مملکته داریم!!!!قاچاق اعضای بدن با اس ام اس!!!!!!!!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

عصری یک اس ام اس تیلیغاتی دستم رسید با این عنوان!!!!!

*کلیه با گروه خونی A و O خریداریم*
0913191146*
*0913291008

دیگه شورشو در اوردن هیچ جای دنیا قاچاق اعضای بدن آزاد یست بجر این.....

ادم چی بگه!!!!!!!!!!
:mad:

parna wanna u

عضو جدید
جوش نیار.هرچی سایته باز کنی نوشته فلان گروه خونی فلان اعضا میفروشیم و خریداریمو .....بازارش به راهه.
نمیدونم چطوری حاضرن یه کلیشونو بدن واسه پول سخته

*فاز+*

عضو جدید
:surprised: چه بگویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم:razz:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوش نیار.هرچی سایته باز کنی نوشته فلان گروه خونی فلان اعضا میفروشیم و خریداریمو .....بازارش به راهه.
نمیدونم چطوری حاضرن یه کلیشونو بدن واسه پول سخته
دوست من تو نت قابل پیگیری نیست و همشون بصورت قاچاقی و مخفیانه کار میکنن اما دیگه توسط مخابرات محترم!!!!!!
خیلی حرفه به خدا!!!

parna wanna u

عضو جدید
.تا چیزی میشه میگن اخرزمان فرا رسید واسه خدا تصمیم میگیرن.پیشبینیشون بیسته.میگیم ماست میگن اخرالزمان میگیم قاچاق میگن اخرالزمان اقا ماخفه شیم اخرالزمان نمیرسه؟چی میگین اخه؟اخر زمان رو کسی جز خدا مشخص نمیکنه نه من نه شما نه اون.نه پیامبرش نه ....

nima.mohamadin

عضو جدید
.تا چیزی میشه میگن اخرزمان فرا رسید واسه خدا تصمیم میگیرن.پیشبینیشون بیسته.میگیم ماست میگن اخرالزمان میگیم قاچاق میگن اخرالزمان اقا ماخفه شیم اخرالزمان نمیرسه؟چی میگین اخه؟اخر زمان رو کسی جز خدا مشخص نمیکنه نه من نه شما نه اون.نه پیامبرش نه ....
حرص نخور شیرت خشک میشه
حالا رسیده یا نرسیده. چیزیش به ما نماسید. حتی ماست شما

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینجا بحثه اخر زمانه یا قاچاق اعضا بالاخره تکلیفمونو روشن کنید در چه موردی باید نظر داد؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
.قاچاق اعضا پارازیت انداختن دعواشون کردم

سلام دوست خوبم

خوب این شد:

به نظر من کار کثیفیه ولی خوب یکی از واقعیات جامعست. می گید کی میره واسه پول کلیه شو بفروشه. وقتی ادم از بی پولی نابود بشه به همه کاری دست می زنه کلیه که هیچی حاضره دست به خود فروشی هم بزنه.

ولی اینکه چرا اینقدر بدون پروا تبلیغ میشه واقعا جای تامل داره. قابل توجه بعضی مسولین.

خدایا ما انسانها رو چه شده که حتی به خودمونم رحم نمی کنیم
:cry:

parna wanna u

عضو جدید
سلام دوست خوبم

خوب این شد:

به نظر من کار کثیفیه ولی خوب یکی از واقعیات جامعست. می گید کی میره واسه پول کلیه شو بفروشه. وقتی ادم از بی پولی نابود بشه به همه کاری دست می زنه کلیه که هیچی حاضره دست به خود فروشی هم بزنه.

ولی اینکه چرا اینقدر بدون پروا تبلیغ میشه واقعا جای تامل داره. قابل توجه بعضی مسولین.

خدایا ما انسانها رو چه شده که حتی به خودمونم رحم نمی کنیم
:cry:
خودکشی که از نظر من کار اشتباهیه.ولی خب اره ادم مجبور شه دست به فروش اعضا میزنه اره درسته. اره یکم بی پروا تبلیغ میکنن اعضا شده ادامس و پفک

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اس ام اس برا یکی اومده کل مملکتو میبرن زیر سوال!
تو خارج آدمشو هم قاچاق میکنن ، ولی با همه اینها بعضی ها عاشق و شیفته خارج اند!
نمیگن مملکته دارن!

مملکتو مردم عادی نمی برن زیر سوال اون مسولینی می برن زیر سوال که 3000 میلیارد دزدی می کنن بهد فرار می کنن می رن تورنتو عشقو حال
.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اس ام اس برا یکی اومده کل مملکتو میبرن زیر سوال!
تو خارج آدمشو هم قاچاق میکنن ، ولی با همه اینها بعضی ها عاشق و شیفته خارج اند!
نمیگن مملکته دارن!
یک اس ام اس برای من نیومده دوست عزیز برای یک شهر اومده اس ام اس تبلیغاتی بوده
از طرف مخابرات بوده نه یک شخص!

مگه ما میگیم تو خارج ادم نمیکشن؟ مگه ما میگیم تو خارج اعضای بدن رو قاچاق نمیکنن؟؟؟
اما تو هیچ مملکتی اعضای بدن توسط خود دولت قاچاق نمیشه!!! متوجه هستی؟
شما یک کشوری مثل ایران رو نام ببر که اینقدر قبیحانه عمل کنن من حرف شما رو قبول میکنم حتی کشورهای افریقایی هم قبوله!

هرکس به اندازه وسع و تواناییش داره تیشه میزنه به ریشه. وظیفه من و توه که نذاریم، باز هم هرکس به میزان توانایی و وسعش...

کسی تیشه نمیزنه به ریشه چیزی چون اصلا ریشه ای نیست!
هر چیز ریشه داری اصل و نصب داره
و هیچ چیز اصل و نسب داری از این کارها نمیمکنه

کیو ببرین زیر سوال؟

راستی این خبر هم جدیده:
دست داشتن برلوسکونی در قاچاق انسان
اگه بخواهیم از این خبرهای منفیث در منفی ببینیم میزنیم تی وی ایران پره از خبرهای صد تا یک غاز

همه جای دنیا خرابه همه داغونه همه بدبختی و فلاکت دارن بجز ایران!!
اره؟