[ مقدار حقوق مهندس ناظر نظام مهندسی ]

e_farzin

عضو جدید
نظارت مقيم پروژه شبكه آبياري اراضي پاياب سد يكي از روستاهاي توابع شهرستان سراب كه 130 كيلومتر تا تبريز فاصله داره، به بنده پيشنهاد شده.

طبق اشل سازمان مديريت حقوق مهندس با سه سال سابقه براي اين پروژه ميشه 1200. هزينه خودرو هم با همون بخشنامه ميشه 700.

بنظرتون بنده با سه سال سابقه، براي اين كار حداقل چند درخواست كنم كه نه در حق مشاور ظلم بشه و نه در حق من؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زيگورات

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همكار گرامي
تا جايكه اين حقير اطلاع دارم حقوق و دستمزد مهندس ناظر ربطي به حقالزحمه تعيين شده از سوي معاونت برنامه ريز و راهبردي رئيس جمهور ندارد. در بسياري از مواقع مشاور مبلغي در حدود 20 تا 50% پايين تر از مبلغ دريافتي از كارفرما را به مهندس ناظر مي‌دهد.
پيشنهاد اين حقير اين است كه از مهندسين ناظر در اون منطقه استعلام قيمت بكنيد تا يك رنج قيمتي به دست شما بيايد.
موفق باشيد.

e_farzin

عضو جدید
با تشكر از دوستان عزيز، يه مطلب رو هم بايد بگم كه، طراحي اين پروژه رو هم خود اينجانب براي اون مشاور انجام دادم و بهمين علت، مشاور در واگذاري كار نظارت پروژه به اين حقير، خودش هم منتفع خواهد شد. حالا نظر دوستان چه باشد.

راستي بنظرتان 1500 خيلي بالاست؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشكر از دوستان عزيز، يه مطلب رو هم بايد بگم كه، طراحي اين پروژه رو هم خود اينجانب براي اون مشاور انجام دادم و بهمين علت، مشاور در واگذاري كار نظارت پروژه به اين حقير، خودش هم منتفع خواهد شد. حالا نظر دوستان چه باشد.

راستي بنظرتان 1500 خيلي بالاست؟

بنظرم اگه طراحی رو خودتون انجام دادید که 1.5 منطقیه

reza2011

عضو جدید
به نظر من بايد درخواست بالا بدي دوست من ... چون وقتي شما درخواست 1200 تومان ميدي بدون كه 800 - 900 بهت ميدن .... اگر بگي 1500 تومان شايد بهت 1000 تومان بدن ...

موفق باشي .