منابع دکتری باغبانی

صداقت حور

عضو جدید
سلام خوبی ؟ برای کی میخوای منابع رو ؟ من میتونم از دوستم برات بپرسم ولی ممکنه چند روزی طول بکشه ...:gol:

سوال دوست عزیزمون هم اینگونه بود : کی هیچی درباره منابع دکتری باغبانی می دونه؟!

یعنی باید بلد باشیم یا خیر ؟

با عرض سلام خدمت شما دانش آموخته محترم

منابع را معرفی کنید تا من هم منابع خودم را معرفی کنم. تا با هم مقایسه کنیم. اول شما

ajaab

اخراجی موقت
از ما بپرسید

از ما بپرسید

سلام

از دکتر کافی و دکتر کاشی بپرسید :

دکتر کافی ( استاد گلکاری دانشگاه تهران ): 09121259771

دکتر کاشی ( استاد سبزیکاری دانشگاه تهران ) : 09121480973

مسئولیت هرگونه مزاحمت تلفنی برای ایشان با خود شماست نه ما

سوال داشتید از ما بپرسید بی منت پاسخ میدهیم

moslemonline

اخراجی موقت
منابع دكتري باغباني

منابع دكتري باغباني

سلام.از دوستان تقاضا داريم هر كي درباره منابع كتري باغباني گرايش ميوه كاري مي دونه كمك كنه اين ايميل منه moslem.r2007@gmail.com با نهايت تشكر

آزالیا

عضو جدید
سوال دوست عزیزمون هم اینگونه بود : کی هیچی درباره منابع دکتری باغبانی می دونه؟!

یعنی باید بلد باشیم یا خیر ؟

با عرض سلام خدمت شما دانش آموخته محترم

منابع را معرفی کنید تا من هم منابع خودم را معرفی کنم. تا با هم مقایسه کنیم. اول شما
سلام دوست عزیز
خدمت شما اینکه من هیچی در مورد دکتری باغبانی نمی دونم

ajaab

اخراجی موقت
عجب

عجب

سلام

سوال خوبی است .

دکتری باغبانی یک دوره سلیقه ای است و منبع ان را از کسانی میتونی بگیری که میخوان بعدا استاد دکتری شما بشوند . مثلا میخوای دانشگاه شیراز دکتری باغبانی بخونی . خب میتونی با دکتر صالحی و دکتر خوشخوی صحبت کنی البته ایمیل همه این اساتید در سایت دانشگاههایشان است . باید همت از خودت نشون بدی . باید تافل مناسب داشته باشی چون دکتری باغبونی ایرانی یعنی فقط کپی برداری فرنگ نه دانش داخلی و بایست انگلیسیت خوب باشه . بهتره بورس بگیری و گرنه ارزش وقت تلف کردن اون رو نداره . و حتی سیستم اموزش دولتی هم خیلی خرج رو دستت میندازه . از اساتید دانشگاه تربیت مدرس هم میتونی کمک بگیری
http://www.modares.ac.ir
:)

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا سلیقه ای؟ منظورتون گرایشیه که انتخاب میشه؟ راستی کمی از این گرایشها برامون میگید؟ من دوستام متاسفانه مجبور بودن بر اساس نیاز دانشکده ای که قرار بود بورسیه بشن گرایش رو انتخاب کنن. :gol:

ajaab

اخراجی موقت
سلام

سلام

من اینحا نخوندم و اطلاع ندارم و بهتره از دکتر اشمولی یا دکتر صداقت بپرسی . من در مورد بورسیه آمریکا اطلاع دارم که سخت تر شده و پیشنهاد میکنم بورسیه انگلستان بگیری . یعنی همون دکتر پیتر میل عزیز استاد باغبانی دانشگاه وروییک .

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
بورس گرفتن برای خارج چطوره؟ باید چه امتیازاتی داشته باشی؟ کمی میشه توضیح بدی؟:gol:

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا منابع عمومی دکترای باغبانی دانشگاه تهران هستند:
فیزیولوژی:۱-جزوه دکتر بابالار-جزوه دکتر یونس مستوفی
بیوشیمی:جزوه دکتربابالار-جزوه دکتر لسانی
تغذیه:جزوه دکترتقوی-جزوه دکترابابالار
هورمون های گیاهی:کتاب دکتر حجازی
این منابع عمومی ومختص کلیه گرایش هاباغبانی دانشگاه تهران می باشد

دونده

عضو جدید
منابع دکترا وابسطه به دانشگاه مقصده.هر دانشگاه خودش مستقل آزمون میگیره.واسه سراسری باید سهمیه های خاص خودشو داشته باشی

hobab2007

اخراجی موقت
چگونه مي توانيد دكترا بگيريد!!!!

چگونه مي توانيد دكترا بگيريد!!!!

سلام اين يه كتاب فشرده هست نامش هست چگونه مي توانيد دكترا بگيرد;)
فكر كنم براي كسايي كه مي خوان دكترا بگيرنند خالي از لطف نباشه:surprised:
اسم رمز كتاب الكترونيكي
www.irebooks.com-www.ircdvd.com

پیوست ها

• Phd(www.omideiran.net)_(www.irebook.com).zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

sara.elmi

عضو جدید
سلام دوست عزیز ممکنه بعد از اطلاع منابع آزمون، بنده رو هم در جریان بگذارید.
متشکرم

negar!

عضو جدید
سلام. خییییییییلی ممنون به خاطر معرفی منابع دکتری باغ! :) میدونید منابع گرایش سبزیکاری چیان؟ جزوات رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ یه سوال دیگه! مگه بیوشیمی هم جز منابع باغه؟؟ توروخدا کمکم کنید دارم میمیرم...

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خییییییییلی ممنون به خاطر معرفی منابع دکتری باغ! :) میدونید منابع گرایش سبزیکاری چیان؟ جزوات رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ یه سوال دیگه! مگه بیوشیمی هم جز منابع باغه؟؟ توروخدا کمکم کنید دارم میمیرم...

منابع آزمون دکتری سبزی کاری - دانشگاه آزاد - کد رشته: ۵۰۲۲۲

سایت منابع آزمون دکتری
برای تمامی مواد امتحانی و سرفصلهای آزمون دکتری سبزی کاری ( فیزیولوژی گیاهی، مواد تنظیم کننده رشد گیاهی، تکثیر گیاهان، ریز ازدیادی، گیاه شناسی، تغذیه گیاهان در باغبانی، سبزی کاری ، اصلاح سبزی ها، زبان تخصصی انگلیسی باغبانی - سبزیکاری ) نمونه سوالات دانشگاه آزاد دکتری علوم باغبانی - سبزی کاری از اولین آزمون تا آخرین آزمون را به همراه جزوات (معمولا با ارائه نکات مهم و طبقه بندی شده برای هر درس) ، به صورت کاملا مفهومی برای تمامی دروس رشته دکتری سبزی کاری ویژه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( علوم و تحقیقات ) به داوطلبان ارائه میدهد.

مواد امتحانی سبزی کاریضرایب
۱ - فیزیولوژی گیاهی۲
۲ - مواد تنظیم کننده رشد گیاهی۲
۳ - تکثیر گیاهان۲
۴ - ریز ازدیادی۲
۵ - گیاه شناسی۲
۶ - تغذیه گیاهان در باغبانی۲
۷ - سبزی کاری۳
۸ - اصلاح سبزی ها۳
۹ - زبان تخصصی انگلیسی باغبانی3

negar!

عضو جدید
سلام. تشکر به خاطرمعرفی منابع. :redface: میخوام بدونم مثلا برای فیزیولوژی گیاهی چه جزوات و کتابهایی باید بخونم؟ همون چیزایی که برا ارشد خوندم کافیه؟؟؟ :w10:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. تشکر به خاطرمعرفی منابع. :redface: میخوام بدونم مثلا برای فیزیولوژی گیاهی چه جزوات و کتابهایی باید بخونم؟ همون چیزایی که برا ارشد خوندم کافیه؟؟؟ :w10:
سلام
خواهش..
عزیزم من نمیدونم شما چی خوندی..
منابعی که خوندید رو بزارید..
دوستان یا من اگر اطلاعات داشتم کمکتون میکنم

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
جزواتی که باید مطالعه کنید:

فیزیولوژی گیاهی و فیزیولوژی پس از برداشت:
فیزیولوژی گیاهی:
جزوه فیزولوژی گیاهی استاد:دکتر مستوفی دانشگاه:تهران
جزوه فیزولوژی گیاهی استاد:دکتر راحمی دانشگاه:شیراز
جزوه فیزولوژی گیاهی استاد:دکتر دادپور دانشگاه:تبریز

فیزیولوژی پس از برداشت:
جزوه فیزیولوژی پس از برداشت استاد:ارشادی دانشگاه:بوعلی سینا همدان
جزوه تنفس ونقش آن در فیزیولوژی پس از برداشت محصولات باغبانی دکتر مصباح بابالار

اصول تولید گیاهان باغبانی:
میوه های دانه ریز
جزوه میوه های معتدله استاد دکتر عبادی
میوه های معتدله و خزاندار
جزوه میوه های معتدله استاد دکتر ارزانی دانشگاه:تربیت مدرس
جزوه میوه معتدله استاد دکتر طلایی دانشگاه:تهران
حزوه میوه معتدله استاد دکتر ارشادی دانشگاه:بوعلی سینا همدان
میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری
جزوه میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری استاددکتر عبادی دانشگاه تهران
جزوه میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری استاددکتر زمانی دانشگاه تهران

