من الان ورزقان هستم.....مرکز زلزله

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تایپیکها رو خوب بخونی میبینی از کجا و با چی وصل شدم.بقیه جوابها رو بعد از برگشنم به تبریز میدم.در ضمن در جواب منصور باید بگم اندازه سن شما در اینترنت فقط چرخیدم .((دوستان لطفا سعی نکنند مسیر رو عوض کنند کاری نمی کنند لاقل جو رو بهم نزنند همه می بینند و یمدونند چه خبره... دیگه چند دهه پیش نیست که بشه با یه حرف ملت رو پشت خودت بکشونی))
داشم من نگفتم دروغ میگی من اوزوم تورکم فکر کردم از بچه های باشگاهی و دنبال دلیل اینکه چرا یه نفر که داره حقایق رو میگه باید با یه ای دی دیگه بیاد اشتباه برداشت کردی شایدم من درست نگفتم به هر حال شرمنده. من خودمم الان با گوشی آن شدم

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که تازه عضوی ........خوب منو میشناسی :smile:
کمتر لطف کنید از بی بی سی خبر بذارید .......در ادامه شاید لازم باشه چهره سایتهای معاند نظام رو به خصوص در این باره بیشتر نشون بدم
حتما عکسها هم فتوشاپه

ipak-1391

عضو جدید
کمتر لطف کنید از بی بی سی خبر بذارید .......در ادامه شاید لازم باشه چهره سایتهای معاند نظام رو به خصوص در این باره بیشتر نشون بدم
:biggrin: عقده بی بی سی رو داری... نه عزیز ..کافر همه رو به کیش خود پندارد ما از جنس شما نیستیم.
در ضمن نظامت فعلا داره از اسد حمایت می کنه سرش اونجا مشغوله.

hadise70

عضو جدید
بچه مطمئن باشید اوضاع بدتر از اون چیزی هست که میگن با یکی از دوستانم تو اهر که فقط یه بار تماس داشتم گفت اوضاع خوب نیست چون از اقوامشون فوت شدن نتونستم بیشتر جویای احوال بشم یکی دیگه هم که تو روستا های اطراف هست گفت اوضاع مساعد نیست ما تجربه بم رو داریم پس باید بدونیم اوضاع خیلی بدتره (تو بم داییم بود برای کمک و از نابسامانی گفته برامون مطئنا اذربایجان اوضاعش بده )

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی میگم فقط زود قضاوت نکنید
این اقا تازه عضو شده اگه به پست هاش نگاه کنید میفهمید. شاید از بچه های باشگاهه ک با یه ای دی جدید اومده !خیلی هم وارده به طریقه تاپیک زدن و ...
خب که چی؟!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بی انصافیه که بگین الکی داره جوش میزنه و خبری نیست

سلام ........کسی نگفت اظهارات ایشون تمام دروغه .......خیر نیست ......ما بودیم و میدونیم چه خبره
میدونیم یه عده دارن از این آب گل آلود ماهی میگیرن

روز اول واقعا شرایط افتضاح بود ........من متاسفم برای رییس هلال احمر که اقدامات بچه های هلال احمر رو با اظهارات عجملانه اش زیرسوال برد

نمیدونم شما حادثه بم بودین .....نبودین ....اطلاع داشتین یانه

با اقدامات بچه های مدیریت بحران ، سپاه ، ارتش جلوی خیلی مسائل گرفته شد .......اینکه نذاشتن اوایل مردم به این مناطق نزدیک هم بشن !!!!! دقیقا به همین خاطر بود .......بایستی امنیت برقرار میشد

صداها از اونجا بالا رفت که رییس هلال احمر در شرایطی که تمامی بچه های هلال احمر آذربایجان شرقی به خصوص مدام از کمبودها میگفتن اومد از تلویزیون گفت که کمبودی نیست !!!!!:mad:

یعنی اون لحظه واقعا آتش گرفتیم ......بچه های هلال احمر آتش گرفتند .....الآن خدا رو شکر روز به روز داره بهتر میشه
کمکها برخلاف ادعای آقایونی که مدام میگن تلویزیون ایران زبان ترکی پخش نمیکنه !!!!!!! و انشاالله این چند روز بارها زبان زیبای ترکی رو از صدا و سیما شنیدین به دست مردم رسیده و میرسد منتهی اوایل یک سری مشکلات بود که در زلزله بم هم بود

