منشور پروژه(Project Charter)

rezvan_1k2

عضو جدید
منم همین مشکل را دارم

منم همین مشکل را دارم

دوستان کسی می دونه در زمینه مدیریت محدوده برای جمع آوری اطالاعات و تهیه فرم های مربوطه و همچنین تعریف محدوده پروژه و تهیه فرم های کنترل محدوده و در نهایت کشیدن دبلیو بی اس چی کار باید کرد و فرمت اینگونه فرم ها اصولا چگونه است و چه اطلاعاتی در آن باید بیاید . عاجزانه از شما دوستان عزیز درخواست کمک دارم لطفا مرا راهنمایی کنید

جوابی در خصوص تعیین محدوده پروژه گرفتید؟اگه نمونه ای از از بیانیه محدوده پروژه پیدا کردید لطفا در اختیار منم قرار دهید. ممنون

M_T2009

عضو جدید
سلام استاد
نمونه منشور پروژه ای در زمینه حسابداری سراغ دارین؟؟
خیلی زود نیاز دارم

kourosh_sanaei

عضو جدید
منشور پروژه

منشور پروژه

سلام

تقریباً تمام پاسخ های داده شده به سوال درست بود ، نکاتی که من می خواستم به این پاسخ ها اضافه کنم 1- توجه داشته باشیم که منشور پروژه بصورت کلان و کل نگر به پروژه نگاشته می شود مانند ریسک های کلان و اصلی، بودجه کلان پروژه، حدود اختیارات مدیر پروژه جهت ایجاد تغییرات در پروژه (محدوده)، Milestones کلان پروژه، و امثالهم 2- نکته مهم در تهیه هر منشور پروژه ای میزان و نحوه اندازه گیری شاخص های SPI,CPI در پروژه می باشد که توسط سهم بران Stakeholders پروژه بایست تعیین شود (خروجی فرآیند مدیریت ذینفعان) 3- با توجه به ماهیت پروژه ها و گستردگی آن از یک سو سازمان مجری پروژه پیشنهاد می کنم برای پروژه تان منشور خاص خودش را تنظیم کنید.

Kourosh sanaemovahed (PMP)n

rahimi.pari

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من يكسري مطلب در مورد اينكه اصلا منشور پروژه چي هست و چه نقشي در موفقيت پروژه دارد و همچنين نحوه نگارش آن دارم كه مي تونم در اختيارتون قرار بدم ولي هرچه سعي مي كنم نمي تونم ضميمه پاسخ كنم ، فقط لطفا بفرمائيد چطور ميشه فايل را به پاسخ (در اين صفحه) پيوست كرد يا اينكه آدرس ايميلتون رو بفرمائيد كه فايلها را براتون بفرستم

fatemeh123456

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام
دوستان برنامه مدیریت پروژه همون اطلاعاتی هست که در نرم افزاری مثل MSP وارد میکنیم؟یا فرق میکه؟
کسی مثال کاربردی نداره؟

maminini

عضو جدید
سلام شرمنده جناب من ی پروژه در باره طرح کلی پروژه و منشور و نمودار wbs ان را میخواهم اگه امکاش هست کمکم کنید. و پروژه اماده دارید ارسال فرماید کمال تشکر را دارم. e.banad@gmail.com

Boruziniyat

عضو جدید
نمونه منشور پروژه

نمونه منشور پروژه

سلام شرمنده جناب من ی پروژه در باره طرح کلی پروژه و منشور و نمودار wbs ان را میخواهم اگه امکاش هست کمکم کنید. و پروژه اماده دارید ارسال فرماید کمال تشکر را دارم. e.banad@gmail.com

نمونه منشور پروژه

پیوست ها

• Project Charter.pdf
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 1

Boruziniyat

عضو جدید
سلام
دوستان برنامه مدیریت پروژه همون اطلاعاتی هست که در نرم افزاری مثل MSP وارد میکنیم؟یا فرق میکه؟
کسی مثال کاربردی نداره؟
معمولاً تعریف واحدی برای این نوع موضوعات وجود نداره همانطور که اطلاعاتی که در MSP وارد میشه در پروژه های مختلف متفاوت است. اگر امکان داره معادل انگلیسی اونرو بنویسید تا شاید منظور دقیق رو بشه فهمید.