من نیاز فوری به یک پلیر دارم

sasams

عضو جدید
سلام دوستان
چه برنامه اي ميتونه فايل FLV و dat و فايل هاي دي وي دي رو روي گوشي من پخش كنه؟؟؟
NOKIA 5233

sis V5 .............>9.4

چرا برنامه CoreCodec.CorePlayer روی گوشی من اجرا نمیشه؟؟؟ آخه گوشی من هم سیمبین سری شصت و ویرایش 5 رو ساپرت میکنه !!!!
اگر شما نرم افزار Player دارید که روی گوشی من اجرا بشه ممنون میشم که در اختیارم بذارین

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
چون گوشی شما فقط دو فرمت تصویری wmv و mp4 رو ساپورت میکنه
برای همین بهتره شما فیلما و کلیپاتونو به این دو فرمت قابل اجرا تو گوشیتون تبدیل کنید
برنامه ZC Video Converter خیلی برنامه ی خوبیه رو کامپیوترتون نصب کنید و فرمت ها رو تبدیل کنید

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام دوستان
چه برنامه اي ميتونه فايل FLV و dat و فايل هاي دي وي دي رو روي گوشي من پخش كنه؟؟؟
NOKIA 5233

sis V5 .............>9.4

چرا برنامه CoreCodec.CorePlayer روی گوشی من اجرا نمیشه؟؟؟ آخه گوشی من هم سیمبین سری شصت و ویرایش 5 رو ساپرت میکنه !!!!
اگر شما نرم افزار Player دارید که روی گوشی من اجرا بشه ممنون میشم که در اختیارم بذارین

سلام
coreplayer برای ورژن 5 نصب کردید؟

majidnewman

عضو جدید
برنامه july player ,smartmovie هم برنامه های خوبی هستند ولی باید سی پی یو و رم گوشیت حداقل بترتیب 600 مگاهرتز و 256 مگاهرتز باشه تا روان و فول اسکرین اجرا بشه

morteza61

عضو جدید
برنامه july player ,smartmovie هم برنامه های خوبی هستند ولی باید سی پی یو و رم گوشیت حداقل بترتیب 600 مگاهرتز و 256 مگاهرتز باشه تا روان و فول اسکرین اجرا بشه

من با این سی پی یو هم جواب نمیده رو گوشیم مشکل از چیه به نظرتون؟

بالا