خدا رو شکر با اضافه شدن بسیج و اومدن هیات دولت به این شهرها رفع شد

امروز هم که خیلی از ورزشکارا اومدن ........و خدا رو شکر دیدن

جالبه بدونید متاسفانه این آقایون اظهارات علی دایی رو هم کم و زیاد کردن ........علی دایی هم گفت روز زلزله همه ناراضی بودن از اینکه کمکها نمیرسد و هرگز نگفته بعد اون هم در اون اندازه نارضایتی بوده

آقایان تا دیروز علی دایی ، کریم باقری رو به دشمنی با مردم ترک زبان متهم میکردن .......حالا ازش مطلب میذارن

اونم کاش به صورت کامل ...... نه با زدن از حرفهای این اسطوره بزرگ ایران

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میدونین محمد آقا چون بحث سیاسی میشه نمیشه اسم این سایتهای معاند و شبکه هارو آورد!!! چون آخرش باید به دوستان عناد اونارم ثابت کنیم!!

حکمت اینکه این همه حرف از نرسیدن کمکهای مردمی از طریق هلال احمر به مردم آذربایجانه چیه؟؟!!

جز ایجادِ تنش؟؟!! عکس العمل دیر صدا وسیما که متاسفانه بهانه ی وحشتناکی شده...
کاش صدا و سیما تو این زمینه درست عمل میکرد!!

ipak-1391

عضو جدید
سلام ........کسی نگفت اظهارات ایشون تمام دروغه .......خیر نیست ......ما بودیم و میدونیم چه خبره
میدونیم یه عده دارن از این آب گل آلود ماهی میگیرن

روز اول واقعا شرایط افتضاح بود ........من متاسفم برای رییس هلال احمر که اقدامات بچه های هلال احمر رو با اظهارات عجملانه اش زیرسوال برد

نمیدونم شما حادثه بم بودین .....نبودین ....اطلاع داشتین یانه

با اقدامات بچه های مدیریت بحران ، سپاه ، ارتش جلوی خیلی مسائل گرفته شد .......اینکه نذاشتن اوایل مردم به این مناطق نزدیک هم بشن !!!!! دقیقا به همین خاطر بود .......بایستی امنیت برقرار میشد

صداها از اونجا بالا رفت که رییس هلال احمر در شرایطی که تمامی بچه های هلال احمر آذربایجان شرقی به خصوص مدام از کمبودها میگفتن اومد از تلویزیون گفت که کمبودی نیست !!!!!:mad:

یعنی اون لحظه واقعا آتش گرفتیم ......بچه های هلال احمر آتش گرفتند .....الآن خدا رو شکر روز به روز داره بهتر میشه
کمکها برخلاف ادعای آقایونی که مدام میگن تلویزیون ایران زبان ترکی پخش نمیکنه !!!!!!! و انشاالله این چند روز بارها زبان زیبای ترکی رو از صدا و سیما شنیدین به دست مردم رسیده و میرسد منتهی اوایل یک سری مشکلات بود که در زلزله بم هم بود

خدا رو شکر با اضافه شدن بسیج و اومدن هیات دولت به این شهرها رفع شد

امروز هم که خیلی از ورزشکارا اومدن ........و خدا رو شکر دیدن

جالبه بدونید متاسفانه این آقایون اظهارات علی دایی رو هم کم و زیاد کردن ........علی دایی هم گفت روز زلزله همه ناراضی بودن از اینکه کمکها نمیرسد و هرگز نگفته بعد اون هم در اون اندازه نارضایتی بوده

آقایان تا دیروز علی دایی ، کریم باقری رو به دشمنی با مردم ترک زبان متهم میکردن .......حالا ازش مطلب میذارن

اونم کاش به صورت کامل ...... نه با زدن از حرفهای این اسطوره بزرگ ایران

شما الان کجا هستین می خام ادرس بدین بیام اونجا؟ ادرس دقیق بدین....؟
از حرفات معلومه که داری طرفداری نظام و سپاه رو می کنی شاید یا حتما خودت هم سپاهی هستی....
بسیج الان کجاست و کدوم مشکلات حل شده؟

ipak-1391

عضو جدید
میدونین محمد آقا چون بحث سیاسی میشه نمیشه اسم این سایتهای معاند و شبکه هارو آورد!!! چون آخرش باید به دوستان عناد اونارم ثابت کنیم!!

حکمت اینکه این همه حرف از نرسیدن کمکهای مردمی از طریق هلال احمر به مردم آذربایجانه چیه؟؟!!

