من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

delnazzz

عضو جدید
سلام بچه ها من دانشجوی سال آخر نساجی پوشاکم ... به نظرتون میتونم کنکور ارشد تکنو بدم ....؟؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟؟:cry::confused::surprised::que::que::que:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام بچه ها من دانشجوی سال آخر نساجی پوشاکم ... به نظرتون میتونم کنکور ارشد تکنو بدم ....؟؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟؟:cry::confused::surprised::que::que::que:

سلام

به احتمال زیاد فکر کنم بشه هر گرایشی رو امتحان داد

حتی هر رشته ای رو

محدودیت وجود نداره

البته زمان ما اینجوری بود الان رو دقیق نمیدونم

delnazzz

عضو جدید
سلام

به احتمال زیاد فکر کنم بشه هر گرایشی رو امتحان داد

حتی هر رشته ای رو

محدودیت وجود نداره

البته زمان ما اینجوری بود الان رو دقیق نمیدونم

آخه بین تکنو و مدیریت موندم ...
ب نظر شما کدومو بخونم ؟؟؟؟؟؟

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
آخه بین تکنو و مدیریت موندم ...
ب نظر شما کدومو بخونم ؟؟؟؟؟؟

بنده نمیدونم شما خانوم هستید یا آقا

ولی از رشته ای که خوندید و نام کاربریتون احتمال میدم خانوم باشید

تکنو بازار کارش برای آقایون بیشتره

اکثر کارا فنیه ، مثل نصب و راه اندازی ، تعمیر ، سرویس دهی و ...

ولی مدیریت هم به روز تره هم به عنوان مدیر هر بخشی مثل کیفیت ، مالی ، انسانی ، حتی فنی میتونید فعالیت داشته باشید

kamransaraj

عضو جدید
کر میکنی نمیتونی

کر میکنی نمیتونی

شما هر چیزی را که اراده کنید قادر به انجامش هستید ضمنا صنعت نساجی هم نیاز داره به افراد توانمند

arisa textile

عضو جدید

سلام اگه خانمي به نظر منم رشته ي شيمي نساجي بيشتر بازار كار داره اما بين تكنو و مديريت بسته به علاقته هر كدوم رو ميبيني بيشتر دوس داري بخون البته زياد با گرايش مديريت آشنا نيستم اما به نظر اونم بازاركار خوبي داشته باشه
ما بچه هاي نساج هر گرايشي بخوايم هم ميتونيم درس بخونيم هم توي صنعت كار كنيم حتي توي گرايشي غير از اوني كه درسشو خونديم مثلا من خودم تكنولوژم كارمم به تكنولوژي ربط داره اما بخشي از كارم هم درباره ي رنگرزيه
اميدوارم خوب و درست تصميم بگيرين دوست عزيز و موفق باشين

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
اشتباه نشه لطفا
برای خانوم ها کار طراحی خیلی بیشتره
خیلی از خانوما رو میشناسم که شیمی هستند ولی دنبال کارن و حتی بعضی هاشون به سمت گرایش مدیریت رفتند
خواهشا انقدر بزرگ نکنید
استثناهایی پیدا میشه ولی کلی نگید

siavash.1986

عضو جدید
من پیشنهاد میکنم کلا نساجی رو ول کنی...چون نساجی دیگه توی ایران مرده
اگرم میخوای ادامه بدی رشته خودتو ادامه بده

بالا