مقاله ISI میخوای بیا تو: فوری

ali-bakhshi

عضو جدید
دوستان یکی از رفقای من که خیلی هم بچه با سوادو اکتیویه، یه مقاله فرستاده برا یکی از ژورنال های معتبر اشپرینگر و مقالش الان تو مرحله minor revise هست و به زودی و به احتمال زیاد تا کمتر از 1 ماه دیگه اکسپتش بیاد. کارش کار خوب و قوی ای هست و مرتبط با رشته های شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک،مهندسی نفت و ایمنی هست. به من گفته برای تامین بخشی از هزینه های مواد و تجهیزات آزمایشاش که تماماً هم خودش تهیه کرده، حاضره اسم یک یا نهایتاً دو نفرو تو مقالش بزنه، کسانی که تمایل دارن پخ بدن تا شرایط براشون توضیح داده بشه
فقط چون محدودیت زمانی و ظرفیتی هست هرچه سریعتر اقدام کنید و این موقعیت عالی رو از دست ندید که برا ادامه تحصیل چه تو خارج و چه داخل کشور خیلی به دردتون میخوره

89214101

عضو جدید
سلام.
اگر این پیام هنوز اعتبار دارد لطفا عنوان کلی مقاله و ... را کامل تر توضیح دهید

solyram

عضو جدید
مقاله دار شدن

مقاله دار شدن

دوستان:
بنده کارشناس ارشد شیمی تجزیه هستم و حدود 18 مقاله ISI دارم، هرکس که رشتش شیمی تجزیه، آلی، و معدنی هستش و مایل هست که مقاله ISI داشته باشه در زمینه سنسورها و بایوسنسورهای اصلاح شده ی شیمیایی که هم الکتروشیمی تجزیه ای و هم معدنی (سنتز کاتالیزورها) و هم آلی (سنتز ماکرومولکول ها و لیگاندها) و برخی زمینه های دیگر ... رو شامل میشه به ایمیل زیر در خواست بده تا درباره هزینه و مسائل دیگه صحبت کنیم
چاپ مقاله ISI با ایمپکت بالا و در مدت تقریبی 2 ماه می باشد
مقاله در حد انگلیسی نیتیو نوشته می شود و کیفیت بسیار بالایی هم دارد و قطعا در یکی از ژورنالهای ISI چاپ می شود

منتظرتان هستم

soleyman.ramezani@yahoo.com

آخرین ویرایش:
بالا