جز ایجادِ تنش؟؟!! عکس العمل دیر صدا وسیما که متاسفانه بهانه ی وحشتناکی شده...
کاش صدا و سیما تو این زمینه درست عمل میکرد!!
صدا سیما و پیام ندادن بعضی ها از سیاست نظامه عزیز .. دیگه سعی نکنید اینجا همه رو بپیچونید ..
ما جلو قدس رو داریم ... سران کشور ها دارن میان .. اسد هم داره به سقوط نزدیک میشه ..... خیلی چیزها باعث میشه که سیاست نظامتون فرق کنه.
نمی دونم چرا شما ها ملت رو یه چیز دیگه فرض می کنید .

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا تو اين مملكت روزي كه مرغ را كيلويي 8000 تومن هم از بازار پيدا نميكرديم اخبارش ميگفت مرغ به اندازه كافي هست و كيلوي 5000 تومنه
دروغ به اين بزرگي را تحويل ملت ميداد...اونم تو روزه روشن

حالا ميخاين اخبارش درست باشه

همه رفتن ديدن كه وضع چجوريه اونجا...حالا يكي اومده(كه البته سابقش معلومه تو اين باشگاه)....ميگه اينجوري نيست
جوابشو ندين بره رد كارش
ملت كم ازين ادما نكشيدن كه با اهميت دادن بهشون بزرگشون ميكنين

يه دور تو سايت ها بزنين....و اين فاجعه را زبان افراد غير دولتي(مثل ورزشكارا) بشنوين...شايد بهتر باور كنين

يارو دولتيه اومده ميگه قراره وام بديم به زلزله زدگان با بهره 4 درصد
يكي نيست بگه مرد حسابي اين جماعتي كه فردا نظام تو را با راي دادن تاييد ميكنه.. ازت پول ميگيره بابت راي دادنش كه حالا وقته نياز ازش بهره هم ميخاي؟؟
بهره را از اوني ميخان كه يه خونه داره ميخاد يكي ديگه را بسازه...نه اوني كه هيچ سر پناهي نداره

نزول ميخورين و دم از اسلام ميزنين

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: عقده بی بی سی رو داری... نه عزیز ..کافر همه رو به کیش خود پندارد ما از جنس شما نیستیم.
در ضمن نظامت فعلا داره از اسد حمایت می کنه سرش اونجا مشغوله.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه زلزله در آذربایجان
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در منطقه شمال غرب کشور با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلا، متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم​
حادث‌ی تلخ زلزله‌ی آذربایجان مایه‌ی اندوه عمیق گردید. رحمت خداوند بر درگذشتگان و شفای عاجل برای مصدومان و صبر و اجر برای بازماندگان و خسارت دیدگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

لازم است مسئولان محترم و عموم ملت عزیز مساعی خود را برای کاهش آلام این عزیزان به کار برند.

والسلام علیکم و رحمه الله

http://www.ghatreh.com/news/nn10697402/پیام-تسلیت-رهبر-انقلاب-حادثه-زلزله-آذربایجان

ipak-1391

عضو جدید
بابا تو اين مملكت روزي كه مرغ را كيلويي 8000 تومن هم از بازار پيدا نميكرديم اخبارش ميگفت مرغ به اندازه كافي هست و كيلوي 5000 تومنه
دروغ به اين بزرگي را تحويل ملت ميداد...اونم تو روزه روشن

حالا ميخاين اخبارش درست باشه

همه رفتن ديدن كه وضع چجوريه اونجا...حالا يكي اومده(كه البته سابقش معلومه تو اين باشگاه)....ميگه اينجوري نيست
جوابشو ندين بره رد كارش
ملت كم ازين ادما نكشيدن كه با اهميت دادن بهشون بزرگشون ميكنين

يه دور تو سايت ها بزنين....و اين فاجعه را زبان افراد غير دولتي(مثل ورزشكارا) بشنوين...شايد بهتر باور كنين

يارو دولتيه اومده ميگه قراره وام بديم به زلزله زدگان با بهره 4 درصد
يكي نيست بگه مرد حسابي اين جماعتي كه فردا نظام تو را با راي دادن تاييد ميكنه.. ازت پول ميگيره بابت راي دادنش كه حالا وقته نياز ازش بهره هم ميخاي؟؟
بهره را از اوني ميخان كه يه خونه داره ميخاد يكي ديگه را بسازه...نه اوني كه هيچ سر پناهي نداره

