[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

مهندس نيمچه

عضو جدید
سلام دوستان
من يه مقاله راه سازي به زبان انگليسي ميخام
هر كي راهنمايي كنه ممنون ميشم
ميخام ترجمش كنم

شقایق.

عضو جدید
نیاز فوری

نیاز فوری

سلام کسی مطلبی در مورد طراحی معماری(برنامه فیزیکی طرح،تحلیل سایت و مکانیابی،بررسی روابط،فعالیتها،فضا)داره و کمکم کنه.مر30

sepid_edb

عضو جدید
ممنون

ممنون

سلام. من تازه با این سایت آشنا شده ام و دیدم که جواب کسانی که درخواست مقاله کرده بودند را خیلی زودتر از انتظار من داده بودید. من در حال نوشتن مقاله برای یک کنفرانس هستم و الان دانشگاه تعطیل است و نمی توانم از سایت دانشگاه این مقاله مورد نیازم را دریافت کنم. خیلی خیلی ممنون می شم اگه کمک کنید. اسم مقاله :

Effects of Axial Compression Load and Eccentricity on Seismic Behavior of Nonseismically Detailed Interior Beam-Wide Column Joints

نشانی اینترنتی:
http://scitation.aip.org/getabs/ser...0007000774000001&idtype=cvips&gifs=yes&ref=no

8559214

عضو جدید
ماشین آلات ساختمانی

ماشین آلات ساختمانی

لطفا کمکم کنید
باز آخر ترم شد نوبت تحویل پروژه.
یک مقاله در مورد ماشین آلات ساختمانی برای واحد ماشین آلات میخواستم
لطفا کمکم کنید
لطفا کمکم کنید

لطفا کمکم کنید:cry::cry::cry::cry::cry:
لطفا کمک کنید
لطفا کمکم کنید
لطفا کمکم کنید

ilCapitano

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل عمران!
من رشته ام صنایع است ولی یه چیزی از شما می خوام! امیدوارم روی یه بچه صنایع رو زمین نندازید و کمکش کنید.( شنیدم مرام بچه های عمران بالاست)
نما از بیرون و داخل و پلان دو دانشکده هنر و معماری رو می خواستم.

k100

عضو جدید
درخواست همکاری

درخواست همکاری

سلام .می خواستم مقاله ای در مورد ریخته گری در قالبهای فومی بدهید و یا منبع و مرجعی در همین رابطه به من معرفی کنید. باتشکر:gol:

snow berry

مدیر بازنشسته
سلام. من تازه با این سایت آشنا شده ام و دیدم که جواب کسانی که درخواست مقاله کرده بودند را خیلی زودتر از انتظار من داده بودید. من در حال نوشتن مقاله برای یک کنفرانس هستم و الان دانشگاه تعطیل است و نمی توانم از سایت دانشگاه این مقاله مورد نیازم را دریافت کنم. خیلی خیلی ممنون می شم اگه کمک کنید. اسم مقاله :

Effects of Axial Compression Load and Eccentricity on Seismic Behavior of Nonseismically Detailed Interior Beam-Wide Column Joints

نشانی اینترنتی:
http://scitation.aip.org/getabs/ser...0007000774000001&idtype=cvips&gifs=yes&ref=no

خدمت شما دوست گرامی:

http://www.multiupload.com/1XA8XCYMHF

سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا بنده را یاری فرمایید.با تشکر
؟؟؟؟؟؟ زلزله ای را پیدا کنیدکه احتمال وقوع آن 2 درصد در پنجاه سال باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:gol:

mehrshadzandi

عضو جدید
دراگلاین

دراگلاین

لطفا اگه کسی مطلب در مورد دراگلاین داره برام بفرسته
:);)

mtz1365

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

باسلام
از دوستانی که به مقاله
"بررسي اثر پوشش هاي پليمري كربني در تقويت و ترميم تيرهاي پيوند"
(محل انتشار: هفتمين كنگره بين المللي مهندسي عمران)
(نويسنده گان: مسعود رياضي - محمدرضا اصفهاني(
دسترسی دارند خواهش می شود به من کمک کرده و آن را به
morteza.dehghan@gmail.com
ارسال نمایند.
متشکرم

manda-rad

عضو جدید
در خواست مقاله با موضوع تصاویر پانورامیک و کارتوگرافی اینترنتی

در خواست مقاله با موضوع تصاویر پانورامیک و کارتوگرافی اینترنتی

دوستان لطفا هر مطلبی در رابطه با این موضوع و کاربرد انیمیشن های GIFدر کارتوگرافی اینترنتی دارید در اختیار من بگذارید

devision

عضو جدید
درخواست

درخواست

یک موضوع هیدروگرافی جهت سمینار پایانترم میخواستم.از مهندسان عزیز خواهشمندم اگر موضوع یا مقاله ای دراین رابط دارند با بنده همکاری نمایند. باتشکر