی معماری
اگاهی از بازار مصالح جدید
بروز رسانی مهارت کار با نرم افزار های جدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:)سلام به دوستان عزیز . به نظر شما برای بالابردن و به روز بودن سطح اطلاعات در رشته معماری و افزایش مهارتها در این رشته چه راهی وجود دارد ؟ ادامه تحصیل از طریق دانشگاه تا مقاطع بالاتر یا آموزش دوره های مختلف در آموزشگاهها یا آکادمی ها یا ... من میخوام خودمو ارتقا بدم ولی نمی دونم راه مفیدتر کدومه .کمکم کنین لطفا".:que::que::que:
من این سوالو از یکی از معمارای بزرگ ایران که تو یه سمیناری اومده بود پرسیدم
اولویت با اینه که تو یه دفتر معماری توپ کارآموزی کنی و همزمان مطالعه و مواردی که معمار باشی عزیز گفتن و من دوباره گویی نمیکنم

بالا