نزول ميخورين و دم از اسلام ميزنين
لطفا دروغ نگین همه چی آرومه.
به قول ولید جنبلاط: مرغ شما گرونتر از موشکتون هست لازم نکرده در مورد سوریه دخالت کنید....

ipak-1391

عضو جدید
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در منطقه شمال غرب کشور با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلا، متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم​
حادث‌ی تلخ زلزله‌ی آذربایجان مایه‌ی اندوه عمیق گردید. رحمت خداوند بر درگذشتگان و شفای عاجل برای مصدومان و صبر و اجر برای بازماندگان و خسارت دیدگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

لازم است مسئولان محترم و عموم ملت عزیز مساعی خود را برای کاهش آلام این عزیزان به کار برند.

http://www.ghatreh.com/news/nn10697402/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B3%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86
:biggrin: خوش اومدی. پیام با حال و به موقعی بود.

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم​

http://www.ghatreh.com/news/nn10697402/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B3%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86
ههههه
خسته نباشید جمیعا !!

احمدی نژادم که رفته حج به جا بیاره !!!

ipak-1391

عضو جدید
دوستان عزیز من فرزندی از روستاهای دوروبره اهر هستم ساکن تبریزم و شاغل تهران .
دروغی ندارم و اینجا اونقدر اعصاب خوردی هست که چیزی برای دروغ گفتن ندارم .
فقط می خام واقعا بدونید چه خبره. هر کی میگه من دروغ می گم بستگی به خودش داره و فکر کنه من دارم اسپم می کنم .
ولی کلا برای خودتون ارزش قائل باشید و فرق دروغ و راست رو بدونید.

ممنون از تجهتون باز پیام میزارم. پس فردا برمی گردم تبریز.
راستی یادم رت بگم روستای خودمون هیچ خبری نبود .

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
صدا سیما و پیام ندادن بعضی ها از سیاست نظامه عزیز .. دیگه سعی نکنید اینجا همه رو بپیچونید ..
ما جلو قدس رو داریم ... سران کشور ها دارن میان .. اسد هم داره به سقوط نزدیک میشه ..... خیلی چیزها باعث میشه که سیاست نظامتون فرق کنه.
نمی دونم چرا شما ها ملت رو یه چیز دیگه فرض می کنید .

اسد قطب مقاومت خاورمیانه است...مطمئنا میدونی اگه سقوط کنه چی میشه دیگه؟؟!! فکرنکن با سقوط اسد نظام عوض میشه...نخیر!! خیلی چیزای دیگه عوض میشه! خیالت ناراحت باشه بعد از سقوط اسد! خیلی دلت میخواد ما با آمریکا هم مرز شیم نه؟!!

تازه فعلا که ترکیه و آمریکا کاری از پیش نبردن...اسد هم فعلا هست...کو تا سقوط؟؟!!

سیاست نظام اول به درد خودش و مملکت خودش میخوره نه ممالک دیگه!! مطمئن باش نظام نمیخواد مردم آذربایجان ناراحت باشن!! خودت که واردتری...نصفِ ایران ترکن!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]برنامه ضد انقلاب برای ناامن کردن مناطق شمال غربی کشور[/h]
بدنبال وقوع دو زلزله ۶ و ۷ ریشتری روز گذشته در شهرستانهای استان آذربایجان شرقی ، رسانه های ضد انقلاب تلاش گسترده ای را برای سو استفاده از این حادثه دلخراش آغاز کرده اند.

به طوریکه همزمان با انتشار خبر وقوع زلزله و اعلام آمار تلفات ، رسانه های ضد انقلاب با استفاده از عناوین تحریک آمیز قومیتی بدنبال ناامن سازی مناطق شمال غربی کشور هستند.

سایت خودنویس در خبری با عنوان «زلزله زدگان نیازمند یاری، کرکره سایت هلال احمر پایین» مدعی شده «صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هم از طرف دیگر تقریبا راه سکوت درباره زلزله را در پیش گرفته است و همزمان با کشته‌ و مجروح‌ شدن اهالی آذربایجان شرقی، مشغول پخش برنامه دعای مربوط به ماه رمضان بوده است.»

