من چجوری روی گوشی HTC آندوریدی خودم برای اولین بار برنامه نصب کردم.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید دوستان اینا اطلاعات شخصی خودمه و از جایی نگرفتم. پس معتبر نیست و فقط من میگم اینا رو. ولی من اینجوری کارم راه افتاد.

ببینید دوستان گوشی های آندروید برنامه ی فایل منیجر ندارند تا بتونی به اطلاعات داخل رم دسترسی داشته باشی و بتونی فایلهای برنامه ای رو که رو رم گوشی ریختی از تو رم نصب کنی. بنابر این باید اول لااقل یه برنامه ی فایل منیجر روی گوشیتون نصب کنید تا بتونید به رم دسترسی داشته باشید و از داخل رم برنامه روی گوشی نصب کنید. برای تمام گوشی های آندرویدی طرق مختلفی برای نصب این فایل منیجر وجود داره که راحترتینش دانلود یه برنامه فایل منیجر با استفاده از برنامه ی Market که روی تمام آندروید ها هست و نصب خودکارش روی دستگاه است . حالا میتونید به رم دسترسی داشته باشید.

اما اونایی که HTC دارن (البته مطمئن نیستم روی تمام گوشی ها جواب بده، من روی گوشی خودم که Wildfire S بود امتحان کردم و جواب داده) میتونن با دانلود برنامه ی HTC Sync از سایت خود اچ تی سی یا سایتهای دیگه این برنامه رو روی کامپیتور خودشون نصب کنن و سپس با وصل کردن گوشیشون به کامپوتر از قسمت Aplication install روی برنامه ی کامپیوتر هر برنامه ای رو که خواستن ، از جمله یک فایل منیجر روی گوشیشون نصب کنن. البته وصل گوشی به کامپیوتر باید مراحل زیر رو در گوشی انجام بدین

به قسمت تنظیمات گوشی رفته و مسیر زیر رو برید:
Setting>>Application که در این قسمت تیک گزینه ی Unknown Source را می زنیم(فعال میکنیم)
سپس در همان مسیر Setting>>Application به قسمت Developmnet رفته و تیک گزینه ی Usb Debugging را می زنیم.
بعد میتونید از طریق همون برنامه ی HTC Sync و Application install هر برنامه ای رو که خواستسد روی گوشی نصب کنید.

بار اولی که گوشی رو وصل میکنید به کامپیوتر یه چند دقیقه میکشه تا گوشی و برنامه همدیگه رو بشناسن، بعد از اون هم کامپیوتر و هم گوشی رو ریستارت کنید و دوبراه گوشی رو به برنامه ی HTc Sync وصل کنید.

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
سلام البته من در مورد وایلد فایر اطلاعی ندارم ولی گوشی من که گلکسی جیو هستش فقط زمانی به نصب فایل منیجر احتیاج پیدا کردم که می خواستم فایل های rarرو باز کنم. در مورد وصل گوشی به کامپیوترتون اگر گوشیتون به wi-fi مجهزه که هست دور htc sync و samsung kies احمقانه و بسیار کند رو خط بکشید و اپلیکیشن air droid رو دانلود و نصب کنید اطلاعاتتون رو بصورت وای فای(بیسیم) با سرعت 1.5 مگابایت بر ثانیه منتقل کنید. این برنامه یک آی پی لوکال بهتون میده که با باز کردنش روی مرورگرتون به تمام بخشهای گوشیتون دسترسی داشته باشید. البته باید کامپیوترتون یه اکسس پوینتی روتری چیزی روش باشه!! مثلا برای من همون مودم وایمکسمه برای pc ولی روی تمام لپ تاپها به صورت اینترنال موجوده.

antoniobanderas

عضو جدید
سلام ، ممنون از راهنماییتون ، من به تازگی htc one x خریدم . طبق راهنمایی شما وقتی به قسمت تنظیمات گوشی setting»» apps می رم گزینه unknown source وجود نداره و گزینه های downlowded , on phone storage , running , all موجوده . لطفا راهنمایی می کنید باید چیکار کنم؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام ، ممنون از راهنماییتون ، من به تازگی htc one x خریدم . طبق راهنمایی شما وقتی به قسمت تنظیمات گوشی setting»» apps می رم گزینه unknown source وجود نداره و گزینه های downlowded , on phone storage , running , all موجوده . لطفا راهنمایی می کنید باید چیکار کنم؟؟؟
دوست گلم اگه اشتباه نکنم در اندروید 4 این گزینه به قسمت Security گوشی منتقل شده !

