منابع كارشناسي ارشد

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته

[FONT=times new roman, times, serif]منابع کارشناسي ارشد گرايش هاي رشته ي گياه پزشکي[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif][/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif][/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]1- مهندسی کشاورزی – بيو تکنولوژی.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]مواد امتحانی و ضرايب:[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]1- زبان عمومی و تخصصی- (2)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]2- ژنتيک_(3)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]3- اصول اصلاح نباتات-(3)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]4- بيوشيمی –(2)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]5- آفات و بيماري های گياهی-(2)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]6- فيزيولوژی گياهی-(2)[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]2- مهندسی کشاورزی – حشره شناسی .[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]مواد امتحانی و ضرايب:[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]1-زبان عمومی و تخصصی- (2)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]2- جانور شناسی – (2)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]3- حشره شناسی – (3)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]4- آفات گياهی – (4)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]5- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گياهی – (3)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]3- مهندسی کشاورزی – بيماری شناسی .[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] مواد امتحانی و ضرايب:[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]1-زبان عمومی و تخصصی- (2)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]2- گياه شناسی ( سيستماتيک ، آناتومی، فيزيولوژی ) – (2)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]3- قارچ شناسی – (3) [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]4- بيماريهای گياهی- (4)[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] ( قارچی،ويروسی،باکتريايی،نماتدهای انگل گياهی،بيماريهای فيزيولوژيک و انگلهای گلدار) [/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]5- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گياهی – (3)[/FONT]

behzadinfo1

عضو جدید
کارشناسی ارشد ماهان

کارشناسی ارشد ماهان

سلام در این بخش من می تونم موسسه آموزش عالی آزاد ماهان رو معرفی کنم من دانشجوی این:heart: موسسه در بابل هستم که در 8 مرحله آزمون طبقه بندی شده این موسسه شرکت کردن و تنها دلیل موفقیت در آزمون ارشدم رو آزمونهای جمع این موسسه می دونم آخه تو این 8 مرحله آماده شدم واسه کنکور موسساتی که آزمون ارشد می ذارن 4 یا 5 تا هستن سنجش تکمیلی که
امسال خراب کرد باعث آبروریزی شد کارنامه که نداشت آزمونهاش هم افتضاح بود کارنامه که می داد تو سایت می گفت برای رتبه باید بری از موسسه رتبه بپرسی اینم از سنجش تکمیلی
فقط 10 گرایش کشاورزی آزمون داره :heart:
ماهان توی 49 رشته ارشد آزمون و بسته داره جالبه نه
من آزمون دوم به بعد رفتم ماهان ، ماهان بد نبود خواستم آزمون رو بترکونم پارسه هم اسم نوشتم ولی سوالاتش تعریفی نداشت ولی الان شریف قبول شدم و می تونم به جرات بگم بسته های آموزش موسسه ماهان و کلاسها و آزمونهاش بی نظیره این سایتشه www.mahan.ac.ir
ببینید می فهمید من راست می گم

nasrin82

عضو جدید
لطفا اگر کسی برای بیوشیمی بیوتکنولوژی جزوه داره برا من هم بدید .میتوانیم جزوه ها را مبادله کنیم

bahareh56

عضو جدید
سلام
اگر امکان دارد منابع سوالات کارشناسی ارشد منابع طبیعی - شیلات را هم بگذارید.
موفق باشید

