منابع كارشناسي ارشد

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام. کدوم کلاس کنکور بهتره؟
با علیرضا موافقم.کلاس کنکور رو بیخیال.آزمونای آزمایشی رو با جدیت دنبال کن و بجای اینکه واسه هر درس چندین منبع بخونی یه منبع موثق پیدا کن وبه اون تسلط داشته باش.این خیلی بهتره

Soils

عضو جدید
سلام به نظر من بهتره كلاس رو بيخيال شيد منابع رو تهيه كنيد وتو ازمونهاي ازمايشي يكي از موسسات شركت كنيد چون با توجه به بودجه بندي پيش ميريد وبا برنامه پيشرفت ميكنيد جزوات اساتيد طراح سوال رو گير بياريد يا از جزوات موسسات هم استفاده كنيد اينو من كه رتبه خوبي اوردم توصيه ميكنم
موفق باشيد
سلام. من خیلی سردرگمم که چه جزوه یا کتابی بخونم:cry:. میشه کمکم بکنید که چه جزوه ای از چه استادی بخونم:(

alireza r

عضو جدید
سلام. من خیلی سردرگمم که چه جزوه یا کتابی بخونم:cry:. میشه کمکم بکنید که چه جزوه ای از چه استادی بخونم:(
سلام اول ارامش خودتون رو حفظ كنيد چون زمان زيادي تا ارشد مونده من شاخه اصلاح نباتات هستم اگه رشته شما هم اصلاحه ميتونم كمكتون كنم

Soils

عضو جدید
سلام اول ارامش خودتون رو حفظ كنيد چون زمان زيادي تا ارشد مونده من شاخه اصلاح نباتات هستم اگه رشته شما هم اصلاحه ميتونم كمكتون كنم
مرسی از دل گرمیتون . من رشته ی بیوتکنولوژی کشاورزی میخوام امتحان بدم. فکر کردم رشته ی شما هم بیو هستش.

Soils

عضو جدید
نازی جون شما می تونید در مورد منابع بهم کمک بکنید؟ چون منابعی که معرفی کردن خیلی زیاده من سردرگم شدم برای انتخاب منابع. :(
ممنون میشم اگه بتونید بهم کمک بکنید:gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مرسی از دل گرمیتون . من رشته ی بیوتکنولوژی کشاورزی میخوام امتحان بدم. فکر کردم رشته ی شما هم بیو هستش.

نازی جون شما می تونید در مورد منابع بهم کمک بکنید؟ چون منابعی که معرفی کردن خیلی زیاده من سردرگم شدم برای انتخاب منابع. :(
ممنون میشم اگه بتونید بهم کمک بکنید:gol:

سلام برای دانشگاه آزاد یا سراسری میخواین؟ کدومش؟

من خودم پارسال امتحان دادم کتاب خاصی نخوندم از جزوات و کتابهای استاد دانشگاهِ خودمون خوندم

برای تست هم از کتاب پردازش استفاده کردم بهم کمک کرد

اما فقط برای زدن تست و جمع بندی کلی کلاس های ماهان رو شرکت کردم همین

اما اگه منبع واسه جزوات رشته بیوتکنولوژی کشــاورزی میخواین به این لینک زیر مراجعه کنید!

لینک

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

arefe.av

عضو جدید
با سلام من امسال میخوام ارشد بیوتکنولوژی بدم توی منابع دیدم که واسه بیوشیمی زده لنینجر اما این کتاب واقعا پر حجمه 3 جلد هم هست میشه منبع دیگه ای رو معرفی کنید

nazi jooon

کاربر ممتاز
با سلام من امسال میخوام ارشد بیوتکنولوژی بدم توی منابع دیدم که واسه بیوشیمی زده لنینجر اما این کتاب واقعا پر حجمه 3 جلد هم هست میشه منبع دیگه ای رو معرفی کنید
به بیوشیمی ماهان تسلط داشته باشی 60،70 % رو میتونی بزنی.جزوه شم حدود 200-250 صفحه ست

kourosh507

عضو جدید
سلام دوستان منابع ارشد ترویج رو کسی خبر داره؟
لطفا اگه میتونید کمک کنید!
:cool:

kourosh507

عضو جدید
په کو!!!؟
اونجا کامل نبود....در ضمن من میخوام اگه کسی میدونه در مورد جزوات معتبر به من یه اطلاعتی بده

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

په کو!!!؟
اونجا کامل نبود....در ضمن من میخوام اگه کسی میدونه در مورد جزوات معتبر به من یه اطلاعتی بده

منابع همه جا همینِ در مورد جزوات هنوز اطلاعاتی پیدا نکردم!

۱- زبان تخصصی انگلیسی با ضریب ۲
۲- اصول ترویج کشاورزی با ضریب ۳
۳- اصول آموزش کشاورزی با ضریب ۳
۴- آموزش بزرگسالان با ضریب۲
۵- مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی با ضریب ۲
۶- توسعه کشاورزی و عمران روستایی با ضریب ۲

بومادران

عضو جدید
سلام بچه های عزیز کسی میتونه منابع کامل کارشناسی ارشد گیاهان دارویی رو به من معرفی کنه:que: از چه منابعی استفاده کنم بهتره:razz:.ممنون

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای گیاهان داروئی که باید کنکور باغبانی بدی همون جزوه های ارشد باغبانی رو خوب بخونی قبولی ان شاالله..

