منابع كارشناسي ارشد

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ممنونم ازاینکه درصداتوبهم گفتی!
پس واسه ملی بایدزیادتلاش کنم:(آخه وقتی نمونده!!!!!!
هزینه شبانه زیاده؟حدودا ترمی چند درمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بستگی به دانشگاهش و واحدهایی که میگیرید (تئوری و عملی) داره، بین 1 تا 2 میلیون!
البته معمولا یک میلیون تومن وام برای شهریه شبانه ها میدن (هرچند در هر حال باید شهریه ثابت رو پرداخت کنید)

sara14@

عضو جدید
بستگی به دانشگاهش و واحدهایی که میگیرید (تئوری و عملی) داره، بین 1 تا 2 میلیون!
البته معمولا یک میلیون تومن وام برای شهریه شبانه ها میدن (هرچند در هر حال باید شهریه ثابت رو پرداخت کنید)
شهریه ثابتش حدوداچقدره؟بنظرشماشبانه خوبه اگرقبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Phyto

مدیر تالار
شهریه ثابتش حدوداچقدره؟بنظرشماشبانه خوبه اگرقبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از الان برای شبانه برنامه ریزی نکن! تمام سعیت این باشه که روزانه قبول شی

تنها فرقشون اینه که شبانه باید شهریه بدی روزانه رایگانه، بقیش هیچ تفاوتی نداره، کلاسا یکیه مدرکش هم یکیه (قید روزانه و شبانه نداره)

sara14@

عضو جدید
از الان برای شبانه برنامه ریزی نکن! تمام سعیت این باشه که روزانه قبول شی

تنها فرقشون اینه که شبانه باید شهریه بدی روزانه رایگانه، بقیش هیچ تفاوتی نداره، کلاسا یکیه مدرکش هم یکیه (قید روزانه و شبانه نداره)
آخه نازی جون با این درصداش رتبش خیلی خوب نشده منم ناامیدشم.
واسه اینکه بیوشیمی هنوز1دورنخوندم. روتست زدن تسلط کافی ندارم.نمیدونم تواین مدت میتونم بخونم که قبول شم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شمامیتونین راهنماییم کنین؟؟؟:warn:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
واسه اینکه بیوشیمی هنوز1دورنخوندم. روتست زدن تسلط کافی ندارم.نمیدونم تواین مدت میتونم بخونم که قبول شم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

نت رو تعطیل کن

برو بشین سر درست

همین

موفق باشی

Phyto

مدیر تالار
قبلا هم گفتم، تستهای کنکور شیش هفت سال گذشته رو گیر بیار (اگه بتونی با پاسخ تشریحی که چه بهتر) کامل بخون و به تمام جوانب سوال مسلط شو، گزینه صحیح رو پیدا کن و دلیل اشتباه بودن گزینه های غلط رو هم بدون. اگه فقط همینا رو مسلط بشی پنجاه شصت درصد راحت میزنی! یه کمی هم اطلاعات جانبی داشته باشی انشالله حتما قبولی
توکلت به خدا باشه و از خودش کمک بگیر ...

sara14@

عضو جدید
سلام

نت رو تعطیل کن

برو بشین سر درست
موفق باشی

سلام
آخه مشکل من اینه که روش تست زدن بلدنیستم اومدم اینجا راهنمایی بگیرم .خیلی زمان میبره تست زدنم.
فقظ میخوام یکی راهنماییم کنه.همین!
خودمم میدونم اینجا خیلی وقتم تلف میشه ...ولی میخوام باخیال راحت بعدش بخونم!
همین

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
آخه مشکل من اینه که روش تست زدن بلدنیستم اومدم اینجا راهنمایی بگیرم .خیلی زمان میبره تست زدنم.
فقظ میخوام یکی راهنماییم کنه.همین!
خودمم میدونم اینجا خیلی وقتم تلف میشه ...ولی میخوام باخیال راحت بعدش بخونم!
همین

[/B][/COLOR]

می تونی تقسیم بندی کنی هر بخشی رو که خوندی همون بخش رو اول تست بزن و بعد اشکالاتت رو بگیر

بعد سری بعد مقدار تست ها رو بیشتر کن

و می تونی نزدیک به کنکور تست های متفاوت تری بزنی هم مرور میشه و هم زمان بندی تست هات دستت میاد که چقدر زمان صرف می کنی!!

