منابع ارشدبیوتکنولوژی و داروسازی

hmatina66

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسان جوان.من دنبال منابع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش داروسازی وبیوتکنولوژی می گردم.اگه امکانش هست منو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

hilixa

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسان جوان.من دنبال منابع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش داروسازی وبیوتکنولوژی می گردم.اگه امکانش هست منو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

با سلام خدمت شما
در ارتبط با منابع آزمون که همون منابع مهندسی شیمی هست به جز درس کاربرد و کنترل.برای درس میکروبیلوژی و بیوشیمی هم به نظر من کتاب راهیان ارشد خوب بود تقریبا کامل بود فقط توی بحث رشد یکم ضعیف بود. و البته تاکید میکنم اگر این رشته رو میخواهید حتما این درس ها رو هم بخونید چون دیگه مثل قبل نیست که کسی این درس ها رو نزنه.امسال خیلی از دوستان من با درصدهای بالا از راکتور و ترمو و پدیده رتبه خوبی نگرفتن. باز هم اگر سوال تخصصی تری داشتین در حد توانم جواب میدم اگر پیام بگزارید.

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کل منابع رو لطفا فهرست وار ذکر کنید ممنون

nafise_3000

عضو جدید
سلام منم منابع ارشد بیوتکنولوژی و داروسازی رو میخوام؟
یه سوال دیگه بین 2 رشته بالا کدوم آینده شغلیه خوبی دارن؟

lord

عضو جدید
مشاوره و طراحی اتاق تمیزClean Room
شرح خدمات طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی سامانه تمیز، اتاق تمیز، کلین روم، Cleanroom

طراحی مفهومی، طراحی پایه ای، طراحی تفضیلی برپایه جی ام پی GMP و استانداردهای بین المللی

نقشه های فلوی پرسنل، مواد اولیه، مواد زائد، خروج محصولات ، کلاس بندی، اختلاف فشار، محاسبات بار حرارتی و برودتی، فلو دیاگرام های تهویه، لوله کشی آب سرد، گرم، بخار، کندانس، آب مقطر، آبهای خاص، هوای فشرده، فاضلاب، محاسبات روشنایی، نقشه های چراغها، اعلام حریق، بلندگوها (پیجینگ)، دوربین های مداربسته، کنترل تردد(اکسس کنترل)، تلفن، شبکه، طراحی موتورخانه، کانال کشی، دیتاشیتها، نقشه های کنترل سیستم تهویه مطبوع ، تابلوهای قدرت

http://cleanroomdesign.persianblog.ir

mk20

عضو جدید
جزوه بیوشیمی

جزوه بیوشیمی

سلام کسی میتونه لطفا جزوه بیوشیمی دکتر عموعابدینی از دانشگاه تهران رو بگذاره.مرسی

aminarvin

عضو جدید
سلام کسی می دونه مهندسی داروسازی سال پیش با چه رتبه ای روزانه اوردن

Darko

عضو جدید
مهندسی داروسازی کلا 6تا میگیره دیگه حساب کن! ولی یه قسمتی از بچه ها که رتبه خوب اوردن معمولا مهندسی شیمی رو میرن و این شاید شانس قبولی رو بالاتر ببره

nazanin70

عضو
برای قسمت بیوشیمی و میکروبیولوژی کتاب سپاهان ارشد تقریبا کامل تر از بقیه کتابای موجوده!

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
اگر بتونید کتاب بیوشیمی دکتر عذرا ربانی چادگانی رو بخونید و تست های راهیان ارشد منابع خوبی هستند. کم حجم و میشه گفت کفایت می کنه
موفق باشید

sahar32

عضو جدید
http://arshad.totalh.net/
سلام دوست عزیز، به سایت بالا مراجعه کن . توی بخش ارشد سراسری منابع همه رشته ها ، همراه با ضریب هر درس و ظرفیت پذیرش توی هر دانشگاه رو نوشته. درباره بیوتکنولوژی و داروسازی هم توضیح کامل داده .

ava67

عضو جدید
سلام کسی از دوستان هست که جزوه میکروبیولوژی صنعتی و تکنولوژی آنزیم ها رو داشته باشه؟

leyla70

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم در کنکور ارشد بیو در رابطه با پدیده های انتقال بیشتر کدوم درسو بخونیم و از کدوم سوال بیشتری میاد؟ جرم، حرارت یا سیالات

alikia104343

عضو جدید
سلام مهندس جوان من دانشجوي دكتراي مهندسي شمي اگه تخصصي تر بگين ممنون ميشم

kian.. .

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم در کنکور ارشد بیو در رابطه با پدیده های انتقال بیشتر کدوم درسو بخونیم و از کدوم سوال بیشتری میاد؟ جرم، حرارت یا سیالات

سلام دوست عزیز. در کنکور بیو 20 سوال مربوط به پدیده های انتقال است که به طور یکسان بین سه درس توزیع شده به گونه ای که از دو درس 7 سوال و از درس دیگر 6 سوال طرح میشود. درس 6 سوالی هر سال تغییر میکند و نمیتوان مشخص نمود که کدام درس ارزشمند تر است. تنها نکته عدم نیاز به مطالعه عملیات واحد میباشد.

بالا