منابع ارشد مدیریت و برنامه ریزی محیط زیست

sahele 87

عضو جدید
سلام دوستان
من منابع ارشد در گرایش برنامه ریزی و مدیریت و آموزش محیط زیست رو میخوام هرکسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم در تاپیک بذاره;)

جز توکل بر خدا ، سرمایه ای در کار نیست

هر که را باشد توکل ، کار او دشوار نیست

mobina-m

عضو جدید
سلام
من فکر می کنم که بتونم در این مورد به شما کمک کنم
لطفا ایمیل خودتون رو برام بفرستید !!!

M.shakouri

عضو جدید
سلام و روز بخیر
من منابع مربوط به کارشناسی ارشد رشته ام بی ای رو میخوام. اگه تست های نمونه هم تو این زمینه داشته باشید واسم بفرستید لطفاً.
موفق باشید.

sara.barzi

عضو جدید
مديريت و برنامه ريزي محيط زيست- آموزش

مديريت و برنامه ريزي محيط زيست- آموزش

دوستان سلام، من تازه وارد هستم. مي‌شه در مورد رشته مديريت و برنامه ريزي محيط زيست-آموزش دانشگاه آزاد اگه اطلاعات داريد در اختيار من بگذاريد. اينكه قبولي در اين رشته راحته؟ چون من دارم تغيير رشته مي‌دم؟ اگه استاد زبان تخصصي آن را هم مي‌شناسيد به من معرفي كنيد. منابعي هم اگه مي‌شناسيد نيز در اختيار من بگذاريد. بسيار متشكرم.

sara.barzi

عضو جدید
سلام
من فکر می کنم که بتونم در این مورد به شما کمک کنم
لطفا ایمیل خودتون رو برام بفرستید !!!

خذهدش جان اگه امكان داره در مورد منابع اين رشته بيشتر توضيح بديد. من مي‌خوام رشته مديريت و برنامه ريزي محيط زيست-آموزش دانشگاه ازاد شركت كنم. در ضمن دارم تغيير رشته مي‌دم. مي خوام ببينم مي تونم از پس دروسي كه بايد مطالعه كنم بربيام؟ درسهاشم شامل روش هاي آماري- اصول و مفاهيم آموزش محيط زيست- اصول و روشهاي برنامه ريزي درسي- آلودگي‌هاي محيط زيست

sara_1

عضو جدید
منابع رشته مدیریت محیط زیست کگرایش آموزش محیط زیست

منابع رشته مدیریت محیط زیست کگرایش آموزش محیط زیست

سلام

کسی میتونه منابع اصلی و جامع رشته مدیریت محیط زیست گرایش آموزش رو به من معرفی کنه؟

ممنون میشم.
خیلی فوریه!

ایمیل من S_sara_j7788!yahoo.com

arghavanbj

عضو جدید
با سلام
لطفا من هم راهنمایی کنید
arghavanbj@yahoo.com
علوم تحقیقات خوزستان به تازگی این رشته رو اضافه کرده اگر از ظرفیتش اطلاع دارید لطفا بگید

fatemeh-s

عضو جدید
سلام من منابع رشته مدیریت محیط زیست دانشگاه دولتی رو میخوام اگه تستی در این رابطه دارید لطفا"در اختیارم بگذارید

سلام من منابع رشته مدیریت محیط زیست دانشگاه دولتی رو میخوام اگه تستی در این رابطه دارید لطفا"در اختیارم بگذارید

سلام
من منابع رشته مدیریت محیط زیست دانشگاه دولتی رو میخوام اگه تستی در این رابطه دارید لطفا"در اختیارم بگذارید

fatemeh-s

عضو جدید
سلام

من منابع رشته برنامه ریزی ومدیریت محیط زیست دانشگاه دولتی رو میخوام.لطفا" اگه تستی در این رابطه دارید در اختیارم بگذارید نیاز فوری دارم.مرسی

ایمیل من : fatemehsalehi820@yahoo.com

environ

عضو جدید

با سلام و خسته نباشيد
يكي از مهمترين دغدغه هاي داوطلبان كنكور كارشناسي ارشدرشته برنامه ريزي محيط زيست اطلاع از منابع آزمون ان است حجم مطالب اين رشته به نسبت زياد است و سردرگمي آن نيز بيشتر لذا ما سايت زير را براي تهيه منابع توصيه مي كنيم
http://environgroups.com/MasterScience.html

در اين سايت كليه منابع معتبر همراه با خلاصه جزوات و كتب اختصاصي رشته به صورت دقيق ذكر شد.
به نظر من سايت خوبي است

[/QUOTE]

sahraee.s

عضو جدید
سلام میخواستم اگه ممکنه منابع کنکور ارشد برنامه ریزی محیط زیست رو برای من بفرستید. خواهش میکنم اگه مقدوره زودتر برام بفرستین. خیلی ممنون
sahraee.s@gmail.com