تا زمان کنکور وقت کم نیاری من که تست های پردازش و ماهان رو زدم

هر بخشی رو می خوندم یه جمع بندی میکردم و تو یه دفترچه یادداشت می کردم و بعد از تست باز به همون نکات مراجعه میکردم

ویا حتی نکته تازه ایی اضافه می کردم!

همیشه یه دفترچه از جمع بندی اطلاعات درسیِ که مطالعه کردی داشته باش تا بتونی همیشه و همه جا مرور کنی

sara14@

عضو جدید
قبلا هم گفتم، تستهای کنکور شیش هفت سال گذشته رو گیر بیار (اگه بتونی با پاسخ تشریحی که چه بهتر) کامل بخون و به تمام جوانب سوال مسلط شو، گزینه صحیح رو پیدا کن و دلیل اشتباه بودن گزینه های غلط رو هم بدون. اگه فقط همینا رو مسلط بشی پنجاه شصت درصد راحت میزنی! یه کمی هم اطلاعات جانبی داشته باشی انشالله حتما قبولی
توکلت به خدا باشه و از خودش کمک بگیر ...
مرسی ا.اینکه امیدبهم میدی
فقط مشکلی که توتست زدن دارم مخصوصاژنتیک واصول اصلاح اینه که پاسخ تشریحیشونا ندارم.واسه همیناگرتستی اشتباه بزنم دلیل درست بودن جواب صحیحشونمیدونم.شماتستی راباجواب تشریحی سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی ا.اینکه امیدبهم میدی
فقط مشکلی که توتست زدن دارم مخصوصاژنتیک واصول اصلاح اینه که پاسخ تشریحیشونا ندارم.واسه همیناگرتستی اشتباه بزنم دلیل درست بودن جواب صحیحشونمیدونم.شماتستی راباجواب تشریحی سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم من زمانی که میخواستم برای بیوتکنولوژی بخونم اون موقع ها تست پردازش می زدم اما تو کتابش جواب ها رو به صورت پاسخنامه کلیدی صفحات اخر پاسخ داده بود

اما توضیحی نداده بود اما چون کلاس می رفتم و اینجا تو همین تالار کلاس کنکور بود مشکلی نداشتم

شما میتونی کتاب های مدرسان شریف و یا ماهان رو بگیری با جواب کاملِ

در ضمن یه منبع همیشگی رو برای تست هات و مطالعات انتخاب کن که دچار دو گانگی نشی!

sara14@

عضو جدید
می تونی تقسیم بندی کنی هر بخشی رو که خوندی همون بخش رو اول تست بزن و بعد اشکالاتت رو بگیر

بعد سری بعد مقدار تست ها رو بیشتر کن

و می تونی نزدیک به کنکور تست های متفاوت تری بزنی هم مرور میشه و هم زمان بندی تست هات دستت میاد که چقدر زمان صرف می کنی!!

تا زمان کنکور وقت کم نیاری من که تست های پردازش و ماهان رو زدم

هر بخشی رو می خوندم یه جمع بندی میکردم و تو یه دفترچه یادداشت می کردم و بعد از تست باز به همون نکات مراجعه میکردم

ویا حتی نکته تازه ایی اضافه می کردم!

همیشه یه دفترچه از جمع بندی اطلاعات درسیِ که مطالعه کردی داشته باش تا بتونی همیشه و همه جا مرور کنی
نکته
برداری کردم تو1دفترچه...ولی بیوشیمی وآفات1دورنخوندم
اگربخوام تست بزنم شاید وقت نکنم بخونم.
یعنی بازم امیدهست روزانه بیادم؟؟؟؟

sara14@

عضو جدید
عزیزم من زمانی که میخواستم برای بیوتکنولوژی بخونم اون موقع ها تست پردازش می زدم اما تو کتابش جواب ها رو به صورت پاسخنامه کلیدی صفحات اخر پاسخ داده بود

اما توضیحی نداده بود اما چون کلاس می رفتم و اینجا تو همین تالار کلاس کنکور بود مشکلی نداشتم

شما میتونی کتاب های مدرسان شریف و یا ماهان رو بگیری با جواب کاملِ

در ضمن یه منبع همیشگی رو برای تست هات و مطالعات انتخاب کن که دچار دو گانگی نشی!
ماهان رادارم ازش راضیم ولی فکر میکنم کمه.
تستای سنجش ودانشم گرفتم اصلا ازشون راضی نیستم چون جواب تشریحی نداره!
به هرحال ممنونم ازراهنماییهای خوبتون:)

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
ممنونم ازاینکه درصداتوبهم گفتی!
پس واسه ملی بایدزیادتلاش کنم:(آخه وقتی نمونده!!!!!!
هزینه شبانه زیاده؟حدودا ترمی چند درمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترم اول و دوم هر کدوم 12 واحد حدود 1/200 ...ترم سوم 2 واحد با شهریه ثابت حدود 500،ترم آخر پایان نامه و شهریه ثابت حدود 1/400
من ورودی 91 بودم...هر سال 10 % به شهریه های ثابت و متغیر اضافه میشه

nazi jooon

کاربر ممتاز
عزیز دلم من آبان ماه بود که تازه تصمیم گرفتم بخونم که تقریبا 4 ماه و خرده ای بیشتر فرصت نداشتم..شما رو نمیدونم که از کی شروع کردی!

sara14@

عضو جدید
عزیز دلم من آبان ماه بود که تازه تصمیم گرفتم بخونم که تقریبا 4 ماه و خرده ای بیشتر فرصت نداشتم..شما رو نمیدونم که از کی شروع کردی!
من از مهرشروع کردم.
شمادرصداتون خیلی خوب زدین ولی رتبتون بالای صد شده...درصورتی که من فکرمیکردم بااین درصدا رتبه بهتری میشه آورد.
بخاطرهمین ناامیدشدم...

nazi jooon

کاربر ممتاز
من از مهرشروع کردم.
شمادرصداتون خیلی خوب زدین ولی رتبتون بالای صد شده...درصورتی که من فکرمیکردم بااین درصدا رتبه بهتری میشه آورد.
بخاطرهمین ناامیدشدم...
هر سال جو کنکور به خاطر رقابت بیشتر بچه ها داره سنگینتر میشه...سال قبلش با همین درصدای من رتبه دوستم 80 شده بود...معلوم نمیشه که امسال چطور باشه..شاید شما با درصدای نزدیک به من بتونین رتبه زیر 100 بیارین

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم میخوام رشته ارشدم رو بیوتکنولوژی کشاورزی برم اما نمی دونم برای درسا چه جزوات و کتابایی بهتره ،لطف میکنید منو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

eli.mes

عضو جدید
منالع ارشد باغبانی چی خوبه؟

منالع ارشد باغبانی چی خوبه؟

سلام من اقتصاد کشاورزیم میخوام ارشد باغبانی بخونم تو رو خدا هرکی منابع و میدونه یا میتونه کمکم کنه... لطفا کمکم کنه.. مرسی

Phyto

مدیر تالار
سلام من اقتصاد کشاورزیم میخوام ارشد باغبانی بخونم تو رو خدا هرکی منابع و میدونه یا میتونه کمکم کنه... لطفا کمکم کنه.. مرسی

سلام منم زراعتم میخوام باغبانی بخونم و مشکل شما رو دارم

یه نگاهی به این تاپیک بندازید:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...د-باغبانی-دانلود-جزوات?highlight=ارشد+باغبانی

همینطور این پست:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اغباني/page3?p=6751694&viewfull=1#post6751694

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان کشاورزی
برا تست طبقه بندی شده(یا نشده) آمار و طرح آزمایشات کشاورزی چه کتابی مناسبه؟

mahnaz-epm

عضو جدید
سلام دوستان من رشته ام عمران بوده حالا می خوام ارشد کشاورزی - علوم خاک شرکت کنم تو اینترنت که می گردم واسه منابع فقط جزوه های دانشگاهی میاد اگه کسی اطلاعات بیشتری داره یا کتاب های خوبی میشناسه میشه لطف کنه معرفی کنه.ممنون

Phyto

مدیر تالار
سلام دوستان من رشته ام عمران بوده حالا می خوام ارشد کشاورزی - علوم خاک شرکت کنم تو اینترنت که می گردم واسه منابع فقط جزوه های دانشگاهی میاد اگه کسی اطلاعات بیشتری داره یا کتاب های خوبی میشناسه میشه لطف کنه معرفی کنه.ممنون
سلام
میشه بپرسم چرا از عمران زده شدین و چی تو علوم خاک دیدین که میخواین تغییر رشته بدین؟!!

morteza shademan

عضو جدید
منابع مرجع مطالعاتی کارشناسی ارشد علوم باغبانی به شرح زیر می باشد:
1- جزوه میوه های ریز - دکتر علی عبادی - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
2- جزوه میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری - دکتر علی عبادی و دکتر زمانی - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
3- جزوه میوه های مناطق معتدله - دکتر راحمی - دانشگاه شیراز
4- جزوه میوه های مناطق معتدله - دکتر وحدتی - دانشگاه تهران - پردیس ابوریحان
5- میوه کاری - دکتر جلیل مرندی - انتشارات جهاد دانشگاهی ارومیه
6- مبانی خاک شناسی - دکتر شهلا محمودی - انتشارات دانشگاه تهران
7- گیاهان آوندی - دکتر شریعت پناهی و دکتر لسانی - انتشارات مرکز نشر دانشگاهی
8- ازدیاد نباتات - دکتر مرتضی خشخوی - انتشارات دانشگاه شیراز
9- جزوه ازدیاد نباتات - دکتر زمانی - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
10- سوالات کارشناسی ارشد باغبانی، نوآوران نشر الکترونیک پارسه
11- فیزیولوژی پس از برداشت - دکتر راحمی - انتشارات دانشگاه شیرازی
12- جزوه سبزی کاری - دکتر کاشی - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
13- جزوه سبزی کاری - دکتر محمود لطفی - دانشگاه تهران - پردیس ابوریحان
14- جزوه سبزی کاری - دکتر حسن دخت - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
15- جزوه سبزی کاری - دکتر دلشاد - دانشگاه تهران - پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج
16- جزوه گلکاری - دکتر صالحی - دانشگاه شیراز
17- گل کاری علمی و عملی - دکتر کافی - اتشارات گلبن
18- مبانی گیاهان دارویی - فتاحی - انتشارات جهاد دانشگاهی تهران
19- تولید و فراوری گیاهان دارویی - دکتر امید بیگی - انتشارات به نشر

morteza shademan

عضو جدید
مهمترین منابع مرجع مطالعاتی کارشناسی ارشد زراعت به تفکیک درس به شرح زیر می باشد:

منابع زراعت:

