منابع کارشناسی ارشد گرایش بیومتریال

mozhgan_joooooon

عضو جدید
سلام دوستان.......
اگه کسی بتونه در زمینه ی منابع کارشناسی ارشد (بیومتریال) کمکم کنه ممنون میشم.......

شادی عظیمی

عضو جدید
سلام دوستان.......
اگه کسی بتونه در زمینه ی منابع کارشناسی ارشد (بیومتریال) کمکم کنه ممنون میشم.......

1-زبان عمومي و تخصصي ، 2- رياضي (رياضي عموم ي ( 1و 2)، معادلات ديفرانسيل ، رياضي مهندس ي ) ، 3- خواص فيزيكي مواد ،
-4 خواص مكانيكي مواد، 5- شيمي فيزيك و ترموديناميك/داوطلبان گرايش 8 (مهندسي پزشكي - بيومواد)مي توانند به انتخاب خود بجاي دروس 3 و 4 و 5 به ترتيب دروس: (فيزيولوژي و آناتومي، شيمي آلي و بيوشيمي، خواص مواد مهندسي و بيومتريا لها) راپاسخ دهند./

baharsalehi

عضو جدید
1-زبان عمومي و تخصصي ، 2- رياضي (رياضي عموم ي ( 1و 2)، معادلات ديفرانسيل ، رياضي مهندس ي ) ، 3- خواص فيزيكي مواد ،
-4 خواص مكانيكي مواد، 5- شيمي فيزيك و ترموديناميك/داوطلبان گرايش 8 (مهندسي پزشكي - بيومواد)مي توانند به انتخاب خود بجاي دروس 3 و 4 و 5 به ترتيب دروس: (فيزيولوژي و آناتومي، شيمي آلي و بيوشيمي، خواص مواد مهندسي و بيومتريا لها) راپاسخ دهند./
سلام
لطفا بگید چه کتابهایی رو بخونیم بهتره
منابع چه کتابهایه
یا چه کتابی از چه موسسه ای بهتره
باتشکر

شادی عظیمی

عضو جدید
راستش من خودمم نمیدونم آناتومی اینارو بخونیم بهتره یا کتابای مواد رو.!!اگر مطمئن شدم کدوم بهتره شمارو هم در جریان میذارم.

nahid65

عضو جدید
کسی میتونه در مورد منابع ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیو مکانیک کمک کنه ؟

fateme.j.t

عضو جدید
منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک

- زبان عمومی و تخصصی : ضریب 3

- ریاضیات (ریاضی عمومی 1 و 2 - ریاضی مهندسی - معادلات دیفرانسیل) : ضریب 4

- حرارت و سیالات (ترمودینامیک - مکانیک سیالات - انتقال حرارت) : ضریب 3

- جامدات (استاتیک - مقاومت مصالح - طراحی اجزا) : ضریب 4

- مبانی بیومکانیک 1 و 2 : ضریب 3

- آناتومی - فیزیولوژی - فیزیک پزشکی : ضریب 3

kiarashghasemi

عضو جدید
من امسال می‌خوام‌ تو رشته مهندسی مکانیک‌بیومکانیک شرکت کنم
برای ارشد.با توجه به اینکه گرایش لیسانسم سیالات بوده و لذا هیچ آشنایی
با ساخت و تولید ندارم و باکس دینامیکمم ضعیفه و ضرایب این درس‌ها برای
بیومکانیک ۳ و ۳ هستند ترجیح میدم تست‌های معادلشون که مبانی بیومکانیک و
دروس پایه پزشکی‌ رو بزنم چون حفظیاتم هم خوبه.با این اوصاف کمکی‌ که از
شما می‌خوام اینکه راهنمایی‌ کنید منابع کنکوری،تست،خلاصهٔ دروس و تستی
که بتونم این دو درس رو مطالعه سریع بکنم و با مطالعشون ۵۰ ۶۰ درصد بتونم
بزنم چیه،برای دروس پایه پزشکی‌ یه کتاب جامعه پیدا کردم برای بچهای خود
پزشکی‌ که خیلی‌ مناسب و سریعه اما برای مبانی بیومکانیک هیچی‌..لطفا

mohandes701

عضو جدید
تو رو خدا یه نفر بگه واسه ارشد بیومتریال چه کتابایی رو بخونیم؟ کتاب تست چی بزنیم؟

Sind0kht

عضو جدید
تو رو خدا یه نفر بگه واسه ارشد بیومتریال چه کتابایی رو بخونیم؟ کتاب تست چی بزنیم؟

گشتم نبود ، نگرد نیست!!!! من توی تاپیکای مختلفی پرسیدم اما به جواب نرسیدم. اگر دانشجوی بیومواد امیرکبیر میشناسی بهتره جزوه های اونا رو بگیری چون طراحای سوالای بیو مواد اساتید امیرکبیرن . علی الحساب به من گفتن که بیوشیمی لنینجر بخونم و فیزیو، خلاصه گایتون و علم مواد هم کتاب اصول و کاربرد بیومتریال ها که مال انتشارات دانشگاه امیرکبیره. اگر به نتیجه رسیدم حتما به شما هم میگم:smile:

galaxy71

عضو جدید
یعنی اگه همون مکانیکی و فیزیکیو و ترمو رو بزنیم .میتونیم بیو ماد رو هم انتخاب کنیم؟