nima_tikeh

عضو جدید
سلام به دوستان من گوشیمو به 2.3.5 ارتقاع دادم رام اورجینال هم هست.بعد اینکه گوشی بالا اومد مراحل اولیه رو طی میکنه بعد وقتی تنظیمات تمام میشه صفحه گوشی سیاه میشه در بالای صفحه انتن نشون داده میشه باطری ولی هیچ کار دیگه نمیشه انجام داد جز خاموش کردن البته پیام هم دریافت میکنه ولی چون صفحه سیاهه نمیتونم کاری کنم.لطفا کمکم کنید متشکر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام به دوستان من گوشیمو به 2.3.5 ارتقاع دادم رام اورجینال هم هست.بعد اینکه گوشی بالا اومد مراحل اولیه رو طی میکنه بعد وقتی تنظیمات تمام میشه صفحه گوشی سیاه میشه در بالای صفحه انتن نشون داده میشه باطری ولی هیچ کار دیگه نمیشه انجام داد جز خاموش کردن البته پیام هم دریافت میکنه ولی چون صفحه سیاهه نمیتونم کاری کنم.لطفا کمکم کنید متشکر
سلام . گوشیتون چیه ؟!
چه جوری گوشی رو آپدیت کردین !؟

hadisantafe

عضو جدید
دوستان گلم چرا اینقدر راهو پیچیده میرین کافیه واسه دفعه اول یک برنامه فایل منیجر مثل Astro یا ES file manager با بلوتوث به گوشیتون ارسال کنید بعدش همونجا زبونکو بکشید پایین فایلی که با بلوتوث گرفینو نصب کنید همونجا یک ارور میده و اوکی کنید شمارو به مسیری میبره که این Unknown Source اونجا هست و فقط کافیه تیکشو بزنید و برنامه رو نصب کنید به همین راحتی .... :)

:warn: نه HTC sync لازم داره نه رفتن به مسیر خاص :warn:

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
و اما تجربه من
یک برنامه فایل منیجر با پسوند apk را در یک گوشی دیگر مثلا نوکیا یا سونی اریکسون معمولی بریزید بعد آن را با بلوتوث به گوشی اندرویدی خود ارسال کنید
به محض دریافت آن را نصب کنید و لذت ببرید
خیلی ساده و خوشگل

baran76

عضو جدید
سلام همگی.دوستان من گوشیم htc onex هست.توی کامپیوترhtc syncرونصب کردم ولی توقسمت بالای گوشی علامتش نمیاد.این مراحلی هم که شماگفتین ندارم!اصلاهم نمیتونم گوشی رم گوشی روبازکنم...اینم عکس htc syncولی نمیدونم چجوری باهاش کارکنم.

Риал Краесис

عضو جدید
سلام همگی.دوستان من گوشیم htc onex هست.توی کامپیوترhtc syncرونصب کردم ولی توقسمت بالای گوشی علامتش نمیاد.این مراحلی هم که شماگفتین ندارم!اصلاهم نمیتونم گوشی رم گوشی روبازکنم...اینم عکس htc syncولی نمیدونم چجوری باهاش کارکنم.

شما به برنامه htc sync manger احتیاج دارید نه htc sync زیرا این برنامه با گوشی های سری وان همخونی نداره.

snapshot

عضو جدید
سلاااام... می تونم فایل های توی گوشیم رو با file manager واسه کسی bluetooth کنم؟ :-/

amin006

عضو جدید
سلام به همه..! ممنون که به این خوبی توضیح دادین...اما من توی نصب مشکل دارم،
مشکل اینجاست که حافظه ی گوشی سریع پر میشه ومتاسفانه بلد نیستم به حافظه رم تغییر بدم...خواستم اگه ممکنه این هم توضیح بدین