من الان ورزقان هستم.....مرکز زلزله

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ipak-1391

عضو جدید
سلام
صبح 9 رسیدم امروز اهر با چند بسته آب معدنی و کنسرو غذایی. واقعا وحشتناکه جاده بسته هست پمپ بنزین اهر فقط یکیش کار می کنه فقط می تونم بگم خیلی افتضاحه .
اهر بازار سرپوشیدش کلا ویران شده و منطقه بهرام آباد خیلی جاهاش تخریب شده و کشیدن جنازه از زیر آوار فعلا ادامه داره. نه پتویی هست نه غذایی بعضی قسمتها.

ipak-1391

عضو جدید
نیروهای خودجوش کمک می کنند از طرف اهر به طرف ورزقان باور کنید بعضی روستا ها هنوز نیروی امداد نرسیده !!! صحنه های دلخراش زیاد هستند.
یه روستا به نام شلملو کلا زیر آوار رفته.

ipak-1391

عضو جدید
کمک های هلال احمر میرسه؟

خیلی کم رسیده .
ظهر ساعت 12 تو ورزقان تو شهر گشت میزدی بالای 500 تا جسد رو زمین بود نمی دونم صدا سیمای ایران 300 تا رو کلی از کجا گفته؟
برای هر 5 6 نفر یه پتو هست . غذا کمه. آب اصلا نیست . نمی دونم این هلال احمر کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

landscapedesigne

عضو جدید
خیلی کم رسیده .
ظهر ساعت 12 تو ورزقان تو شهر گشت میزدی بالای 500 تا جسد رو زمین بود نمی دونم صدا سیمای ایران 300 تا رو کلی از کجا گفته؟
برای هر 5 6 نفر یه پتو هست . غذا کمه. آب اصلا نیست . نمی دونم این هلال احمر کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم ... اکثر مردم کمک ها رو میدن هلال احمر ... ما هم که هنوز نمیذارن یکاره راه بیافتیم بیایم
یعنی بعد 2 روز هنو نرسیده؟!! افتضاحه ... اگه ورزقان اینه بقیه ...

صدا سیما خبر درست میده؟!!!

ipak-1391

عضو جدید

zumurrud

عضو جدید
خیلی کم رسیده .

می گن این آمار مربوط به آمار فوت شده های بیمارستانیست اما من از لیست منتشره شمردم کمتر از 300 بود اینطور که شما می گید باید آمار خیلی زیادتر باشه

z_elec_1991

عضو جدید
سلام
صبح 9 رسیدم امروز اهر با چند بسته آب معدنی و کنسرو غذایی. واقعا وحشتناکه جاده بسته هست پمپ بنزین اهر فقط یکیش کار می کنه فقط می تونم بگم خیلی افتضاحه .
اهر بازار سرپوشیدش کلا ویران شده و منطقه بهرام آباد خیلی جاهاش تخریب شده و کشیدن جنازه از زیر آوار فعلا ادامه داره. نه پتویی هست نه غذایی بعضی قسمتها.

نیروهای خودجوش کمک می کنند از طرف اهر به طرف ورزقان باور کنید بعضی روستا ها هنوز نیروی امداد نرسیده !!! صحنه های دلخراش زیاد هستند.
یه روستا به نام شلملو کلا زیر آوار رفته.

ورزقان خیلی جاهاش اسیب اساسی دیده و باید بگم کل بافت ورزقان اصلا بهم خورده و شبیه خرابه شده.

به هریس نرفتیم ولی نیروهای امداد مردمی می گفتند حدود 10 روستای بزرگ توابع هریس هنوز نرفتیم!!! و احتمال اینکه کشته بالای 100 نفر باشه هست.

