منابع ازمون کارشناسی ناپیوسته معماری

ask q

عضو جدید
سلام شبستان جان.
یه سوالی داشتم در مورد منابعی که معرفی کردید.میخواستم بدونم منظورتون از کتابای هنرستان خود کتاب مدرسه است یا کتابایی که تستی هستند و مربوط به هنرستانند؟؟؟
آخه راستش و بخواین من همه جا رو گشتم چیزی پیدا نکردم فقط یه کتابفروش اینارو داشت : کتاب برگ سبز(شناخت مواد و مصالح-متره و برآورد)
پیک کنکور سحر(شناخت مواد و مصالح)
نشر آزمون(سوالات کنکور)

میخواستم بدونم شما یا بقیه ی دوستان اینارو میشناسن یا معرفی میکنن؟؟؟ و اینکه اگه منظور خود کتاب درسیه خیلی مهمه؟؟؟من فقط انبار کتاب نرفتم که همه ی کتابفروشی ها گفتن اونجا ممکنه داشته باشه که سعی میکنم امروز برم.
به هذ حال اگه ممکنه راهنماییم کنید.:confused:
ممنونم . ;););)

شبستان

عضو جدید
سلام شبستان جان.
یه سوالی داشتم در مورد منابعی که معرفی کردید.میخواستم بدونم منظورتون از کتابای هنرستان خود کتاب مدرسه است یا کتابایی که تستی هستند و مربوط به هنرستانند؟؟؟
آخه راستش و بخواین من همه جا رو گشتم چیزی پیدا نکردم فقط یه کتابفروش اینارو داشت : کتاب برگ سبز(شناخت مواد و مصالح-متره و برآورد)
پیک کنکور سحر(شناخت مواد و مصالح)
نشر آزمون(سوالات کنکور)

میخواستم بدونم شما یا بقیه ی دوستان اینارو میشناسن یا معرفی میکنن؟؟؟ و اینکه اگه منظور خود کتاب درسیه خیلی مهمه؟؟؟من فقط انبار کتاب نرفتم که همه ی کتابفروشی ها گفتن اونجا ممکنه داشته باشه که سعی میکنم امروز برم.
به هذ حال اگه ممکنه راهنماییم کنید.:confused:
ممنونم . ;););)

منظورم دقيقآ خود كتابهاي درسي هنرستان بود.خيلي هم مهم هستن،امسال هم چند تا از سوالها از همين كتابهاي هنرستان بود.(حتي ميتونم بگم از كدوم صفحه بود).
من كه خودم هنرستاني بودم اين كتابها رو داشتم.
شما هم اگه ساكن تهران باشي ،ميتوني از خيابون انقلاب ،فروشگاه نشر ايران تهيه كني.
توي سايت تبيان هم كتابهاي درسي هنرستان رو گذاشتن.اينم آدرسش:
http://edu.tebyan.net/textbooks/

yassss

عضو جدید
برای دوستایی که درس خوندن برای آزادو تازه شروع کردن و احساس میکنن نسبت به بقیه کمتر معلومات دارن کتابای زیر رو توصیه میکنم:

1- معارف 1 انتشارات سمت.
* تعداد دروس کمه و خواندن عمیق این کتاب علاوه بر بالا بردن در صد یکی از دروس، به فکرتون آرامش میده ، توصیه میکنم به آیه ها هم یه نگاه بندازید. هدفتون بالای 50 درصد باشه .

2- کتاب مجموعه تستهای کاردانی به کارشناسی مهندس سعیدی پور.
* نحوه خوندن پیشنهادی ( با توجه به کمی وقت): بدون ترس از کم بلد بودن، از اول کتاب شروع به خواندن تستها و درصد گیری کلی از خودتون باشید،ممکنه از 40 تا سوال 5 تا بلد باشین ولی با این حال درصدتونو انتهای هر فصل بنویسید. بعد جوابهارو کامل بخونید و زیر قسمتهای مهم رو علامت بزنید. ( ترجیحا سراسر کتاب با یک رنگ قلم مشخص)
* کتابو به ترتیب بخونین.
* سعی کنین بتونین به دور دوم و خواندن دوباره قسمتهای مهم علامت زده هم برسید.
خواندن این کتاب به طور کامل شمارو هم بانحوه طراحی سوال، هم میزان تکراری بودن سوالات آشنا میکنه ضمن اینکه یک سری اطلاعات کلی از تمام دروس به شما میده.

