[مناسبترین موسسه برای امادگی در کارشناسی ارشد]

ailll

عضو جدید
سلام من جزوات پارسه را میخوام .میخوام برای کارشناسی ارشد عمران بخونم

ali_joon53

عضو جدید
دوستان :کتاب مقاومت مصالح دکتر حجت اله عادلی یک کتاب بسیار خوب برای دانشجویان و داوطلبان ارشد عمران است که متاسفانه نایاب شده و چاپ نمی شود دوستان اگر کسی این کتاب رو داره لطف کنه اسکن کنه بزاره روسایت یا حتی من حاضرم کتابش یا کپی اون رو بخرم

اگر کسی داره خبر بده: blogsky87@gmail.com

lمتشکرم

hamidkurd

عضو جدید
بهترین موسسه برای امادگی در کارشناسی ارشد

بهترین موسسه برای امادگی در کارشناسی ارشد

سلام به همه ی دوست های عمرانی
خسته نباشید
خواستم بدونم شما بهترین موسسه برای آمادگی در ازمون کارشناسی ارشد عمران رو کدوم می دونید؟

mohamad.ahw

عضو جدید
من فقط میتونم بگم هرکی بارسه شرکت کنه فقط استرسش بیشتر میشه و کمکی بهش نمیشه!!!

salar-fa

عضو جدید
ارشد

ارشد

از دوستان عزیز میخوام هر گونه اطلاعاتی که میتونن در رابطه باگرایشهای ارشد آزمونها جزوات نمونه سوالات .................. خلاصه هرگونه اطلاعاتی که بتونه راهگشا باشه تو این تاپیک بذاره متاسفانه جای عنوان تحصیلات تکمیلی در سر فصل های تالار مهندسی عمران خالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salar-fa

عضو جدید
ولی دوست عزیز به نظر من با توجه به وضع موجود جامعه ما با توجه به سیر عظیم فارغ التحصیلان لیسانس مخصوصا رشته عمران وجود چنین عنوانی در سر فصل های تالار مهندسی عمران به تنهایی خالیه!

salar-fa

عضو جدید
کسی دروس امتحانی رشته مدیریت ساخت رو داره با ضریباش؟؟
برای امتحان ارشد آزاد.
جزوه هاشم کسی میدونه کجا باید گیر آورد دروس تخصصی؟؟

salar-fa

عضو جدید
دوستان برای آمادگی امتحان ارشد آزاد تست های چه موسسه ای رو پیشنهاد میکنن؟؟

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان جدول دروس امتحانی به همراه ضرایب آزمون کارشناسی ارشد آزاد 91 رو گذاشتم استفاده کنید
و نظراتونو راجع به دروس امتحانی بذارید با تشکر:)

مریم 7

عضو جدید
کلاسای آمادگی کنکور

کلاسای آمادگی کنکور

سلام. کسی هست که بدونه بین موسسه های مختلف پارسه و مدرسان شریف و ماهان و نصیر و ... کودومش کلاسای آموزشیش و آزموناش واسه رشته عمران بهتره؟

ashkan_10835

عضو جدید
سلام. کسی هست که بدونه بین موسسه های مختلف پارسه و مدرسان شریف و ماهان و نصیر و ... کودومش کلاسای آموزشیش و آزموناش واسه رشته عمران بهتره؟
آقا یکی جواب بده لطفاً تو رو خدا
من هنوز منتظرم ها

بالا