وبسایت ندای سبز آزادی نیز در مطلبی با عنوان «هموطنان آذری قربانیان جدید زلزله» می نویسد «قربانیان جدید زلزله در ایران هموطنان آذری هستند. زلزله همچنان در ایران جان شهروندان بی‌گناه را می ستاند؛ آنان پیش از آن که قربانی خودنمایی طبیعت باشند، قربانیان ضعف تکنولوژی ، عدم مقاوم سازی ساختمان ها و توسعه نیافتگی و سوء مدیریت حاکمان اقتدارگرا محسوب می شوند. زلزله ی اخیر در آذربایجان شرقی نیز همچون موارد قبلی در ایران نه ۷ و ۸ ریشتر، که حدود ۶ ریشتر اعلام شده است. زلزله ای که هفته ای نیست در این مقیاس، ژاپن را نلرزاند. با وجود این، زلزله ی ۲/۶ ریشتری روز گذشته تاکنون بیش از ۲۲۰ هموطن را قربانی کرده و بیش از ۱۵۰۰ مصدوم داشته و هنوز شمار دقیق آسیب دیدگان مشخص نشده؛ بیم آن می رود که شهروندان مظلوم دیگری زیر آوار جان باخته باشند.»

وبسایت دگربان نیز در خبری با عنوان «سکوت صدا و سیما درباره زمین‌لرزه آذربایجان» مدعی شده « صدا و سیمای جمهوری اسلامی از پوشش اخبار دو زمین لرزه پر قدرت در آذربایجان شرقی که تاکنون بیش از ۱۸۰ کشته و دست‌کم هزار و ۳۰۰ داشته٬ خودداری کرده است.»

این جریان مسموم اطلاع رسانی در حالی صورت می گیرد که توسعه ناآرامی ها در مناطق شرقی ترکیه به عنوان اصلی ترین پایگاه حامی مخالفان دولت سوریه را فرا گرفته و نهادهای جاسوسی غرب به دنبال ناامن کردن مناطق شمال غربی ایران هستند.

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه ضد انقلاب برای ناامن کردن مناطق شمال غربی کشور

بدنبال وقوع دو زلزله ۶ و ۷ ریشتری روز گذشته در شهرستانهای استان آذربایجان شرقی ، رسانه های ضد انقلاب تلاش گسترده ای را برای سو استفاده از این حادثه دلخراش آغاز کرده اند.

به طوریکه همزمان با انتشار خبر وقوع زلزله و اعلام آمار تلفات ، رسانه های ضد انقلاب با استفاده از عناوین تحریک آمیز قومیتی بدنبال ناامن سازی مناطق شمال غربی کشور هستند.

سایت خودنویس در خبری با عنوان «زلزله زدگان نیازمند یاری، کرکره سایت هلال احمر پایین» مدعی شده «صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هم از طرف دیگر تقریبا راه سکوت درباره زلزله را در پیش گرفته است و همزمان با کشته‌ و مجروح‌ شدن اهالی آذربایجان شرقی، مشغول پخش برنامه دعای مربوط به ماه رمضان بوده است.»

وبسایت ندای سبز آزادی نیز در مطلبی با عنوان «هموطنان آذری قربانیان جدید زلزله» می نویسد «قربانیان جدید زلزله در ایران هموطنان آذری هستند. زلزله همچنان در ایران جان شهروندان بی‌گناه را می ستاند؛ آنان پیش از آن که قربانی خودنمایی طبیعت باشند، قربانیان ضعف تکنولوژی ، عدم مقاوم سازی ساختمان ها و توسعه نیافتگی و سوء مدیریت حاکمان اقتدارگرا محسوب می شوند. زلزله ی اخیر در آذربایجان شرقی نیز همچون موارد قبلی در ایران نه ۷ و ۸ ریشتر، که حدود ۶ ریشتر اعلام شده است. زلزله ای که هفته ای نیست در این مقیاس، ژاپن را نلرزاند. با وجود این، زلزله ی ۲/۶ ریشتری روز گذشته تاکنون بیش از ۲۲۰ هموطن را قربانی کرده و بیش از ۱۵۰۰ مصدوم داشته و هنوز شمار دقیق آسیب دیدگان مشخص نشده؛ بیم آن می رود که شهروندان مظلوم دیگری زیر آوار جان باخته باشند.»

وبسایت دگربان نیز در خبری با عنوان «سکوت صدا و سیما درباره زمین‌لرزه آذربایجان» مدعی شده « صدا و سیمای جمهوری اسلامی از پوشش اخبار دو زمین لرزه پر قدرت در آذربایجان شرقی که تاکنون بیش از ۱۸۰ کشته و دست‌کم هزار و ۳۰۰ داشته٬ خودداری کرده است.»