3-عمومی مدرسان شریف.

4- برای ریاضی قسمتهایی رو که بلدین به تسلط برسونین، و قسمتهایی رو که آسونه یاد بگیرین، جاهای سخت رو اصلا نگاه هم نکنین که وقت براش نیست. ( کتاب مدرسان بد نیست.)

* باز هم روی توجه به کمی وقت تاکید میکنم.
* باز هم روی نترسیدن از کم بلد بودن تاکید میکنم.

و اینکه:
* میدونم که موفق میشید... :heart::heart:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:)
يه سوال ‌:‌
براي درس مباني نظري با توجه به اين وقت كم كتاباي هنرستان رو
بايد حتما" بخونيم يا همون نكاتي كه در باره اين درس توي كتاب
تست سعيدي پور بهش اشاره شده كافيه ؟:que::que::w20:
مرسي ;):w27:

yassss

عضو جدید
يه سوال ‌:‌
براي درس مباني نظري با توجه به اين وقت كم كتاباي هنرستان رو
بايد حتما" بخونيم يا همون نكاتي كه در باره اين درس توي كتاب
تست سعيدي پور بهش اشاره شده كافيه ؟:que::que::w20:
مرسي ;):w27:[/quot

هم توی این تاپیک و هم جاهای دیگه بارها منابع و کتابها معرفی شده، میتونید به چند صفحه قبل رجوع کنید یکی از بچه ها که رتبه خیلی عالی آورده منابع رو هم کامل معرفی کرده که برای کنکور سال آینده سراسری بسیار مفید ومهمه و البته برای کنکور کمتر از دو ماه دیگه آزاد بسیار پر حجمه.
من توی پست قبلی هم نوشتم این یه نسخه ضربتی برای عزیزانی هست که تازه شروع به درس خوندن کردن و هیچ آشنایی با نوع سوالات کنکور ندارن و اعتماد به نفسشون رو هم از دست دادن و نمیدونن از کجا باید شرو کنن.

از کتابای مهندس سعیدی پور چیزی نخوندم ولی کتاب تستش جوابای توضیح دار تری نسبت به کتاب تستای دیگه داره، برای همین انتخابش کردم، با این حال اگر این همتو تو خودت میبینی که روزی تا 10، 12 ساعت درس بخونی کتابای زیر رو هم پیشنهاد میکنم:

_ سبک شناسی پیر نیا ( *توجه: اقلا باید دو دور بخونیش ، این کتاب متن سنگینی داره و پر از اصطلاحات و کلمات جدیده، پیشنهاد میکم حتما خلاصه برداری کنی.)

_معماری جهان دکتر زارعی

_ معماری معاصر وحید قبادیان ( زیاد سوال نمیاد )

_ فرم فضا نظم

_ معماری اسلامی پیر نیا( سنگین تر از تعداد سوالاشه)

با آرزوی موفقیت.
:heart::smile:

behnam arch

عضو جدید
من از مباني نظري منظورم تاريخ معماري نبود.
درك و بيان و اين چيزاش بود كه ما تو دانشگاه نخونديم.
مثل مباني هنرهاي تجسمي يا رنگ ها و .....
من يه جمع بندي از اينا ميخوام.چون وقت كمه.چه كتابي پيشنهاد ميكنيد؟
بازم ممنون
دوست عزیز من کتاب تاریخ معماری ومبانی نظری معماری مدرسان شریف خوندم.:)
بخش مبانی هنر و معماریش تست های خوبی داره;)
همینطور کتاب نظریه ها و تعوری ها در معماری کاردانی به کارشناسی (چاپ کانون فرهنگی آموزش);)

yassss

عضو جدید
من از مباني نظري منظورم تاريخ معماري نبود.
درك و بيان و اين چيزاش بود كه ما تو دانشگاه نخونديم.
مثل مباني هنرهاي تجسمي يا رنگ ها و .....
من يه جمع بندي از اينا ميخوام.چون وقت كمه.چه كتابي پيشنهاد ميكنيد؟
بازم ممنون