sara14@

عضو جدید
سلام
من ارشد میخوام بیوتکنولوژی امتحان بدم کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

sara14@

عضو جدید
بیوتکنولوژی کشاورزی

بیوتکنولوژی کشاورزی

:heart:سلام
اگرامکانشه درمورد رشته بیوتکنولوژی هم مطالبی روسایت بذارین.
من تازه لیسانسم.براارشد بیومیخام امتحان بدم.
ولی درمورد این رشته اطلاعات کافی ندارم:(:(

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
من ارشد میخوام بیوتکنولوژی امتحان بدم کسی هست کمکم کنه؟؟؟:cry:

یعنی چکار کنه مثلا؟
شما امسال میخوای امتحان بدی؟ لیسانست چی بوده؟ چقدر تا الان خوندی؟ چیا خوندی؟

یه نگاهی به این تاپیک هم بنداز:

کلاس کنکور ← بیوتکنولوژی

كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي كشاورزي

nazi jooon

کاربر ممتاز
:heart:سلام
اگرامکانشه درمورد رشته بیوتکنولوژی هم مطالبی روسایت بذارین.
من تازه لیسانسم.براارشد بیومیخام امتحان بدم.
ولی درمورد این رشته اطلاعات کافی ندارم:(:(
سلام..من ترم 3 بیوتکنولوژی کشاورزیم...امری باشه در خدمتم...

sara14@

عضو جدید
آره خوندم.ژنتیک واصول اصلاح 1دور خوندم ولی موقع تست زدن بعضی تستا رااشتباه میزنم.نمیدونم چرا؟
آفات وبیماریها هم حفظ نمیشم نمیدونم چطورباید بخونم تاحفظ بشم.آفتاوبیماریها قاطی میکنم اعصابم به ریخته.اگرامکانش هست 1راه حلی نشونم بده کمکم کن.مرسی:smile:

sara14@

عضو جدید
برادانشگاه ملی شیراز رتبه ام باید چندباشه؟
راستی شماکه رشته بیو هستین میدونین کراسینگ اور تو مرحله دیپلوتن رخ میده یاپاکیتن؟ آخه بعضی تستاومباحث سال قبل گفته دیپلوتن بعضیاش گفته پاکیتن.
البته تستای مشابه این زیاده.اگرهردوتاجواب توتستا بودباید چکار کنم؟

nazi jooon

کاربر ممتاز
آره خوندم.ژنتیک واصول اصلاح 1دور خوندم ولی موقع تست زدن بعضی تستا رااشتباه میزنم.نمیدونم چرا؟
آفات وبیماریها هم حفظ نمیشم نمیدونم چطورباید بخونم تاحفظ بشم.آفتاوبیماریها قاطی میکنم اعصابم به ریخته.اگرامکانش هست 1راه حلی نشونم بده کمکم کن.مرسی:smile:
سلام...نمیشه که همه ی تست ها رو درست بزنی!مهم اینه که در هر سوال نکته ی اون سولا رو به یاد داشته باشی تا موقع کنکور همون اشتباهات رو تکرار نکنی..
تا بهمن ماه علی الحساب بدون زمان بندی تست ها رو بزن..تا متوجه بشی اشکال از خوندنته یا استرس زمان!
واسه آفات و بیماریها خود بچه های گیاهپزشکی هم مشکل دارن...اگه واستون خوندن جفتش خیلی خیلی سخته یکیشو درست و حسابی بخون که حداقل بالای 40 درصد بزنی...

nazi jooon

کاربر ممتاز
برادانشگاه ملی شیراز رتبه ام باید چندباشه؟
راستی شماکه رشته بیو هستین میدونین کراسینگ اور تو مرحله دیپلوتن رخ میده یاپاکیتن؟ آخه بعضی تستاومباحث سال قبل گفته دیپلوتن بعضیاش گفته پاکیتن.
البته تستای مشابه این زیاده.اگرهردوتاجواب توتستا بودباید چکار کنم؟
برای شیراز فکر کنم باید پائینتر از 70،60 باشی،از منابع موثق واسه خوندن استفاده کن که دچار این ابهامات نشی...کراسینگ اور تو مرحله پاکی تن رخ میده

sara14@

عضو جدید
ممنونم ازت!
میشه بگید درصدام رادرچه حد بزنم ملی شیراز قبول میشم؟

sara14@

عضو جدید
برای شیراز فکر کنم باید پائینتر از 70،60 باشی،از منابع موثق واسه خوندن استفاده کن که دچار این ابهامات نشی...کراسینگ اور تو مرحله پاکی تن رخ میده
فضولی نباشه!
رتبه خودتون چند شده؟
اگرامکانشه درصداتون رابگید!آخه میخوام بدونم باچه درصدایی میشه رتبه خوب آورد؟

nazi jooon

کاربر ممتاز
فضولی نباشه!
رتبه خودتون چند شده؟
اگرامکانشه درصداتون رابگید!آخه میخوام بدونم باچه درصدایی میشه رتبه خوب آورد؟
من بوعلی همدانم...اونم شبانه...با رتبه زیر 200 و بسیار نزدیک 200:D
بیوشیمی 67%
اصلاح نباتات 45%
فیزیولوژی 54%
ژنتیک 58%
آفات و بیماریها 13%
و زبان صفر...

sara14@

عضو جدید
من بوعلی همدانم...اونم شبانه...با رتبه زیر 200 و بسیار نزدیک 200:D
بیوشیمی 67%
اصلاح نباتات 45%
فیزیولوژی 54%
ژنتیک 58%
آفات و بیماریها 13%
و زبان صفر...
ممنونم ازاینکه درصداتوبهم گفتی!
پس واسه ملی بایدزیادتلاش کنم:(آخه وقتی نمونده!!!!!!
هزینه شبانه زیاده؟حدودا ترمی چند درمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا