منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم و تکنولوژی بذر

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
۱- زراعت: زراعت گیاهان صنعتی خواجه پور -زراعت علوفه نسترین شهبازیان-اصول ومبانی زراعت خواجه پور - جزوه زراعت علوفه دکتر چایی چی دانشگاه تهران-مبانی زراعت عمومی مظاهری-زراعت غلات قربان نور محمدی وکاشانی-تست زراعت دیباگران- جزوه خلاصه مباحث زراعت ۲-فیزیولوژی گیاهان زراعی:فیزیولوژی گیاهان زراعی عوض کوچکی و سرمدنیا-در صورت داشتن زمان فیزیولوژی گیاهان زراعی علی احمدی(نسبتا مهم) - تست فیزیولوژی گیاهان زراعی دیباگران
۳- اکولوژی: اکولوژی اردکانی -کپی ۷۰ صفحه اول اکولوژی گیاهان زراعی عوض کوچکی و خیابانی- تست اکولوژی دیباگران- اکولوژی جزوه جوانشیر تبریز
۴-بیوشیمی: بیوشیمی جزوه شیراز - تست بیوشیمی کشاورزی دیباگران- درصورت دسترسی نداشتن به جزوه شیراز کتاب بیوشیمی کشاورزی علیرضا صفامهر +چکیده بیوشیمی پروین پاسالار مناسب است
۵- کنترل وگواهی بذر : جزوه کنترل و گواهی بذر شریف زاده -جزوه تکنولوژی بذر شریف زاده دانشگاه تهران- کتاب علوم و تکنولوژی بذر کاپلند ومکدونالد ترجمه افشین سلطانی
منابع پیشنهادی مرتضی ملازاده رتبه اول کارشناسی ارشد علوم و تکنولوژی بذر

roq

عضو جدید
نحوه ی خواندن دروس تکنولوزی بذر

نحوه ی خواندن دروس تکنولوزی بذر

سلام آقای ملازاده -راستش من الان ترم 6 رشته زراعت هستم و علاقه ی شدیدی به تکنولوزی بذر دارم والان می خوام شرو ع به خواندن کنم -مخواستم منو در نحوه ی خواندن دروس این رشته راهنمایی کنید-مثلا شما دروسی که می خوندین را نکت برداری می کردین ؟و....

در ضمن درصد های دروس شما اگه میشه به تفکیک برام بفرست .مرسی

محمد دانشجوی دانشگاه اهواز

بالا