منابع آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی (پست اول را حتما ببینید)

پرنده آسمان

عضو جدید
سلام می خواستم بپرسم هنوزم می شه درخواست جزوه داد و در صورتی که بخوایم جزواتی رو سفارش بدیم نحوه دریافت اون چطوریه در ضمن می تونم اول لیست قیمت جزوه های در خواستیمو رو داشته باشم؟ممنون.

momo_lavish

عضو جدید
سلام می خواستم بپرسم هنوزم می شه درخواست جزوه داد و در صورتی که بخوایم جزواتی رو سفارش بدیم نحوه دریافت اون چطوریه در ضمن می تونم اول لیست قیمت جزوه های در خواستیمو رو داشته باشم؟ممنون.
بله دوست عزیز ایمیلتونو بزارید تا براتون میل کنم

گلتین

عضو جدید
کمک

کمک

میشه منابع کنکور ارشد صنایع غذاییو بگیدکتابای خوب هم معرفی کنید مممممممممررررررسسسسسسسسسسسیییییییی

3207

عضو جدید
سلام دوستا عزیز میتونی جزوات زیرو برام بفرستی
3-5-10-14-18-15-21-32 خیلی ممنون میشم خیلی نیاز دارم بهشون
mahdi.m021@yahoo.com

momo_lavish

عضو جدید

jodi.abot

عضو جدید
با سلام و عرض پوزش به خاطر نبودنم در انجمن به دلیل گرفتاریهای مربوط به پایان نامه

دوستان از این به بعد بیشتر اینجا هستم تا در صورتی که بتوانم کمکی کرده باشم

دوستانی که جزوات را لازم دارند یا پیغام خصوصی بدهند و یا با گذاشتن ایمیلشان در اینجا اعلام کنند

سلام میشه جزوه های مهم ینی دروس اصلی+زبان و ریاضی رو واسم میل کنید(ارشد)ممنون میشم
jodi_abot_0031@yahoo.com

sensoria

عضو جدید
سلام وقت بخیر بخاطر این تاپیک خواستم اول تشکرکنم دوم یه سوال داشتم من هرچه دنبال جزوه وکتاب شیمی غذایی دکترفرهوش گشتم موفق نشدم اگه میشه لطف کنید راهنمایی ایم کنید که چه طوری میتونم تهیه کنم اهم ای میل : nishteman1983@yahoo.com

آخرین ویرایش:

momo_lavish

عضو جدید
سلام
من جدیدا در بازار کتاب "شیمی و تکنولوژی جامع روغن های خوراکی" نوشته آقای دکتر رضا فرهمندفر رو دیدم و خیلی خوب به نظرم رسید. خریدمش و الان در حال خوندنش هستم . این کتاب مثل کتاب قبلی ایشون یعنی "ریاضیات جامع صنایع غذایی" قشنگ و روان نوشته شده و دقیقا نوشون میده که کدوم نکته درسی مهمتره
بله اون هم کتاب خوبیه

بهار20

عضو جدید
دوست عزیز اگه لطف کنید منابع ارشد جزوه و کتاب ( همون های که اولویت دارند) رو برام ایمیل کنید ممنون میشم ببینم سال قبل کدوم جزوه ها رو از قلم انداختم امسال بخونم هرچند فکر کنم همه مهم هاشو خوندم baharam68@yahoo.com

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
.

.

سلام . جزوات معتبر صنایع غذایی رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟

سلام

بهتره که جزوات رو از موسسه ها خریداری کنید
مثلا موسسه ی پارسه که جزوه اش واقعا خوبه نسبت به جاهای دیگه
البته به نظر من اصول مهندسی رو درحد کتاب تهیه کنید
یا میتونید از دوستانی که دیگه جزوشون رو لازم ندارن خریداری کنین
که کمی ارزونتره
ولی اگه از موسسه بخرین بهتره
حدودا 100 تومن قیمتش هست

tarannom51

عضو جدید
سلام ، خسته نباشید.
لطفا لیست قیمت جزوه های :لبنیات دکتر مرتضوی، قند دکتر بهزاد، غلات تهران و اصفهان،کنسرو دکتر شهیدی،اصول نگهداری و میکروب قدوسی،شیمی فرهوش،اصول طراحی و مهندسی کلباسی،را برای من بفرستید. ممنون:book:
tarannom1980@gmail.com

9513

عضو جدید
سلام دوستان من خیلی دنبال این کتاب گشتم...
پیدا نکردم.
کسی داره؟
اسم کتاب : کتاب درسنامه جامع کارشناسی ارشد صنایع غذایی انتشارات میر

ممنون میشم اگه کمک کنید.
اگه فایل pdf باشه خیلی ممنون میشم.

با تشکر!

peyki

عضو جدید
سلام دوستان من خیلی دنبال این کتاب گشتم...
پیدا نکردم.
کسی داره؟
اسم کتاب : کتاب درسنامه جامع کارشناسی ارشد صنایع غذایی انتشارات میر

ممنون میشم اگه کمک کنید.
اگه فایل pdf باشه خیلی ممنون میشم.

با تشکر!
سایت ادینه بوک داره دوست عزیز

mahta.h

عضو جدید
میشه دانشگاههای آزاد این رشترو بگین کجاها دارن برای ارشد؟؟

آخرین ویرایش:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست......کی سال پیش ارشد قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vesali

عضو جدید
سلام
کسی در مورد منابع آزمون صنایع غذایی علمی کاربردی اطلاعاتی داره؟(مهندسی فناوری ارشد تولید نان صنعتی)(نام دروس: زبان تخصصی غلات - شیمی مواد غذایی - میکروبیولوژی غلات و آرد - تکنولوژی غلات) با تشکر