1. اکبری، غلامعلی، 1377، جزوه درسی دیمکاری، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  2. ایران نژاد، حمید، 1377، جزوه درسی زراعت غلات، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  3. بنایان اول، محمد و عوض کوچکی، 1377، زراعت حبوبات، جهاد دانشگاهی مشهد
  4. پورصالح، مسعود، 1374، گیاهان اقتصادی جهان، مرکز نشر سپهر
  5. خدابنده، ناصر، 1374، زراعت غلات، انتشارات دانشگاه تهران
  6. خدابنده، ناصر، 1374، زراعت گیاهان صنعتی، مرکز نشر سپهر
  7. خواجه پور، محمدرضا، 1373، تولید نباتات صنعتی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان
  8. راشد محصل، محمد حسن و عوض کوچکی، اصول و عملیات دیمکاری
  9. سرمدنیا، غلامحسین و عوض کوجکی، جنبه های فیزیولوژیکی زراعت دیم
  10. سیادت، عطاءاله و قربان نورمحمدی و علی کاشانی، 1376، زراعت غلات، انتشارات دانشگاه شهید چمران اهواز
  11. فبض، علی محمد، 1355، زراعت گیاهان علوفه ای، دانشکده دامپروری رضائیه
  12. کریمی، هادی، 1375، زراعت و اصلاح گیاهان علوفه ای، انتشارات دانشگاه تهران
  13. کوچکی، عوض، 1373، زراعت در مناطق خشک، جهاد دانشگاهی مشهد
  14. مظاهری، داریوش، 1375، جزوه درسی زراعت عمومی، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  15. یزدی صمدی، بهمن و سیروس عبد میشانی، 1375، اصلاح نباتات زراعی، مرکز نشر دانشگاهی تهران

منابع اکولوژی

1. روشنی، علی، 1374، اکولوژی عمومی، دانشگاه امام حسین (ع)
  2. کردوانی، پرویز، 1372، اکوسیستم های طبیعی، انتشارات پالیز
  3. کوچکی، عوض، 1371، مبانی اکولوژی کشاورزی، جهاد دانشگاهی مشهد
  4. کوچکی، عوض، 1371، اکولوژی گیاهان زراعی، جهاد دانشگاهی مشهد
  5. کوچکی، عوض، 1368، سیر انرژی در اکوسیستم های کشاورزی، نشر جاوید
  6. کوچکی، عوض، 1374، بوم شناسی خاک، دانشگاه فردوسی مشهد
  7. مخدوم، مجید، 1374، زیستن در محیط زیست، انتشارات دانشگاه تهران
  8. مدیر شانه چی، محسن، 1372، اکولوژی گیاهی، دانشگاه امام رضا (ع)
  9. میمندی نژاد، محمد جواد، 1375، شالوده بوم شناسی، انتشارات دانشگاه تهران
  10. میمندی نژاد، محمد جواد، 1345، اکولوژی زراعی، انتشارات دانشگاه تهران
  11. وهاب زاده، عبدالحسین، 1372، مبانی محیط زیست، جهاد دانشگاهی مشهد

منابع فیزیولوژی گیاهان زراعی

1. اکبری، غلامعلی، 1377، جزوه درسی فیزیولوژی گیاهان زراعی، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  2. امام، یحیی، مقدمه ای بر فیزیولوژی گیاهان زراعی
  3. سرمدنیا، غلامحسین و عوض کوچکی، 1376، فیزیولوژی گیاهان زراعی، جهاد دانشگاهی مشهد
  4. کریمی، مهدی، 1375، جزوه درسی فیزیولوژی گیاهان زراعی، دانشگاه صنعتی اصفهان
  5. کوچکی، عوض، 1370، مبانی فیزیولوژیکی رشد و نمو گیاهان زراعی، بنیاد فرهنگی رضوی
  6. لاهوتی، مهرداد، 1371، اصول فیزیولوژی گیاهی جلد 1 و 2، آستان قدس رضوی
  7. لسانی، حسین، 1367، مبانی فیزیولوژی گیاهی، انتشارات دانشگاه تهران
  8. مودب شبستری، محمد و مسعود مجتهدی، فیزیولوژی گیاهان زراعی
  9. نوجوان، مجید، 1374، فتوسنتز و تنفس در گیاهان، جهاد دانشگاهی ارومیه
  10. کافی، محمد و همکاران، فیزیولوژی گیاهی جلد 1