در ورودی ورزقان اجساد قربانیان روی زمین افتاده و مردم اجساد قربانیان را با لباس خودشان بدون کفن سه تا سه تا باهم دفن می کنند.
:cry:
خسته نباشید

واقعا خسته نباشید

z_elec_1991

عضو جدید

[h=1]محموله كمك های هلال احمر تركیه به ایران ارسال شد[/h]
[h=2]تهران -جمعیت هلال احمر تركیه ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده شمال غرب ایران و در راستای قدردانی از جمعیت هلال احمر كشورمان در جریان كمك به زلزله زدگان شهر وان تركیه، یك محموله كمك‌های انساندوستانه شامل اقلام امدادی را به ایران ارسال كرد.[/h]
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر،این كمك های بشردوستانه در راستای قدردانی از جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بخاطر ارسال كمك های بشردوستانه در جریان زلزله شهر وان تركیه صورت گرفته است.
روز گذشته جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از تمام جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ سایر كشورها كه آمادگی خود را برای ارسال كمك های بشردوستانه به مردم زلزله زده اعلام كرده بودند، تشكر كرد.
هلال احمر كشورمان همچنین اعلام كرد با توجه به تجهیزات و توانمندی های موجود در كشور در حال حاضر نیاز به كمك های بین‌المللی برای مردم زلزله زده آذربایجان شرقی وجود ندارد
.........................................................
پس چی میگن کمک تمی خوان.....مردم دارن زجر میکشن بعد میگن ما نیاز به کمک نداریم

ipak-1391

عضو جدید
می گن این آمار مربوط به آمار فوت شده های بیمارستانیست اما من از لیست منتشره شمردم کمتر از 300 بود

کدام آمار. اصلا کجا هستند.؟ در ضمن من چند نفر از ترک های قشقایی شیراز رو دیدم که با نیسان اومده بودند و داشتند در روستا ها کمک می کردند .
2 ماشین پتو هم از شهر اصفهان ساعت 3 عصر رسید به اهر.

landscapedesigne

عضو جدید
کدام آمار. اصلا کجا هستند.؟ در ضمن من چند نفر از ترک های قشقایی شیراز رو دیدم که با نیسان اومده بودند و داشتند در روستا ها کمک می کردند .
2 ماشین پتو هم از شهر اصفهان ساعت 3 عصر رسید به اهر.

باز گلی به جمال مردم ... خدا کنه بقیش هم برسه ...

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس ارتش چیکار میکنه
طبیعتا باید جاهایی که دسترسی سخته امداد و غذا و دارو رو با هلیکوپترای ارتش ببرن

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدااااااااااااااااااااااااااا
درد زلزله به اندازه توهین صداوسیما نسبت به انسانیتمون بیشترنباشه کمترنیست

ipak-1391

عضو جدید
الان کلیبر هستم تا یک ساعته دیگه برمی گردم به ورزقان . فقط قبول کنیم که فاجعه انسانی بیشتر از انی هست که صدا سیمای ایران نشان میدهد.

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم خیلی ... واقعا دردناکه واقعا مصیبت بزرگیه ... خدایا به بازماندها صبر بده ... فقط من می تونم دعا کنم برای دوستانی چون شما که به کمک هم وطن های زلزله زده رفتین ... خدا خیرتون بده

ipak-1391

عضو جدید
تاپیک فقط برای تشویش اذهان عمومی زده شده.

سرعتم کمه. نمی تونم جوابتون رو کامل بدم.یعنی ارزش جواب دادنم رو نداری.

چیه بهتون برخورده؟ کجاست این ممد آقا و نخودچیان؟ باید حتما از فلسطین می نوشتیم؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
تاپیک فقط برای تشویش اذهان عمومی زده شده.
یعنی اینطوری که میگن نیست ... ؟؟؟؟ من خیلی ناراحت شدم ... اصلا تا حالا اینطور نبودم ...همش فکر میکنم چه کاری از دستم بر میاد انجام بدم ..!ولی نمیدونم !

آبیدر751

اخراجی موقت
سلام

اونجا چیکار میکنی

آبیدر751

اخراجی موقت
فکر کنید الان زلزله تو شهر یا روستا شما بیاد؟ چه جوری میشید؟/؟
هان

قلب یخی

عضو جدید
مگه تو تلویزیون مخصوصا شبکه های سراسری چیزی میگن که حالا کم بگن یا زیاد من که حرصم در اومده همش سوریه و فلسطین نشون میدن واقعا تاسف باره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا