منابع ارشد ـ دکترا ژنتیک وضرایب درسی

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درس ژنتیک
ژنتیک آسادژنتیک سیدنا ژنتیک پزشکی تامسونژنتیک پزشکی امریمن جزوه دکتر سهرابی رو پیشنهاد می کنمتست های ژنتیک دکتر سهرابی جلد ۱و ۲ژنتیک انتشارات پوران پژوهشژنتیک مریم خالصیژن ۷ (پیشنهاد من برای بخش مولکولی)

درس سلولی و مولکولی
زیست شناسی سلولی مولکولی دکتر مجد ( وزارت علوم)زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش ( بهداشت)زیست شناسی سلولی مولکولی مریم خالصی ( اگه وقت کمی دارید )تستهای سلولی مولکولی مریم خالصی

درس میکروبیولوژی
میکروبیولوژی زینسرمیکروبیولوژی دکتر اموزگار انتشارات پوران پژوهشاگه جزوه خوب هم پیدا کردید خوبه

درس بیو شیمی
بیو شیمی شهبازی ملکنیشبیو شیمی دکتر پناهیبیو شیمی هارپر ( حجمش زیاده )

درس زبان
۵۰۴ تافلپیشنهاد میکنم سوالات سال های پیش رو حتمآ بخونید
درس بیو فیزیک
بیو فیزیک انتشارات سنجش

آخرین ویرایش:

Tifany

عضو جدید
درس ژنتیک
ژنتیک آسادژنتیک سیدنا ژنتیک پزشکی تامسونژنتیک پزشکی امریمن جزوه دکتر سهرابی رو پیشنهاد می کنمتست های ژنتیک دکتر سهرابی جلد ۱و ۲ژنتیک انتشارات پوران پژوهشژنتیک مریم خالصیژن ۷ (پیشنهاد من برای بخش مولکولی)

درس سلولی و مولکولی
زیست شناسی سلولی مولکولی دکتر مجد ( وزارت علوم)زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش ( بهداشت)زیست شناسی سلولی مولکولی مریم خالصی ( اگه وقت کمی دارید )تستهای سلولی مولکولی مریم خالصی

درس میکروبیولوژی
میکروبیولوژی زینسرمیکروبیولوژی دکتر اموزگار انتشارات پوران پژوهشاگه جزوه خوب هم پیدا کردید خوبه

درس بیو شیمی

درس زبان
درس بیو فیزیک
بیو فیزیک انتشارات سنجش[/QUOT
سلام من زیست گیاهی میخونم همین امسال قبول شدم خیلی نگران آینده ام من میتونم با این گرایش زنتیک قبو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
درس ژنتیک

درس سلولی و مولکولی

درس میکروبیولوژی

درس بیو شیمی

درس زبان
درس بیو فیزیک
بیو فیزیک انتشارات سنجش[/QUOT
سلام من زیست گیاهی میخونم همین امسال قبول شدم خیلی نگران آینده ام من میتونم با این گرایش زنتیک قبو بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

برای بیوشیمی کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی انتشارات آییژ خلاصه منابع اصلی معروف و حجیم بیوشیمی هست مثل هارپر و استرایر و ....

برای زبان هم تافل کافی نیست و البته لغت 504 هم کافی نیست باید گرامر هم یه خورده بخونید در حد دبیرستان

باید واژه های تخصصی رشته خودتون رو بلد باشین مثلا کتاب متون تخصصی زیست شناسی و رشته های مرتبط تألیف خانم ها دکتر احمدی - دکتر حیدریه - دکتر صفرپور انتشارات میلاد دانش ، خوبه ، جزوه ها و کتابهای زبان تخصصی پیام نور هم خوبه

Tifany

عضو جدید
برای بیوشیمی کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی انتشارات آییژ خلاصه منابع اصلی معروف و حجیم بیوشیمی هست مثل هارپر و استرایر و ....

برای زبان هم تافل کافی نیست و البته لغت 504 هم کافی نیست باید گرامر هم یه خورده بخونید در حد دبیرستان

باید واژه های تخصصی رشته خودتون رو بلد باشین مثلا کتاب متون تخصصی زیست شناسی و رشته های مرتبط تألیف خانم ها دکتر احمدی - دکتر حیدریه - دکتر صفرپور انتشارات میلاد دانش ، خوبه ، جزوه ها و کتابهای زبان تخصصی پیام نور هم خوبه[/QUOT
از کی باید شروع کنم به خوندن؟؟؟؟