این جریان مسموم اطلاع رسانی در حالی صورت می گیرد که توسعه ناآرامی ها در مناطق شرقی ترکیه به عنوان اصلی ترین پایگاه حامی مخالفان دولت سوریه را فرا گرفته و نهادهای جاسوسی غرب به دنبال ناامن کردن مناطق شمال غربی ایران هستند.

شما اول بیا برو از بشار اسد حمایت کن بعد بیا اینجا از ضد انقلاب بگو

حتی نمانیده مجلس خودی هم صداش در امده شما هنوز طرفداری کن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من فرزندی از روستاهای دوروبره اهر هستم ساکن تبریزم و شاغل تهران .
دروغی ندارم و اینجا اونقدر اعصاب خوردی هست که چیزی برای دروغ گفتن ندارم .
فقط می خام واقعا بدونید چه خبره. هر کی میگه من دروغ می گم بستگی به خودش داره و فکر کنه من دارم اسپم می کنم .
ولی کلا برای خودتون ارزش قائل باشید و فرق دروغ و راست رو بدونید.

ممنون از تجهتون باز پیام میزارم. پس فردا برمی گردم تبریز.
راستی یادم رت بگم روستای خودمون هیچ خبری نبود .

عجب .......حالا شدی اهر

خوش به حال شما که با این همه مشغله بزرگ که در اهر وجود داره ..........اومدی نشستی پای لب تاپت به احتمال قوی و اطلاع رسانی میکنی به قول گفتنی

مردم رو چی فرض کردی ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسد قطب مقاومت خاورمیانه است...مطمئنا میدونی اگه سقوط کنه چی میشه دیگه؟؟!! فکرنکن با سقوط اسد نظام عوض میشه...نخیر!! خیلی چیزای دیگه عوض میشه! خیالت ناراحت باشه بعد از سقوط اسد! خیلی دلت میخواد ما با آمریکا هم مرز شیم نه؟!!

تازه فعلا که ترکیه و آمریکا کاری از پیش نبردن...اسد هم فعلا هست...کو تا سقوط؟؟!!

سیاست نظام اول به درد خودش و مملکت خودش میخوره نه ممالک دیگه!! مطمئن باش نظام نمیخواد مردم آذربایجان ناراحت باشن!! خودت که واردتری...نصفِ ایران ترکن!!

خواهشا به بحثای جانبی این آقایون پاسخ ندین

ما واقعا از حادثه ای که رخ داد برای مردم اهر و ورزقان ناراحتیم .......این تاپیک رو هرچند این شخص با اهداف ناصواب زده .....ولی اسم مردم ورزقان اورده شده و به احترام اونها نبایستی اجازه انحراف بدیم ب
ا سپاس از شما

ipak-1391

عضو جدید

برنامه ضد انقلاب برای ناامن کردن مناطق شمال غربی کشور

اسد بخایی نخایی داره میره ...

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اين سايتي كه منبع دادي.....از وقوع زلزله به اين ور...5 تا خبر در مورد زلزله داده كه الان نگران اشوب و از اينجور چرت و پرتا باشه؟؟
اصلا خبر داره زلزله اتفاق افتاده؟؟
اين سايت لنگه صدا و سيماست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههه
خسته نباشید جمیعا !!

احمدی نژادم که رفته حج به جا بیاره !!!

رییس جمهور برای اسلام رفته ......اسم کنفرانس است کنفرانس اسلام .........تمامی اعضای هیئت دولت در آذربایجان شرقی هستند از جمله معاون اول

جا داره اینجا از زحمات نادرقاضی پور نماینده محترم اورمیه تشکر کنم که واقعا نمایندگی خودشو داره ثابت میکنه .......
انتقادهای او باعث شد صدا و سیما تکانی به خودش بده و اطلاع رسانی ها رو بهتر انجام بده

ipak-1391

عضو جدید
عجب .......حالا شدی اهر

خوش به حال شما که با این همه مشغله بزرگ که در اهر وجود داره ..........اومدی نشستی پای لب تاپت به احتمال قوی و اطلاع رسانی میکنی به قول گفتنی

مردم رو چی فرض کردی ؟

گفتم که تایپیکها رو از اول نخوندی جوابت هم نمیدم تا بری بخونی.
الان به کوری چشم دشمنانم پشت لب تاپم تو اهر منطقه چلب وردی خونه دایی ام هستم و با جی مودم خودم دارم به ریش تو و امسال تو می خندم.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب .......حالا شدی اهر

مردم رو چی فرض کردی ؟
شما بهتره اول همه پستای ایشون از اول بخونید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا