من تو رادوست دارم - تو دیگری را و دیگری دیگری را

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارین جدی میگین یا فقط حرفه؟!!!!
یعنی واقعا شما میتونین باکسی که دوسش ندارین زندگی کنین!!!
امکان نداره.....

وقتی با کسی که دوستت نداره بخوای بمونی که سخت تره..لااقل میدونی کسیکه دوستت داره واسه خوشحالیت هرکاری میکنه..ولی اونی که نداره هر لحظه باید منتظرش رد شدن از طرفش باشی.:smile:

mahdi ariya

عضو جدید
وقتی با کسی که دوستت نداره بخوای بمونی که سخت تره..لااقل میدونی کسیکه دوستت داره واسه خوشحالیت هرکاری میکنه..ولی اونی که نداره هر لحظه باید منتظرش رد شدن از طرفش باشی.:smile:

نخیییییییییییییییییییرم. ....وقتی ازکسی خوشت نمیاد هرچقدرم که بهت خوبی کنه اصلا خوشحال نمیشی تازه عذابم میکشی....ولی وقتی یکیرو دوس داشته باشی درسته شاید بهت زیاد محبت نکنه ولی همون ی کوچولو که بهت محبت کنه انگار دنیارو بهت دادن........

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیییییییییییییییییییرم. ....وقتی ازکسی خوشت نمیاد هرچقدرم که بهت خوبی کنه اصلا خوشحال نمیشی تازه عذابم میکشی....ولی وقتی یکیرو دوس داشته باشی درسته شاید بهت زیاد محبت نکنه ولی همون ی کوچولو که بهت محبت کنه انگار دنیارو بهت دادن........

همون یه کوچولورم بهت محبت نمیکنه..دلش یه جای دیگه گیر میشه..واقعیته:cool:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
باکسی ک دوستم داره و من دوستش ندارم
منم مطمئنا محبتای اونو ببینم دوستش میدارم

mahdi ariya

عضو جدید
همون یه کوچولورم بهت محبت نمیکنه..دلش یه جای دیگه گیر میشه..واقعیته:cool:
بنده خدا آدم که هست.....من مطمینم یه زره محبت بلده....خصلت آدم اینه که نمیتونم بده مطلق باشه...منکه با دوووومی خییییلی موافق ترم.....به شما هم پیشنهاد میکنم 2 رو انتخاب کنید به نفعتونه.....

barzin-arch

عضو جدید
نرجیح میدی با کسی زندگی کنی که دوستت داره وتو دوستش نداری یا با کسی زندگی کنی که تو دوستش داری واون تو را دوست نداره ؟
اوایل میگفتم دومی ولی الان که عاقل شدم میگم اولی خیلی بهتره و من با دمی که دوستم داشته و من دوسش نداشته باشم خوشبخترم

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجیح میدم نه کسی رو دوست داشته باشم...نه اگه دوست داشتم بهش بگم....و نه اینکه به کسی که دوسم داره توجهی کنم....که همش میشه روان خرد و خاکشیرشده....

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجیح میدم انقده بد باشم که همه ازم متنفر شن......اونوقته که انتظارای الکی نداری از کسی که هی بشینی به برآورده شدنش.....

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
واااااای چه سوالی؟؟

:cry:

بین این دو حالت ترجیح میدم کلا زندگی نکنم با هیچکس!!!....

ریحانه...

عضو جدید
آقا نمیشه با کسی زندگی کنیم که هم اون ما رو دوست داره هم ما اونو
آخه چه اجباریه انسانها رو اذیت میکنید
حتما باید هندیش کنید؟؟؟؟؟

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست بالای دست بسیار است و همه فکر میکنند که دستشون بالاتر از بقیه ی دست هاست حاشا که : دست خدا بالاترین دست هاست

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا آدم که هست.....من مطمینم یه زره محبت بلده....خصلت آدم اینه که نمیتونم بده مطلق باشه...منکه با دوووومی خییییلی موافق ترم.....به شما هم پیشنهاد میکنم 2 رو انتخاب کنید به نفعتونه.....

آورین.........موافق.....