آرزو

عضو جدید
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در دو نوبت صبح و عصر روزهاي سه شنبه و چهار شنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
دکتر ناصر اقبالي ، رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر افزود : داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه ، بر اساس جدول توزيع کارت ، در نوبت صبح از ساعت 8 الي 12 و در نوبت عصر از ساعت 13 الي 18 به محل هايي که در اطلاعيه توزيع کارت مشخص شده است ، مراجعه کنند
دکتر اقبالي تصريح کرد : جدول توزيع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه مورخ 11/2/86 و 18/2/86 در هفته نامه فرهيختگان و در روزهاي پنجشنبه مورخ 13/2/86 و شنبه مورخ 15/2/86 در روزنامه آفرينش منتشر مي‌شود
رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي به داوطلبان توصيه کرد که شخصاً و با به همراه داشتن شناسنامه و فقط درنوبت هاي مندرج در اطلاعيه توزيع کارت ، براي دريافت کارت خود مراجعه نمايند
دکتر اقبالي در ادامه افزود : داوطلبان براي دريافت کارت ورود به جلسه ، لازم است رسيد پست سفارشي و شناسنامه و يا کارت شناسايي معتبر عکس دار به همراه داشته باشند
وي تصريح کرد : علاوه بر کارت ورود به جلسه ، يک برگ راهنماي آزمون نيز در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد که لازم است داوطلبان به دقت آن را مطالعه نموده و موارد ذکر شده در آن را مورد توجه قرار دهند
رييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهندرييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهند
رييس مرکز آزمون در پايان تصريح کرد : آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روز هاي پنج شنبه مورخ 20/2/86 و جمعه مورخ 21/2/86 برگزار مي شود

بچه ها کی روزنامه گرفته من گیرم نیومد:(
امتحان مهندسی کشاورزی-بیوتکنولوژی زمانش کیه؟:que:

aboraihan

عضو جدید
لطفااگراطلاعاتی درباره شرکت های سازنده علف کش دارید برایم ارسال کنید. باتشکر

nasrin82

عضو جدید
دانشگاههای دارای دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی

دانشگاههای دارای دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی

دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟
کارشناسی ارشد این رشته در کدام دانشگاهها ارزش بیشتری دارد؟

nasrin82

عضو جدید
دکتری بیوتکنولوژی

دکتری بیوتکنولوژی

:que:دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟
کارشناسی ارشد این رشته در کدام دانشگاهها ارزش بیشتری دارد؟:que:

MUMMER

عضو جدید
ببخشيد اگر بشه منابع كارشناسي ارشد مهندسي كشاورزي گرايش علوم دامي را بگوييدممنون.:gol::gol::)

amirnano

عضو جدید
منابع ارشد صنایع غذایی

منابع ارشد صنایع غذایی

لطفا لیست منابع ارشد صنایع غذایی را در این تاپیک قرار دهید
با تشکر

bio85

عضو جدید
[دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟
کارشناسی ارشد این رشته در کدام دانشگاهها ارزش بیشتری دارد؟

mohsen1362

عضو جدید
منابع ژنتیک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی

منابع ژنتیک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی:
ژنتیک:1-ژنتیک استانسفیلد 2-جزوه دانشگاه تهران 3-جزوه دانشگاه صنعتی اصفهان 4-جزوه دانشگاه تبریز 5-کتاب ژنتیک دکتر یزدی صمدی 6-کتاب ژنتیک از دیدگاه مولکولی دکتر یزدی صمدی 7-کتاب ژنتیک دکتر حمدالله کاظمی 8-کتاب ژنتیک دکتر میبدی

jaragheh

عضو جدید
سلام .ممنون از راهنماییتون.فقط یه سوال داشتم.همه این کتابهارو باید خوووند؟:que:

اینایی که نوشتید به ترتیب اولویته/؟به نظر شما کدومش از همه بهتره؟

ممنون.:)

agashir

عضو جدید
ارشد هواشناسی هستی؟

ارشد هواشناسی هستی؟

کسی در مورد منابع ارشد هواشناسی چیزی نمی دونه؟

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد طراحی محیط زیست تو گروه داریم؟

ارشد طراحی محیط زیست تو گروه داریم؟

سلام دوستان.

