من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
اره دیگه ماهی 60 ئهزار تومن حقوقم کم نیست تازه پس اندازم می کنم:biggrin:
روستا ها تو مرحله دوم اجرای طرح قرار دارند.
راستی تازه یارانه ها هم هست:biggrin:

خدا پدر اونیکه رایانه داد رو بیامرزه.......وگرنه خانواده ما از گرسنگی میمرد.......

Z.ANSARI

کاربر فعال
خوب داریم میریم خواستگاری سر سفره عقد که نمی شینم:biggrin: اون موقعا سبیلت کوتاه تر بود سر همین دلم گیر بود :biggrin:

یه چیزی بهتون میگم دیگه حرفتون رو ادامه ندید.......من چهره ام با قبل دانشگاهم هیچ فرقی نکرده:razz:

Z.ANSARI

کاربر فعال
راستش همش نه.امروز تو خدمتم حالم گرفته شد.

متاسفم......نکنه اضافه خدمت خوردید؟؟
ولی ناراحتی دردی ازتون دوا نمیکنه.....باهاش رو در رو بشید و حلش کنید.........
مطمئنم میتونید....
بهشم فکر نکنید:D

m.khos

عضو جدید
متاسفم......نکنه اضافه خدمت خوردید؟؟
ولی ناراحتی دردی ازتون دوا نمیکنه.....باهاش رو در رو بشید و حلش کنید.........
مطمئنم میتونید....
بهشم فکر نکنید:D
2روز ناقابل.خواستم حلش کنما.بی انصاف وای نساد.پس ب چی فکر کنم.به خواستگاری فردا؟راستی فردا کیا میان خواستگاری

Z.ANSARI

کاربر فعال
2روز ناقابل.خواستم حلش کنما.بی انصاف وای نساد.پس ب چی فکر کنم.به خواستگاری فردا؟راستی فردا کیا میان خواستگاری

اشکالی نداره....مهم اینه که خواستید.....به هر چیزی که بتونه باعث خندتون بشه فکر کنید......نمیان خواستگاری....ما باید بریم خواستگاری......ساعت 6 میاین دنبال من ترمینال....ساعت8 هم میریم اونجا......:D
کاری که ندارید؟؟

m.khos

عضو جدید
اشکالی نداره....مهم اینه که خواستید.....به هر چیزی که بتونه باعث خندتون بشه فکر کنید......نمیان خواستگاری....ما باید بریم خواستگاری......ساعت 6 میاین دنبال من ترمینال....ساعت8 هم میریم اونجا......:D
کاری که ندارید؟؟
نه دیگه حله.وقت با توجه به عکس عروس خانوم فکر کنم بجای کت و شلوار باید یه شلوار 6 جیب با پیراهن شماره دار با کتونی سه خط بپوشم:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
نه دیگه حله.وقت با توجه به عکس عروس خانوم فکر کنم بجای کت و شلوار باید یه شلوار 6 جیب با پیراهن شماره دار با کتونی سه خط بپوشم:biggrin:

میگم میخواین بازم بگردیم بعد بریم خواستگاری.........بابا من روم نمیشه بگم این حوم ....... آبروی خودم میره......:D

Z.ANSARI

کاربر فعال
دیگه هر جوری صلاحه

کسی دیگه رو نمیشناسی......؟
اعصاب خرد شده.....نمیدونم چکار کنیم.....آخه کسی که خوب باشه براتون پیدا نمیکنم......خوب یه نظری بدید.....؟؟
راستی یه چیزی بگم....فکر کردم زهره خانم میخواد عکس یه زرافه بزاره ها.......

m.khos

عضو جدید
کسی دیگه رو نمیشناسی......؟
اعصاب خرد شده.....نمیدونم چکار کنیم.....آخه کسی که خوب باشه براتون پیدا نمیکنم......خوب یه نظری بدید.....؟؟
راستی یه چیزی بگم....فکر کردم زهره خانم میخواد عکس یه زرافه بزاره ها.......
افرین کسایی که لایق من هستن قطعا کمن.شما باید بیشتر برگردی.کم کسی نیست که مهبد خان هااااااااااااااااااااااااااااااااا:biggrin:زرافه هم حتما ماشین عروسمونه؟:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
افرین کسایی که لایق من هستن قطعا کمن.شما باید بیشتر برگردی.کم کسی نیست که مهبد خان هااااااااااااااااااااااااااااااااا:biggrin:زرافه هم حتما ماشین عروسمونه؟:biggrin:

نخیر.....زرافه عروستونه.....بعدشم...شما خان رو از کجا آوردید........کسی دیگه مثل من خر نمیشه بیاد زن شما بشه.......:D

m.khos

عضو جدید
نخیر.....زرافه عروستونه.....بعدشم...شما خان رو از کجا آوردید........کسی دیگه مثل من خر نمیشه بیاد زن شما بشه.......:D
البته زرافه بهتره چون یه سری ویژیگی های داره که زنها ندارند و مردا عاشق اون ویژیگی هستن.نمی گم چیه که تحقیق کنید برا جلسه بعدی بیارین.مهبد بدونه خان به زبون نمی یاد.نگو این حرفو اتفاقا همین یه جا عقلت کامل بود:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
البته زرافه بهتره چون یه سری ویژیگی های داره که زنها ندارند و مردا عاشق اون ویژیگی هستن.نمی گم چیه که تحقیق کنید برا جلسه بعدی بیارین.مهبد بدونه خان به زبون نمی یاد.نگو این حرفو اتفاقا همین یه جا عقلت کامل بود:biggrin:

آخی.......مثل چنگیزخان مغول......در اینصورت باید باشه......حق با شماست......
نه........ میخوام بدونم کی حاضره بااین شرایط یه غیر از من زن شما بشه؟؟
منم به خاطر مامان و بابای خوبتون قبول کردم........وگرنه مگه عقلم کم بود؟؟

m.khos

عضو جدید
آخی.......مثل چنگیزخان مغول......در اینصورت باید باشه......حق با شماست......
نه........ میخوام بدونم کی حاضره بااین شرایط یه غیر از من زن شما بشه؟؟
منم به خاطر مامان و بابای خوبتون قبول کردم........وگرنه مگه عقلم کم بود؟؟

نه مثل شاهرخ خان .امیر خان.همه> همین چند دقیقه پیش یکی از عشقم خود کشی کرد.ناگفته نمونه انجلینا هم چند وقت پیش پیشنهاد داد.اما به خاطر اینه به تو امید به زندگی بدم.قبول نکردم.می ببینی من چه فداکارام

Z.ANSARI

کاربر فعال
نه مثل شاهرخ خان .امیر خان.همه> همین چند دقیقه پیش یکی از عشقم خود کشی کرد.ناگفته نمونه انجلینا هم چند وقت پیش پیشنهاد داد.اما به خاطر اینه به تو امید به زندگی بدم.قبول نکردم.می ببینی من چه فداکارام

بابا اسم اونها رو خدشه دار نکن.....ببخشیدا ولی خاک بر سر اونی که به به خاطر شما این کار رو کرد.......حداقل قبول میکردی من یه کلفت باکلاس داشتم
وای که چقدر من خوبم......یکم یاد بگیرید......

m.khos

عضو جدید
بابا اسم اونها رو خدشه دار نکن.....ببخشیدا ولی خاک بر سر اونی که به به خاطر شما این کار رو کرد.......حداقل قبول میکردی من یه کلفت باکلاس داشتم
وای که چقدر من خوبم......یکم یاد بگیرید......
مثه اینکه یادت رفته چه التماسی کردی تا بهت رحم کردم باهات ازدواج کنمااا:biggrin: اره خوب تر از اویل

Z.ANSARI

کاربر فعال
مثه اینکه یادت رفته چه التماسی کردی تا بهت رحم کردم باهات ازدواج کنمااا:biggrin: اره خوب تر از اویل

نخیر.....مثل اینکه شما التماسهاتون یادتون رفته.....شما به من رحم کردید؟:biggrin:ببخشید خنده ام گرفت......من از اولشم بهتر از شما بودم......با این سربازی رفتنتون.......همه اش خونه این......معلوم نیست کی میرین سربازی؟؟

m.khos

عضو جدید
نخیر.....مثل اینکه شما التماسهاتون یادتون رفته.....شما به من رحم کردید؟:biggrin:ببخشید خنده ام گرفت......من از اولشم بهتر از شما بودم......با این سربازی رفتنتون.......همه اش خونه این......معلوم نیست کی میرین سربازی؟؟

خدا رو شکر سند موجوده.بایدم بخندی حیف حیف که دلم برات سوخت.1000 تا دختر بودن ملتمس.منه ساده گول تورو خوردم:biggrin:پ ن په دوست داشتی سالی به 12 ماه پادگان باشم.

Z.ANSARI

کاربر فعال
خدا رو شکر سند موجوده.بایدم بخندی حیف حیف که دلم برات سوخت.1000 تا دختر بودن ملتمس.منه ساده گول تورو خوردم:biggrin:پ ن په دوست داشتی سالی به 12 ماه پادگان باشم.

سندش کو؟؟..........کاش جواب یکی از همون 1000 دختر معلول رو میدادید.....بعدشم من گول شما رو خوردم که جواب مثبت دادم.......آره چرا نمیرین.......اینقدر میبینمتون خسته ام میکنید....
حوصله ام سر رفت

m.khos

عضو جدید
سندش کو؟؟..........کاش جواب یکی از همون 1000 دختر معلول رو میدادید.....بعدشم من گول شما رو خوردم که جواب مثبت دادم.......آره چرا نمیرین.......اینقدر میبینمتون خسته ام میکنید....
حوصله ام سر رفت
ای بابا جانا سخن از زبان ما می گویی.حالا شبه عید برجکتو نمی ترکونم