من جزوه پارسه رو نخوندم، ولی یکی ازدوستام همون رو خونده و ازش راضی هم بود، اون جمع بندی رو هم که شما میخواین داره. ولی کتاب سعیدی پور چون بر پایه تست ها پیش میره شما با نحوه طراحی سوال و سوالات تکراری آشنا میشید. به هر حال هرکدومو که انتخاب کردین پیشنهاد میکنم که تمرکزتونو رو همون بذارید و سعی کنید به دوره برسونیدش.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوستان..من عضو جدید هستم..دانشجوی ترم آخر معماری..کاردانی..
میخواستم بپرسم کسی درباره کلاسهای کنکور جهاد دانشگاهی الزهرا چیزی میدونه؟ فکر میکنم با مدیریت مهندس سعید سعیدی پور باشه..لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعی از نحوه تدریس این آکادمی داره منو راهنمایی کنه! ممنون..:gol:

ELAHE.T

عضو جدید
سلام دوستان..من عضو جدید هستم..دانشجوی ترم آخر معماری..کاردانی..
میخواستم بپرسم کسی درباره کلاسهای کنکور جهاد دانشگاهی الزهرا چیزی میدونه؟ فکر میکنم با مدیریت مهندس سعید سعیدی پور باشه..لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعی از نحوه تدریس این آکادمی داره منو راهنمایی کنه! ممنون..:gol:

سلام دوست عزيز و خوش اومدي ....;)
بله مديريت جهاد با مهندس سعيدي پور هست...
اساتيدي که تو جهاد تدريس ميکنن تو موسسه پارسه هم تدريس ميکنن...
جهاد موسسه خوبي هست و فقط هم مختص معماري و امسال رتبه ۱ و ۱۰ کساني بودن که جهاد ميرفتن ...
اين رتبه هارو من اونجا ديدم زده بودن... حالا راست يا دروغش و نميدونم...
پارسه از اين لحاظ خوبه که درساي فني و اساتيد عمران تدريس ميکنن که خيلي امتياز خوبيه...و رتبه هاي خوبي هم داشته...۵۵،۶۲...
اما در کل تمام اين موسسات در يه حد کار ميکنن..
بستگي به خود شما داره که تلاش زيادي کني...
موفق باشي...;)

من کلا با کلاس های مهندس سعیدی پور مشکل دارم...چون سر کلاسش بودم و بار علمی کافی رو نداشت...
پیشنهاد می کنم کتاب های پارسه بد نیست...اساتید خانه ی عمران هم خوبند..;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. دیدم درباره زبان نوشتین گفتم بد نیست این رو بدونین:اول کتاب زبان عمومی گسترش علوم پایه نوشته لغات 70% توی کنکور سراسری و 30% تو کنکور آزاد نقش دارن. و متعاقبا قواعد 70% توی کنکور آزاد و 30% تو کنکور دولتی نقش دارن.
پس اگه واسه آزاد می خونین با خوندن قواعد زبان (البته به طور کامل) 70% کل سوالا رو می تونین جواب بدین! ;)
در کل واسه آزاد قواعد مهم تره.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام میشه بگی این اطلاعاتو از کجا اوردی؟
مطمئنی؟
سلام. آره مطمئنم. خودم حساب نکردم ولی تو کتاب گسترش علوم پایه خوندم.تو مقدمه ش بود. من خودم برعکس خیلیا عاشق زبانم. جدیدا دارم کتاب زبان گسترش علوم پایه رو می خونم. فوق العاده س. فقط یه کم زیاده :smile: به کسایی که وقت دارن توصیه ش می کنم. خیلی کامله. 2 جلده. یکیش واژه س,یکیشم قواعد.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درباره کلاس کنکورم می دونم اینا جزء بهترینهاس:
کلاسای جهاد دانشگاهی که از آبان شروع می شن و حدود 3,4 ماهی طول می کشن.(نمی دونم شروع کلاسا آبانه یا شروع ثبت نام ولی شماره جهاد رو بچه ها تو صفحات قبل گذاشتن می تونین تماس بگیرین بپرسین)
کلاسای مدرسان شریف که حدود 4 تا شعبه تو تهران داره.
و کلاسای پارسه.
خیلی از استادا توی این 3تا آموزشگاه مشترکن. مثل استاد سعیدی پور. اگه خواستین ثبت نام کنین اول درباره استادا پرس و جو کنین. ولی در کل اینا بهترینن.
من خودم کتابای مدرسان و پارسه رو دارم. فکر می کنم کتابای مدرسان کامل ترن ولی پارسه خلاصه تره. دیگه هر کار خودتون فکر می کنین صلاحه همونو انجام بدین. واسه همه تون آرزوی موفقیت دارم.;)

gharibe222

عضو جدید
سلام بچه ها :smile:
ببخشید که خیلی وقته نتونستم یه سری به سایت بزنم آخه این اولای ترم اینقدر ازمون کار می خواند که وقت هیچ کار اضافی رو ندارم . امروز اومده بودم درصدای نفر اول کنکور رو بزنم که برحسب اتفاق همدانشگاهی عزیزم ask q که هنوز خودشو به ما معرفی نکرده اونارو زده بود . منم واسه اینکه دست خالی نیومده باشم و به قولم عمل کرده باشم منابعی رو که نفر اول کنکور معرفی کرده رو واستون میذارم

ریاضی مدرسان شریف
عناصر مدرسان شریف
مصالح مدرسان شریف
متره مدرسان شریف
مبانی نظری جزوه پارسه
کتب هنرستان شامل عناصر - مصالح - آشنایی با بناهای تاریخی- مبانی هنرهای تجسمی
کتاب تست مدرسان شریف (دروس تخصصی)
معارف فراهانی (گسترش علوم پایه)
ادبیات پنج استاد (گسترش علوم پایه)
زبان حبیب وند (گسترش علوم پایه )
کتاب تست سعید سعیدی پور
ایستایی کتاب هنرستان و پارسه
فرم فضا نظم ( دی کی چینگ)- جزوه 92

MEN

عضو جدید
اینم لیست همه تکمیل ظرفیت معماری گفتم شاید کارتون تو انتخاب رشته راحتر شه.:D
ببخشید چطوری فایل ضمیمه کنیم؟:(هر کاری کردم پیدا نکردم:mad:مجبور شدم برم تو پارسی بلوگ آپلود کنم که عکس دیده بشه:mad:

اینم پژوهش توسط جمعی از دانشجویان دانشگاههای تهران که لیست 10 تا دانشگاه غیر انتفاعی برتر کشورو دادن از لحاظ نوع رشته هاي مورد پذيرش، مقاطع تحصيلي مورد پذيرش، تعداد رشته ها، فضاي آموزشي، امكانات فيزيكي و تعداد اساتيد متخصص .راستی نبی اکرمم توش شیشم شده.

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر غیرانتفاعی ایران برای اولین بار
۱۶۰ دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی در ایران وجود دارد که جالب است بدانید در این بین تنها ۳ دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجوز تبدیل به دانشگاه را از شورای عالی انقلاب فرهنگی گرفته اند و بقیه ۱۵۷ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی همچنان در حد یک موسسه باقی مانده اند.
اکثر این موسسات از فقر امکانات فیزیکی، نداشتن كلاس مناسب، هئيت علمي و اساتيد كافي رنج مي برند.
در معرفي ۱۰ دانشگاه برتر غيرانتفاعي، شاخص هايي نظير نوع رشته هاي مورد پذيرش، مقاطع تحصيلي مورد پذيرش، تعداد رشته ها، فضاي آموزشي، امكانات فيزيكي و تعداد اساتيد متخصص در نظر گرفته شذه است:
۱۰ دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور
۱- دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ تهران (وابسته به جهاد دانشگاهی)
۲- دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) مشهد (وابسته به آستان قدس رضوی)
۳- دانشگاه غیرانتفاعی علوم و فنون مازندران
۴- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی سجاد مشهد
۵- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان
۶- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی نبی اکرم تبریز
۷- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صدرالمتالهین(صدرا) تهران
۸- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی شمال آمل
۹- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صنعتی مازندران بابل
۱۰- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی علامه محدث نوری (ره) نور

اینم کپی رایتش ::smile:بگرفته از وبلاگ http://tehrandaneshjo.blogfa.com/cat-15.aspx

binahayat_m

عضو جدید
از نظر منم جزوه های پارسه ضعف داره
یکی از این ضعف ها اینه خیلی کم تست داره
البته من از مبانی نظری پارسه خیلی راضیم اما تنظیم شرایط اصلا راضی نیستم
من مدرسان مطالعه کردم و کتاباش ریز بین تر میبینم.کتابای هنرستان هم خیلی خوبند
کتابی که رابین عزیز معرفی کردن(نکته به نکته یگانه) از نظر من کتاب خوبیه و واقعا سعی کرده مطالب مفهومی تر و خلاصه بگه
به امید پیروزی

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!
کسی میدونه انشارات کتاب محمد یگانه چیه؟؟
راستی این کتابای محمد یگانه چندتاست؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!
کسی میدونه انشارات کتاب محمد یگانه چیه؟؟
راستی این کتابای محمد یگانه چندتاست؟
سلام ... انتشارات چهارخونه
یک کتاب نکته به نکته کاردانی به کارشناسی ( که جلدش بنفشه )
یک کتاب تست کاردانی به کارشناسی ( که جلدش نارنجیه )

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام ممنون رابین جان:gol:
من واسه درس تنظیم شرایط جزوه پارسه و ساسان مردای رو خوندم ولی احساس می کنم هردوشون کامل نیستن ... پیشنهاد شما چیه؟
واسه معارف هم فعلا فقط جزوه پارسه رو خوندم ولی چندتا از بچه ها کتاب معارف صورتی رنگ واسه انتشارات نهاد رهبری رو بهم معرفی کردند خوده پارسه کناره جزوه اش کتاب اندیشه اسلامی پیام نوررومعرفی کرده ... من گیج شدم نمیدونم چی باید بخونم!!:confused:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون رابین جان:gol:
من واسه درس تنظیم شرایط جزوه پارسه و ساسان مردای رو خوندم ولی احساس می کنم هردوشون کامل نیستن ... پیشنهاد شما چیه؟
واسه معارف هم فعلا فقط جزوه پارسه رو خوندم ولی چندتا از بچه ها کتاب معارف صورتی رنگ واسه انتشارات نهاد رهبری رو بهم معرفی کردند خوده پارسه کناره جزوه اش کتاب اندیشه اسلامی پیام نوررومعرفی کرده ... من گیج شدم نمیدونم چی باید بخونم!!:confused:
سلام ، خواهش میکنم ..
تنظیم شرایط رو راستش دقیق نمیتونم بگم از رو کدوم منبع بخونی اما فکر کنم پارسه + ذاکر در کنار هم کامل شن ...
واسه معارف و اندیشه هم گسترش علوم پایه + تست های خودش

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها به کمکتون نیاز دارم .

واسه هندسه ( مربوط به ترسیمات فنی ) که تو قسمت فن ساختمان سوال میاد ؛ چه کتابی بخونم که خلاصه باشه و کافی و البته قابل فهم ؟!

واسه ایستایی چی ؟ من واسه ایستایی آزاد کلاس رفتم ؛ جزوه ام به درد خوندن سراسری نمی خوره . تست های پارسه رو که باهاش نمی شه خیلی خوب زد .

این دوتا واسه ام شده یه مشکل بزرگ !!!

binahayat_m

عضو جدید
سلام

بچه ها به کمکتون نیاز دارم .

واسه هندسه ( مربوط به ترسیمات فنی ) که تو قسمت فن ساختمان سوال میاد ؛ چه کتابی بخونم که خلاصه باشه و کافی و البته قابل فهم ؟!

واسه ایستایی چی ؟ من واسه ایستایی آزاد کلاس رفتم ؛ جزوه ام به درد خوندن سراسری نمی خوره . تست های پارسه رو که باهاش نمی شه خیلی خوب زد .

این دوتا واسه ام شده یه مشکل بزرگ !!!

سلام
برای هندسه کتاب دوم هنرستان کتاب خوبیه
من که خوندم ازش راضیم و اینجور مباحث خوب و مفهومی توضیح داده
گسترش علوم پایه یک کتاب در این مورد داره که فکر کنم مولفش روحی زاده باشه
شاد باشید

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای هندسه کتاب دوم هنرستان کتاب خوبیه
من که خوندم ازش راضیم و اینجور مباحث خوب و مفهومی توضیح داده
گسترش علوم پایه یک کتاب در این مورد داره که فکر کنم مولفش روحی زاده باشه
شاد باشید

سلام

خیلی ممنون :gol:

من کتاب های هنرستان رو ندارم .

فکر کنم شما کتاب تصویر مجسم و پرسپکتیو گسترش علوم پایه رو میگین ؟؟؟

من تو پر سپکتیو مشکل ندارم . هندسه ترسیمی مشکل دارم .

بازم ممنونم

موفق باشین ....

binahayat_m

عضو جدید
سلام

خیلی ممنون :gol:

من کتاب های هنرستان رو ندارم .

فکر کنم شما کتاب تصویر مجسم و پرسپکتیو گسترش علوم پایه رو میگین ؟؟؟

من تو پر سپکتیو مشکل ندارم . هندسه ترسیمی مشکل دارم .

بازم ممنونم

موفق باشین ....