ما تو گروه کسی داریم که ارشد طراحی محیط زیست باشه؟

اگه هست میتونه به من کمک کنه و بگه واسه امتحان عملی طراحی به چه کتابهایی میشه

رجوع کرد.و یا اطلاعاتی راجه به سایر کتابهای محیط زیست که واسه کنکور این رشته مناسبه

در اختیار بزاره؟

ممنونم.:gol:

Time

عضو جدید
من جزوه های بیوشیمی و ژنتیک بیوتکنولوژی را دارم اما در مورد بیماری ها و فیزیولوژی اوضاعم خرابه ، یکی به من بگه جزوه از کجا پیدا کنم؟ اگر کسی داره ، بی زحمت من رو هم مورد لطف قرار بده . در ضمن جزوه هائی را هم که دارم اگه کسی خواست ، فقط کافیه بگه.

آخرین ویرایش:

eng-rafiei

عضو جدید
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1387 و سيزدهمين دوره المپياد علمي ـ دانشجويي كشور سازمان سنجش آموزش کشور - 01/08/86سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1387 و سيزدهمين دوره المپياد علمي ـ دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1387، از ساعت 9 صبح روز شنبه 12/8/86 (دوازدهم آبان‌ماه 1386) به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز چهارشنبه 30/8/86 (سي‌ام آبان‌ماه 1386) پايان مي‌پذيرد.
اطلاعيه اين سازمان درخصوص شرايط و ضوابط و نحوة ثبت‌نام از داوطلبان، در نشريه پيك‌سنجش روزهاي دوشنبه 7/8/86 و 14/8/86 منتشر مي‌گردد.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1387، همان‎طوري‎ كه قبلاً نيز اعلام گرديده است، در صبح و بعدازظهر روزهاي چهارشنبه 10 ، پنج‌شنبه 11، جمعه 12 و شنبه 13 بهمن‌ماه 1386 برگزار خواهد شد

منبع : سازمان سنجش

فريدي

عضو جدید
اگه ميشه منابع آفات و بيماري هاي بيوتكنولوژي رو هم معرفي كنيد.
در صورتي كه جزوه هاي آن را داريد خريدارم.
ممنون

فريدي

عضو جدید
اگه ميشه منابع آفات و بيماري هاي بيوتكنولوژي رو هم معرفي كنيد.
در صورتي كه جزوه هاي آن را داريد خريدارم.
ممنون

فريدي

عضو جدید
بيوتكنولوژي

بيوتكنولوژي

منابع كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي كشاورزي را مبادله و يا خريدارم.

p.p.e of teh.uni

عضو جدید
پزشکی گرایش علف

پزشکی گرایش علف

من ورودی گیاه پزشکی دانشگاه تهرانم
اگه گیاه پزشکی یه چی بگ

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
منابع کارشناسي ارشد- مهندسي کشاورزي(علوم باغباني)

منابع کارشناسي ارشد- مهندسي کشاورزي(علوم باغباني)

1-زبان عمومي و تخصصي : 2
2- ميوه کاري : 3
3- خاکشناسي و گياه شناسي : 2
4- ازدياد نباتات:2
5- فيزيولوژي و فيزيولوژي بعد از برداشت : 2
6- سبزيکاري و گلکاري:3

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
منابع کارشناسي ارشد- مهندسي کشاورزي(مکانيک ماشينهاي کشاورزي)

منابع کارشناسي ارشد- مهندسي کشاورزي(مکانيک ماشينهاي کشاورزي)

1- زبان عمومي و تخصصي:2
2- رياضيات:3
3- مقامت مصالح: 3
4- ماشينهاي کشاورزي:4
5- موتور و تراکتور:2

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-زبان عمومي و تخصصي : 2
2- ميوه کاري : 3
3- خاکشناسي و گياه شناسي : 2
4- ازدياد نباتات:2
5- فيزيولوژي و فيزيولوژي بعد از برداشت : 2
6- سبزيکاري و گلکاري:3

اینها منابع امتحانی نیستند . اینها دروس مورد سوال هستند و ضرایب آنها. منابع یعنی کتابها و جزوه هایی که بعنوان مرجع برای پاسخگویی به سوالات قرار میگیرند.:gol:

بالا