اصلاح و بیوتکنولوژی گیاهان باغبانی:
جزوه اصلاح نباتات دکتر فخرمیرلوحی و مهندس عباس اسماعیل زاده مقدم دانشگاه:اصفهان
جزوه ژنتیک دکتر صمدی یزدی و طباطبایی
جزوه مبانی بیوتکنولوژی دانشگاه:تهران بصورت پاورپوینت پرینت شده
جزوه بیوتکنولوژی
واژه نامه بیوتکنولوژی در کشاورزی تخصصی
کتاب اصلاح عمومی باقری و فارسی
کتاب زیست سلولی ومهندسی ژنتیک گیتی امتیازی
کتاب نشانگرهای مولکولی قره یاضی و نقوی
کتاب بیوتکنولوژی گیاهی فارسی
گل کاری:
جزوه گلکاری دکتر:صالحی دانشگاه:شیراز
جزوه گلکاری خانم دکتر:نادری دانشگاه:تهران
کتاب گل کاری جلد دوم قاسمی و کافی
سبزی کاری:
جزوه سبزیکاری دکتردلشاد دانشگاه:تهران
جزوه سبزیکاری دکتر:حسندخت دانشگاه:تهران
کتاب سبزیکاری سوالات تست ارشد به انضمام سوالات کنکور سالهای گذشته نصرالله سوری و مسعود قاسمی قهساره
کتاب سیزیکاری دکتر غلامعلی پیوست دانشگاه گیلان
جزوات ارشد, دكتري مديريت آموزشي, منابع آزمون ارشد, مرجع جزوات دانشگاهي, سوالات آزمون دكتري, منابع آزمون دكتراي۹۱, منابع آزمون دکترای کشاورزی و منابع طبیعی کنکور ۱۳۹۱, مرجع جزوات دانشگاههای کشور, منابع آزمون دكتري حسابداري ,منابع پيشنهادي دكتري باغباني, منابع دكتري پيشنهادي فيزيولو‍‍ژي گياهان زراعي, سوالهاي ارشد , منابع پي اچ دی, برترین منابع دکتری کشاورزی و منابع طبیعی را از ما بخواهید, منابع دکترا ۱۳۹۱, جزوات دکتری کشاورزی و منابع طبیعی, منابع آزمون دکتری تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی, برترین منابع آزمونهای دکتری, بزرگترین و معتبرترین منابع دکترای کشاورزی و منابع طبیعی کشور

negar!

عضو جدید
سلام و تشکر. من ارشد سبزیکاری دارم میخونم. فکر نمیکنم برای دکتری سبزیکاری لازم باشه منابع میوه کاری وگلکاری رو بخونم. :child: به نظر شما میتونم به سایت هایی که منابع رو میفروشن اعتماد کنم؟ شماره یکیش 09191812812 ولی جواب نمیدن و فقط شماره حساب میدن که پول بریزی.... منظورتون چیه که میگید راحته؟؟؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و تشکر. من ارشد سبزیکاری دارم میخونم. فکر نمیکنم برای دکتری سبزیکاری لازم باشه منابع میوه کاری وگلکاری رو بخونم. :child: به نظر شما میتونم به سایت هایی که منابع رو میفروشن اعتماد کنم؟ شماره یکیش 09191812812 ولی جواب نمیدن و فقط شماره حساب میدن که پول بریزی.... منظورتون چیه که میگید راحته؟؟؟
من اگه باشم اعتماد نمیکنم..
شما برید از یه مرکز اموزشی این سوالاتو خریداری کنید.. یا همین گزینه دو بهتره....
منابع دکترا رو میگم.. راحته .. ولی امتحان دکترا شوخی بردار نیست.. خیلی سخته..
از اون لحاظ گفتم...

negar!

عضو جدید
راستش پرسیدم ولی موسسات منابع گرایش منو ندارن.:crying: دارم از استرس میمیرم .....نمیدونم چیکار کنم!! :cry:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش پرسیدم ولی موسسات منابع گرایش منو ندارن.:crying: دارم از استرس میمیرم .....نمیدونم چیکار کنم!! :cry:
متاسفانه بعضی رشته های کشاورزی اصلا انگاری تو دانشگاه... این گرایش وجود نداشته.. که نه کلاسی هست نه.. جزوه ای..
یکیش رشته من.. که فقط ازاد داره.. تازشم بخوام شرکت کنم.باید یه رشته جدا از این رشته رو که اصلا یه بارم نخوندم .. برم امتحان بدم..
نمیدونم با این سیستم اموزشیشون میخواد به کجا برسه.. فقط جذب دانشجو براشون مهم شده...
:(

negar!

عضو جدید
شما دانشجوی کارشناسی یا ارشد گیاهان دارویی هستید؟گیاهان دارویی که اکثر دانشگاه ها دارن... میگن دکتری میوه کاری راحت تره چون منابع مشخص تری داره. ولی من نمیتونم از عشقم بگذرم :love:

بالا