منابع کنکور ارشد سرامیک په درسایی هست؟

masoud ros

عضو جدید
سلام من الان این ترم میرم ترم 3 می خوام بدونم که چه درسایی باید بیشتر روش تمرکز کنم و کدومشون منابع کنکور ارشد هستن اگه کمکم کنید ممنون میشم!

magnet

عضو جدید
سلام من الان این ترم میرم ترم 3 می خوام بدونم که چه درسایی باید بیشتر روش تمرکز کنم و کدومشون منابع کنکور ارشد هستن اگه کمکم کنید ممنون میشم!

سلام آقا مسعود.
در مقطع ارشد ، متأسفانه فعلاً تفاوتی بین گرایش سرامیک و متالورژی وجود نداره و همه تحت عنوان مجموعه مهندسی مواد میاد. اینم همون بخش کنکوری های تالار رو نیگا کنین بهتون کمک می کنه.
هرچند بطور خلاصه منابع خواص فیزیکی و مکانیکی و ترمودینامیک و زبان عمومی و تخصصی و ریاضیات هستند.
موفق باشین.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز

درس فرایند ساخت سرامیکها1 که عمده درسش رو دیاگرام های سه جزیی هست متمرکز شو! تو کنکور 2 تا سوال می آید در خواص فیزیکی مواد!

برای کنکور باید مواد باشی نه متالورژی یا سرامیک! زبان و ریاضی تو قوی کن ! اینا خیلی مهمن!!!

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
درس فرایند ساخت سرامیکها1 که عمده درسش رو دیاگرام های سه جزیی هست متمرکز شو! تو کنکور 2 تا سوال می آید در خواص فیزیکی مواد!

برای کنکور باید مواد باشی نه متالورژی یا سرامیک! زبان و ریاضی تو قوی کن ! اینا خیلی مهمن!!!

من نمیدونم این نمودار سه فازی ها چرا اینقدر سخته!!!!!
هرکی بتونه به من یادش بده درست حسابی، نشون میده که استاد سرامیکه!!!!
کاش که من آلکمید بودم...

نمودار سه فازی هم خیلی روش مانور میدن تازگیا...
حسابی مهمه...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
من نمیدونم این نمودار سه فازی ها چرا اینقدر سخته!!!!!
هرکی بتونه به من یادش بده درست حسابی، نشون میده که استاد سرامیکه!!!!
کاش که من آلکمید بودم...

نمودار سه فازی هم خیلی روش مانور میدن تازگیا...
حسابی مهمه...

بهت یاد می دم اما من ادعایی در سرامیک ندارم !!! مگه تو مواد دیرگداز نخوندی برنداشتی؟؟؟؟
من عاشق متالورژی هستم!

بالا