ملاک انتخاب شدن یک دختر برای ازدواج توسط یک پسر چیه ؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلاوابدا یه درصد هم شک ندارم .شما نگران پیدا کردن دخترخانم با این ویژگیهانباش اونش با من .بقیه ماجرا رو دریاب :):):):):)

میگن کلاغه به بچش میگه قربون دست وپای بلوریت بشم مادررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر مثال جنابعالییست درباره ی خودت.

تا عالی رو چی معنا کنیم.اونا باید بگن عالی هستی یانه...........................

خیلی واضح وروشن تمام مشخصاتت رو ریز به ریز بگو تا به موردم بگم .زوووووووووووووووووووووووود بلکه مسبب خیر شدم:biggrin:

ببین نازنین خانوم ، همیشه اینطوری بوده که یک پسر ، یه دختری را میبینه یا مادرش براش پیدا میکنه و از خصوصیات و هنرهاش و زیباییهاشو .... براش میگه اونوقت اگه پسر خوشش اومد و پسندید میره برای خواستگاری ، بعد از خواستگاری هستش که دختر جواب بله یا خیر را میده که در شرایط بحرانی الان (اقتصاد مقاومتی) ، دخترا بله را میدن چون چاره ای ندارن و برای داشتن همسر باید سخت گیری نکنن
حالا شما عکس اون دختر را با تمام مشخصاتش مو به مو بزار تا من اگه پسندیدم خبرت کنم شاید تو هم یه ثوابی بردی:biggrin:

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین نازنین خانوم ، همیشه اینطوری بوده که یک پسر ، یه دختری را میبینه یا مادرش براش پیدا میکنه و از خصوصیات و هنرهاش و زیباییهاشو .... براش میگه اونوقت اگه پسر خوشش اومد و پسندید میره برای خواستگاری ، بعد از خواستگاری هستش که دختر جواب بله یا خیر را میده که در شرایط بحرانی الان (اقتصاد مقاومتی) ، دخترا بله را میدن چون چاره ای ندارن و برای داشتن همسر باید سخت گیری نکنن
حالا شما عکس اون دختر را با تمام مشخصاتش مو به مو بزار تا من اگه پسندیدم خبرت کنم شاید تو هم یه ثوابی بردی:biggrin:

خوب منم دقیقا طبق ملاکهاتون براتون مورد دارم دیگه .خوب حالا خواهرت طبق ملاکهات برات دیده وپسندیده فقط میمونه که بریم خواستگاری .
واینطوریه که مادرپسر یا خواهرش طبق ملاکهای پسره یکی رو درنظرمیگیرن وبعدمشخصات پسرشون رو میگن به خونواده دختر اگه موافقت کردن پسر رو راه میدن که بره بادختر وخونوادش و...آشنا بشه وهردونظرشون رو اعلام کنن.:smile:

پس چونه نزن.مشخصات رو کامل لطف کن:biggrin:

ali199_1991

کاربر بیش فعال
دوباره سوال همیشکی ایرانیا خودت هستی؟ خواهر و مادرت خودت باشن چی؟

خو شاید یکی دوس داره زن ایندش گوشه لبش خال داشته باشه دلیل نمیشه خودشم اون شکلی باشه:D

این قضیه فرق داره! طرف اگر دوست داشته باشه اینو اول از همه خودش میره دنبال حفظ قرآن!

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب منم دقیقا طبق ملاکهاتون براتون مورد دارم دیگه .خوب حالا خواهرت طبق ملاکهات برات دیده وپسندیده فقط میمونه که بریم خواستگاری .
واینطوریه که مادرپسر یا خواهرش طبق ملاکهای پسره یکی رو درنظرمیگیرن وبعدمشخصات پسرشون رو میگن به خونواده دختر اگه موافقت کردن پسر رو راه میدن که بره بادختر وخونوادش و...آشنا بشه وهردونظرشون رو اعلام کنن.:smile:

پس چونه نزن.مشخصات رو کامل لطف کن:biggrin:

دستت درد نکنه خواهر
حرفتون کاملا درسته اما علف باید به دهن بزی شیرین بیاد مگه نمیدونی؟
شما پسندیدی قبول اما من که ندیدم،شاید شما از نظر خودتون خوبه اما از نظر من مشکل داشته باشه،تازه باید امتحانش کنم ببینم حافظ قران هست یا نه؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرمسلمون زشت نیست حافظ کل قرآن نباشه عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:):)

پسر حافظ نباشه اشکالی نداره چون زنش مجبورش میکنم و اون نمیتونه حرفی بزنه و باید عمل کنه
اما پسر نمیتونه زن را مجبور به کاری بکنه

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه خواهر
حرفتون کاملا درسته اما علف باید به دهن بزی شیرین بیاد مگه نمیدونی؟
شما پسندیدی قبول اما من که ندیدم،شاید شما از نظر خودتون خوبه اما از نظر من مشکل داشته باشه،تازه باید امتحانش کنم ببینم حافظ قران هست یا نه؟

بهله ...خوب اعتماد به سقف .میفرمودین برادر............................................................................................................................................................................................................................................................

آخرین ویرایش:

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
قیافه خوشگلی الان تو جامعه ما اول شده قیافه بعد هیکل متاسفانه ،
اما اصلش اینه باحیا باشه ،مهربون باشه ،قانع باشه ،حامی شوهرش باشه ،درکش بالا باشه ،تحصیلکرده ،خانواده خوبی داشته باشه و دختر وفاداری باشه

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما اصلش اینه باحیا باشه ،مهربون باشه ،قانع باشه ،حامی شوهرش باشه ،درکش بالا باشه ،تحصیلکرده ،خانواده خوبی داشته باشه و دختر وفاداری باشه

خوب اینجوری که میگی یافت نمیشه

ali199_1991

کاربر بیش فعال

همه ی این حرفا درست ؛ اما باحیا بودن میشه بگین یعنی چی؟

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبن همیشه ، کیه که قدرشونو بدونه

عارهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

فقط مشکل اینه که کسی قدردان نیست:confused::confused::confused: