منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک

آخه میدونید یکی از بچه ها پارسال پارسه ثبت نمام کرده بود برا همین اصلا ازش راضی نبود والا خودم پارسه رو دوست داشتم و یکی از دوستان نزدیکم مدرسان ثبت نام کرده بود 750آورد تو ارشد نصیرم اونطور که هست کتاباش خوبه نمیدونم آزموناشم خوب باشه یا نه منم خودم امسال پشت کنکوری هستم البته از یه رشته تقریبا نزدیک اومدم میخوام ارشد مکانیک رو بدم خلاصه ممنون میشم کمکم کنید
....
....
....
....
و اینکه من کنترل و ارتعشات دینامیک ماشین نخوندم ممنون میشم که منابع خوبی رو برام پیشنهاد کنید که هم خوب توضیح داده باشه و هم تستاش خوب باشن
برا سیالات راهیان یا کیوان صادقی؟
انتقال چطور؟
ترمو رو هم راهیان دارم
ممنون میشم که کمکم کنید

البته اینم بگم میخوام دانشگاه های تهران قبول بشم
ولی کلاس کنکور نمیتونم برم چون تو شهرستان سکونت دارم و کلاسها تو تهران برگزار میشن

Zahra_1990

عضو جدید
اگر نظر من را بخواهید،دینامیک، دینامیک ماشین و ارتعاشات حسینی نشر راهیان بهترینه و کنترل هم کتاب آریاز برادرانی مال همون انتشارات

آخه میدونید یکی از بچه ها پارسال پارسه ثبت نمام کرده بود برا همین اصلا ازش راضی نبود والا خودم پارسه رو دوست داشتم و یکی از دوستان نزدیکم مدرسان ثبت نام کرده بود 750آورد تو ارشد نصیرم اونطور که هست کتاباش خوبه نمیدونم آزموناشم خوب باشه یا نه منم خودم امسال پشت کنکوری هستم البته از یه رشته تقریبا نزدیک اومدم میخوام ارشد مکانیک رو بدم خلاصه ممنون میشم کمکم کنید
....
....
....
....
و اینکه من کنترل و ارتعشات دینامیک ماشین نخوندم ممنون میشم که منابع خوبی رو برام پیشنهاد کنید که هم خوب توضیح داده باشه و هم تستاش خوب باشن
انتقال چطور؟
ترمو رو هم راهیان دارم
ممنون میشم که کمکم کنید

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....
....
....
....
انتقال چطور؟
ترمو رو هم راهیان دارم
ممنون میشم که کمکم کنید

دوست عزيز پارسه اصلا شبيه كنكور نيست كلا هيچ جا شبيه نيست. اگر ميتوني خودت برنامه ريزي كن طبق برنامه پارسه يا هر جاي ديگه بخون، ماشاالله انقدر تست سراسري هست كه ميتوني خودت را محك بزني. آزمون هاي پارسه رو هم از http://www.fatan.ir/parseh دانلود كن بفهمي چيزي از دست نميدي.

البته اگر به يه محرك نياز داري كه به سمت جلو حركتت بده يكي از اين آزمون ها رو بنويس. به نظرم 2 تا از 3 جامع از سنجش بنويس.

كلا تو باكس ارتعاشات كتاب خوب كمه
بهتريناش ايناست:
كنترل، ارتعاشات، ديناميك پوران
ديناميك ماشين راهيان ارشد
انتقال هم پارسه بگير.

من 552 طراحي كاربردي شدم.

آخرین ویرایش:
دوست عزيز پارسه اصلا شبيه كنكور نيست كلا هيچ جا شبيه نيست. اگر ميتوني خودت برنامه ريزي كن طبق برنامه پارسه يا هر جاي ديگه بخون، ماشاالله انقدر تست سراسري هست كه ميتوني خودت را محك بزني. آزمون هاي پارسه رو هم از http://www.fatan.ir/parseh دانلود كن بفهمي چيزي از دست نميدي.

البته اگر به يه محرك نياز داري كه به سمت جلو حركتت بده يكي از اين آزمون ها رو بنويس. به نظرم 2 تا از 3 جامع از سنجش بنويس.

بهتريناش ايناست:
ديناميك ماشين پوران پژوهش
انتقال هم پارسه بگير.

برا گرایش جامدات منظور استاتیک و مقاومت و طراحی اجزا چی خوندین؟

MJHasani

عضو جدید
آقای عزیز این منابع چیه معرفی میکنی؟!
مثلا دینامیک ماشین پوران همه میدونن افتضاحه
شما از دینامیک ماشین پوران چی دیدی؟!
منم 91 طراحی کاربردی شدم و قبولی دانشگاه شریف!

بهتريناش ايناست:
ديناميك ماشين پوران پژوهش
انتقال هم پارسه بگير.

ببخشید شما میتونید منابع رو بگید ؟نظر شما چیه در مورد منابع؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستانی که براشون مقدوره که به تهران سفر کنن یا ساکن تهران هستند بنده از 16 شهریور تهران هستم و در خدمتم اللخصوص بچه های ساخت
;)

موفق باشید

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببخشيد حواسم نبود جق با شماست،

ببيني يه سطر واسه پوران گذاشته بودم ديناميك ماشين جفتشو داشتم پوران واقعا افتضاحه
ديناميك راهيان داشتم درسنامه فوق العاده چرتي داشت تهش چيزي عايد من نشد از اين درس. دوستام كه پوران داشتند گفتند بهتره.

ولي در كل اين باكس ارتعاشات همه هم ميگن كتاب هاي آنچنان خوبي تو بازار نيست!!

حالا چرا انقدر لحنت بده؟؟ مباركت باشه قبولي شريف! مگه كسي را سركيسه كردم، پولي طلب كردم؟

سلام بچه ها..من میخوام واسه ارشد زبانم بخونم ولی چون اکثرا کسی زبان نمیخونه منیع معتبری غیر 504 یا 1100 به گوشم نخورده منبعی میخوام یه کتاب منسجم باشه هم گرامر هم لغت و تست داشته باشه...منبع خوبی سراغ دارید ؟؟؟لطفا راهنماییم کنید...

بامداد 2

عضو جدید
منابع ارشد ساخت و تولید رو کجا می فروشن ؟ ارکان دانش و اینا رو چرا نمی فروشن ؟!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ه نظرتون کدوم موسسه برا ارشد مکانیک خوبه؟؟؟؟
لطفا نظراتون رو بگید ممنون میشم
متاسفانه هیج موسسه ای به طور کامل نتونسته نیاز های یک داوطلب رو براورده کنه و هرکدومشون معایب خودشنو دارن البته بستگی به گرایشتون داره ولی کلا واسه آزمون پارسه و سنجش واسه مکانیک مناسبتر از بقیه هست

سلام بچه ها..من میخوام واسه ارشد زبانم بخونم ولی چون اکثرا کسی زبان نمیخونه منیع معتبری غیر 504 یا 1100 به گوشم نخورده منبعی میخوام یه کتاب منسجم باشه هم گرامر هم لغت و تست داشته باشه...منبع خوبی سراغ دارید ؟؟؟لطفا راهنماییم کنید...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
منابع ارشد ساخت و تولید

منابع ارشد ساخت و تولید

دوستانی که قصد شرکت در کنکور ساخت و تولید رو دارن یک بار دیگه منابع رو بهشون معرفی میکنم:
معرفی منابع ارشد ساخت و تولید:
انیورسال :
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت فرایند های سنتی براده برداری
جزوه: دکتر رازفر دانشگاه امیرکبیر
توانایی ماشینکاری:
کتاب مرجع: اصول ماشینکاری و ابزار شناسی تالیف دکتر رازفر
قالب پرس:
کتاب مرجع: گام به گام طراحی قالب های برش انتشارات نشر طراح + طراحی قالب و قیود نشر طراح هر دو کتاب تالیف عبدالله ولی نژاد
جزوه : دکتر ملایی دانشگاه امیرکبیر
اندازه گیری:
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت مترولوژی و اندازه گیری
جزوه: اندازه گیری دکرت عبدالله دانشگاه امیرکبیر
علم مواد:
کتاب مرجع: علم مواد تالیف آقای تویسرکانی
CNC:
کتاب مرجع: ماشین های کنترل عددی تالیف مهندس لطفی
هیدرولیک و پنوماتیک
کتاب مرجع: کاربرد هیدرولیک وپنوماتیک تالیف دکتر رضاعی و دکتر باصری
تولید مخصوص:
کتاب مرجع: هرکتابی با موضوعیت فرایند های ماشینکاری غیر سنتی مثل کتاب آقای مصطفی عرب و یا بیغال
جزوه درسی: دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
مدیریت تولید:
دکتر الوانی یا دکتر متقی و یا هرکتابی با این موضوعیت
علاوه بر کتب بالا کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انتشارات دانشگاه تهران
به همراه یک کتاب حاوی تست و نکته که پیشنهاد بنده کتاب ساخت و تولید انتشارات سپاهان تالیف دکتر رازفر و فرحناکیان است.

بامداد 2

عضو جدید
دوستانی که قصد شرکت در کنکور ساخت و تولید رو دارن یک بار دیگه منابع رو بهشون معرفی میکنم:
معرفی منابع ارشد ساخت و تولید:
انیورسال :
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت فرایند های سنتی براده برداری
جزوه: دکتر رازفر دانشگاه امیرکبیر
توانایی ماشینکاری:
کتاب مرجع: اصول ماشینکاری و ابزار شناسی تالیف دکتر رازفر
قالب پرس:
کتاب مرجع: گام به گام طراحی قالب های برش انتشارات نشر طراح + طراحی قالب و قیود نشر طراح هر دو کتاب تالیف عبدالله ولی نژاد
جزوه : دکتر ملایی دانشگاه امیرکبیر
اندازه گیری:
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت مترولوژی و اندازه گیری
جزوه: اندازه گیری دکرت عبدالله دانشگاه امیرکبیر
علم مواد:
کتاب مرجع: علم مواد تالیف آقای تویسرکانی
CNC:
کتاب مرجع: ماشین های کنترل عددی تالیف مهندس لطفی
هیدرولیک و پنوماتیک
کتاب مرجع: کاربرد هیدرولیک وپنوماتیک تالیف دکتر رضاعی و دکتر باصری
تولید مخصوص:
کتاب مرجع: هرکتابی با موضوعیت فرایند های ماشینکاری غیر سنتی مثل کتاب آقای مصطفی عرب و یا بیغال
جزوه درسی: دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
مدیریت تولید:
دکتر الوانی یا دکتر متقی و یا هرکتابی با این موضوعیت
علاوه بر کتب بالا کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انتشارات دانشگاه تهران
به همراه یک کتاب حاوی تست و نکته که پیشنهاد بنده کتاب ساخت و تولید انتشارات سپاهان تالیف دکتر رازفر و فرحناکیان است.

سلام اين هارو چ جوري بايد تهيه كرد؟
:)

amir_taha

عضو جدید
سلام دوستان .
برای درس انتقال حرارت کتاب راهیان ارشد خداکرمی بهتره یا پوران پژوهش سمیع پور؟
واسه ترمودینامیک 2 چی؟

برای استاتیک لازمه که کتاب مریام رو کار کنم یا کتاب استاتیک پوران پژوهش نائی کفایت میکنه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

بامداد 2

عضو جدید
جایی جز کتابفروشی برای خرید کتاب من نمیشناسم مهندس سوال عجیبی پرسیدی همش تو بازار هست فقط باید بگردی

سلام مهندس :) توو شهر ما نيس و نمي فروشن . اينجا شهر فني اي نيس و هنري اي نيس . :) مثه شهر شما كه نيس . هم هنري ه و هم فني و اصلا اون ناشرا سپاهان و اركان فكر كنم ذاتا و اساسا مال شهر شما هستن :) والا . توو بازار نيس توو شهر ما نيس
راسي اين سايت معتبره : براي خريد :

http://www.univertext.com/

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام مهندس :) توو شهر ما نيس و نمي فروشن . اينجا شهر فني اي نيس و هنري اي نيس . :) مثه شهر شما كه نيس . هم هنري ه و هم فني و اصلا اون ناشرا سپاهان و اركان فكر كنم ذاتا و اساسا مال شهر شما هستن :) والا . توو بازار نيس توو شهر ما نيس
راسي اين سايت معتبره : براي خريد :

http://www.univertext.com/
خب درسته شهر شما بیشتر مذهبیه ولی اینطورم نیست که دیگه جایی واسه علم و...نباشه اگه نبود فاصله شما تا تهران یک و نیم ساعته برید تهران انقلاب همشو پیدا میکنید اون کتاب سپاهان همه جای ایران هست نگران نباشید

Nyquist

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که چاپ 89 هستند و کاملا نو هستند ، من خودم میخواستم کنکور شرکت کنم که منصرف شدم ، اگر کسی میخواد به من پیغام خصوصی بده . من با همون قیمت روی جلدش که مال سال 89 هستش میفروشم . ( من تهران هستم )

بامداد 2

عضو جدید
خب درسته شهر شما بیشتر مذهبیه ولی اینطورم نیست که دیگه جایی واسه علم و...نباشه اگه نبود فاصله شما تا تهران یک و نیم ساعته برید تهران انقلاب همشو پیدا میکنید اون کتاب سپاهان همه جای ایران هست نگران نباشید

از اون سایته بخرم ؟ آیا معتبره ؟

هیچ کس نمیخواد جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

Nyquist

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که چاپ 89 هستند و کاملا نو هستند ، من خودم میخواستم کنکور شرکت کنم که منصرف شدم ، اگر کسی میخواد به من پیغام خصوصی بده . من با همون قیمت روی جلدش که مال سال 89 هستش میفروشم . ( من تهران هستم ) این لیست و قیمت کتابها:

arshad-ketab.jpg