منابع خاک شناسی

1. الیاس آذر، خسرو، 1369، خاک شناسی عمومی و خصوصی، جهاد دانشگاهی دانشگاه ارومیه
  2. بایبوردی، محمد، 1368، خاکف پیدایش و طبقه بندی، انتشارات دانشگاه تهران
  3. غازانشاهی، جواد، 1377، جزوه درسی خاکشناسی، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  4. غازانشاهی، جواد، 1377، فیزیک خاک، انتشارات دانشگاه تهران
  5. مظاهری، ارسلان، 1363، کلیات خاک شناسی (جلد اول)، دانشگاه شهید چمران اهواز

منابع طرح آزمایشات کشاورزی

1. پورمیرزا، علی اصغر، 1373، طرحهای آزمایشی در علوم کشاورزی، جهاد دانشگاهی ارومیه
  2. مرشدی، علیرضا، 1378، جزوه درسی طرح آزمایشات، مجتمع آموزش عالی ابوریحان
  3. مقدم، محمد و مصطفی ولی زاده، 1375، طرح های آزمایشی در کشاورزی (1)، انتشارات پریور
  4. یزدی صمدی، بهمن و مصطفی ولی زاده و عبدالمجید رضائی، 1376، طرح های آماری در پژوهشهای کشاورزی، انتشارات دانشگاه تهران

morteza shademan

عضو جدید
منابع کارشناسی ارشد توسعه روستایی

منابع کارشناسی ارشد توسعه روستایی

مهمترین منابع مرجع مطالعاتی کارشناسی ارشد توسعه روستایی به شرح زیر می باشند:

1. اصول اقتصاد کشاورزی - مجید کوپاهی - تهران - انتشارات دانشگاه تهران - 1373
  2. اقتصاد خرد: دو هزار سوال چهارگزینه ای با پاسخ تشریحی - محسن نظری - تهران - انتشارات نگاه دانش - 1384
  3. اقتصاد کشاورزی و تعاون - مهریار صدرالاشراقی - تهران - انتشارات دانشگاه تهران - 1368
  4. اصول و اندیشه های تعاونی - مهدی طالب - تهران - انتشارات دانشگاه تهران - 1379
  5. مبانی تعاون - حمید انصاری - انتشارات دانشگاه پیام نور - 1382
  6. سازمان و مدیریت: سیستم و رفتار سازمانی- محمد علی اقتداری - تهران - نشر مولوی - 1378
  7. مرجع ترویج کشاورزی - برتون سوانسون - ترجمه: اسماعیل شهبازی - تهران - سازمان ترویج کشاورزی - 1370
  8. تاریخچه آموزش و ترویج کشاورزی در ایران - هوشنگ ایروانی - نشر مشهد - 1371
  9. ترویج کشاورزی در فرایند توسعه - اسداله زمانی پور - مشهد - دانشگاه بیرجند - 1373
  10. خلاصه مباحث کارشناسی ارشد توسعه روستایی - مهندس فرشته کربلایی حبیب اله - تهران - نشر پردازش - 1389
  11. رسانش نوآوری ها: رهیافت میان فرهنگی - اورت راجرز - ترجمه: عزت اله کرمی - شیراز - دانشگاه شیراز - 1369
  12. ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی(جلد دوم) - ایرج ملک محمدی - تهران - مرکز نشر دانشگاهی - 1383
  13. جامعه شناسی توسعه و توسعه نیافتگی روستایی ایران - مصطفی ازکیا - تهران - نشر اطلاعات - 1381
  14. جامعه شناسی روستایی - منصور وثوقی - تهران - نشر کیهان - 1382
  15. تحولات اجتماعی در روستاهای ایران - عبدالعلی لهسایی زاده - شیراز - نشر نوید شیراز - 1382
  16. روان شناسی اجتماعی - الیوت ارنسون، ترجمه حسین شکرشکن - تهران - انتشارات رشد - 1369
  17. روان شناسی اجتماعی(نظریه ها، مفاهیم و کاربردها) - یوسف کریمی - تهران - مشر بعثت - 1373
  18. نرم افزار جامع و آزمون ساز سوالات کارشناسی ارشد توسعه روستایی - نوآوران نشر الکترونیک پارسه

بالا