خواهش میکنم
نه یکی دیگه که عنوانش هست هندسه ترسیمی و نقشه کشی

farid_ghasemi

عضو جدید
منابع مطالعاتی کنکور کاردانی به کارشناسی

منابع مطالعاتی کنکور کاردانی به کارشناسی

سلام
بعد یه خسته نباشین اساسی به همه دوستان
از همه دوستان میخوام که تو این تاپیک منابع مطالعاتی خودشونو با رتبشون تو کنکور بنویسن تا کمکی باشه برا دیگر دوستان .

چون منم این شرایط داشتم و به زور منابع مطالعاتی مختصر و مفیدی بدست آوردم.

کسانیم که آزاد میخونن لطف کنن بگن که چیا خوندن و در چه زمانی و کجا قبول شدن.

با آرزوی موفقیت برا همه دوستان;)

farid_ghasemi

عضو جدید
از خودم شروع کنم
من از 29 آبان ماه شروع کردم بعد تا عید کتابای مرجع و ریاضی خوندم
کتابتی مرجعی که خوندم اینا بودن

1-اجزا ساختما کباری
2- دتیل ساختما کباری
3-سبک شناسی معماری پیرنیا
4-معماری اسلامی پیرنیا
5-نقشه کشی ساختمان (مهارت فنی درجه 1 و2 ) جرجانی
6- معماری جهان ابراهیم زارعی
7- تنظیم شرایط محیطی ساسان مرادی
8-معماری معاصر غرب این خیلی مهمه ولی من نخوندم
9-رنگ ایتن
10- رسم فنی و پرسپکتیو موسوی
11-رسم فنی سعیدسعیدی پور
12-کتابای فنی حرفه ای بسسسسسسسسسسسیار مهمممممممممممممممممممممممم
13-برا ریاضیم مدرسان شریف که کتاب عالی هستش و من جاهایی از اونو که نخوندم امسال از اون سوال اومد بر عکس سالهای گذشته
بعد عید تعطیلات
بعد عید
1-خلاصه این کتابای بالایی
2- کتابای پارسه
3-برا عمومی هام گسترش علوم پایه بسیار علین به شرطی که درست بخونیشون
4-کتاب تست برا درس های اختصاصی 1-مدرسان شریف 2-تست ذاکر و یگانه 3-مجموعه تست های معماری گسترش علوم پایه
نکته : آزمونای پارسه تو برنامه ریزی بعد عیدم خیلی به من کمک کرد و همیشه سعی کردم به پارسه برم جلو

و یه جملم بگم که توکل به خدا یادتون نره و فقط به هدفتون فکر کنین و مطمین باشین اگه بیخوابی نکشین و زحمت نکشین غیر ممکن موفق بشین

راستی رتبه منم 90 شد تو این ازمون
انشالا که موفق باشین.

اريايي

عضو جدید
سلام دوستاي مهندس
من براي تخصصي چيزي نبود كه نخونده باشم.. پك كامل مدرسان شريف.پارسه.جزوه هاي بچه اي جهاد دانشگاهي.
عمومي هم خودم خوندم.ادبيات تاليف باقري كليشمي(گسترش علوم پايه) و مدرسان..جفتشون خوبه.معارف تاليف اسماعيلي (گسترش علوم پايه).زبان هم نخودم البته درست و حسابي نخوندم كلاس برين بهتره...
ولي حتما اگر از مهر ماه شروع مي كنيد كلاس برين حداقل تخصصي هارو....
رتبه:335 .
موفق باشين.......

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیزم..به نظرم مدرسان زیاد جالب نیومد برا دروس تخصصی..من پارسه خوندم و کتابای انتشارات کنکاش مولف روحی زاده که فوق العاده بود به نظرم..خیلی کتاب خوبیه حتما بخونیدش.. عمومی هم گسترش علوم پایه..واسه زبان وریاضی هم برین کلاس..موفق باشید همگی
رتبه2000

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز ..برای کنکور 88 من دروس تخصصی جزوه های جهاد رو خوندم(از دیماه کلاس میرفتم)
دروس عمومی : ادبیات انتشارات ساکو (باقر غلامی کلیشمی) ...
معارف گسترش علوم پایه
و زبان هم انتشارات ساکو (علی حسن پور) که مولف هر 3 کتاب هم از اساتید جهاد بودن

رتبه 212....
موفق باشید ;)

آخرین ویرایش:
بالا