[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

K.T

عضو جدید
از گوگل اسکولار اسفاده کن
filetype:pdf +" "
و بین گیومه موضوعتو بنویس

vahid so

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام من یه مقاله لازم داشتم در مورد کاربرد فیزیک در مهندسی عمران لطفاٌ اگه میشه یه راهنمایی هم بکنین کافیه.
فقط فرصت زیادی ندارم ممنون.

mahsa 1373

عضو جدید
نقشه برداری

نقشه برداری

سلام
من یه تحقیق میخوام درباره ی فصل 8 کتاب نقشه برداری دیانت خواه.اگه فایل یا pdf ی دارید ممنون میشم اگه برام بفرستید:(......

arghavanii

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام مقاله بنویسم اما هیچ اطلاعاتی راجب به اینکه چی باید بکنم ندارم توی اینترنت توضیحات خوبی درباره مقاله بود اما اینکه از کجا باید شروع کرد و چه گام هایی رو باید پیمود نیود. لطفا راهنماییم کنید.
درضمن نمیدونستم کجا باید این پستو بزارم اگه جای اشتباهی گذاشتم شرمنده

omid_stylish

عضو جدید
مقاله

مقاله

من دنبال یک مقاله با موضوع " اثر میانقاب ها روی سازه های فلزی و بتنی " هستم
برای پروژه تخصصی میخوام
کسی هست که کمکم کنه؟:(

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
من دنبال یک مقاله با موضوع " اثر میانقاب ها روی سازه های فلزی و بتنی " هستم
برای پروژه تخصصی میخوام
کسی هست که کمکم کنه؟:(

سلام دوست عزیز.
بهترین سایت برای جستجو مقاله فارسی سایت سیویلیکا هستش که شما میتونید عبارت میانقاب رو در قسمت عنوان مقاله در لینک زیر وارد کنید و جستجو رو بزنید:
http://www.civilica.com/papersearch.html

بعد برای دریافت مقاله ، هم میتونید با پرداخت مبلغ خریداری نمایید و هم در قسمت زیر دوستان عزیزی در باشگاه دسترسی دارن که برای شما رایگان دانلود کنند:
[h=2]مقالات درخواستی فارسی[/h]

محمد شيراز

عضو جدید
سلام متاسفانه دانلود نمیشه ممنکنه لطفا بهMATIN.SHIRAZ@YAHOO.COMایمیل کنید.ضمنا در مورد فرمول ساخت پنلهای پارتیشن هم اگر چیزی دارین ممنون میشم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

رامین اشراق

عضو جدید
مقاله یا مرجعی برای کنترل کیفیت پروژه ای عمرانی (عملی و جدی )

مقاله یا مرجعی برای کنترل کیفیت پروژه ای عمرانی (عملی و جدی )

سلام دوستان مقاله یا مرجعی برای کنترل کیفیت پروژه ای عمرانی (عملی و جدی ) نیاز دارم . لطفاً راهنمایی کنید

mahshid.r993

عضو جدید
سلام دوستان عزیز، خسته نباشید، من ی تحقیق درباره ی کاشی کاری میخوام، یعنی از همون مراحل اولیه تا آخر، کسی هست کمکم کنه، ممنون

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز، خسته نباشید، من ی تحقیق درباره ی کاشی کاری میخوام، یعنی از همون مراحل اولیه تا آخر، کسی هست کمکم کنه، ممنون
با سلام -اگر منظورتان اجرای انست-معمولا:بنای کاشی کار روی تیغه فرضا سرویس بهداشتی یا حمام ویا اشپزخانه(سرامیک یا کاشی) در قسمت دیوارها وکار عمودی: ابتدا باید روی کف اندود -تخته ماله سیمان(عایق کاری کف ولوله های فاضلاب 63-90-110 انجام شده باشند وتست اب بندی -بعد ملات ماسه سیمان پوشش برای حفاظت وبستر سرامیک کف) 2تا2.5 سانت بالاتر یک شمشه چوبی (از نظر سبکی وزن)با ملات گچ زنده-بدیوار عمودی بطور افقی تراز شده بعنوان پاشنه کار محکم کند. طوریکه 1تا1.5 سانت محل دوغاب ریزی ماسه سیمان 200داشته باشد.(این مقدار جهت شاقول -تراز وجا برای مانوور بنا ی کاشیکاردر رفع اعوجاج های احتمالی کار بنای سفت کار است).بعد از روی این پاشنه وتکیه گاه رج اول کاشی یا سرامیک را کار می کند وبا لقمه (کمی ملات گچ زنده) گچ انها را مکحم به بدنه کرده ودوغاب را که در بشکه درست کرده با ملاقه دوغاب ریطی می ریزد.ورج بعدی روی ان اسان است-در هر دو سه رج کنترل با شمشه وتراز (عمودی وضربدی)ضروری است. در مورد کف هم ساده تر است .فقط باید با شیب هر متر 1 تا1.5 میلیمتر از چهار کنج بطرف کفشوی 63 میلیمتری سرویس یا اشپزخانه ویا حمام با رسمان تراز پیش برود. درضمن در بکار بردن تیغ الماسه کاشی بری ماهر باشد و کاشی هایکنج ها ممکنست :چارکه وسه قد در ایند که برش انها مقداری مشکل است ونیاز به مهارت کاشی کار دارد. -اگر منظورتان موارد دیگر ی است بگویید تا پاسخ داده شود.

قادرحسینی

عضو جدید
باسلام وعرض خسته نباشید

باسلام وعرض خسته نباشید

باسلام لطفا نیازمند؛ مقاله ای بامنابع ...........در مورد روسازی راه وعلل خرابی زود نگم روسازی را ه وراهکارهای .....ستم لطفادر صورت امکان .....ممنون میشم باسپای فروان

mehrdad_pamad

عضو جدید
باسلام لطفا نیازمند؛ مقاله ای بامنابع ...........در مورد روسازی راه وعلل خرابی زود نگم روسازی را ه وراهکارهای .....ستم لطفادر صورت امکان .....ممنون میشم باسپای فروان

با سلام...
دوست عزیز اگه میخواهید مسايل مربوط به درس روسازی راه و ترمیم و نگهداری خاک و علل خرابی لایه های روسازی را بنیادی و اساسی یاد بگیرید من بهتون توصیه میکنم کتاب جامع "روسازی راه طباطبایی" را مطالعه فرمایید
من خودم این کتاب و تهیه کردم و هر موقع نیاز داشتم بهش مراجعه میکردم
ولی اگه صرفا جهت تحقیق و پروژه دانشگاهی خواسته باشد این لینک های زیر را مطالعه فرمایید

لینک 1

لینک 2

لینک 3

موفق باشید

uonesnemati

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیزم بنده دارم استاتیک میخونم الان برای پیدا کردن زوایا به مشکل بر خوردم لطفا اگه کسی جزوه کامل یا چیز مشابه داره لطفا بهم کنه
09188377815
yunes_majd2006@yahoo.com

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزیزم بنده دارم استاتیک میخونم الان برای پیدا کردن زوایا به مشکل بر خوردم لطفا اگه کسی جزوه کامل یا چیز مشابه داره لطفا بهم کنه
09188377815
yunes_majd2006@yahoo.com
با سلام: دوست عزیزم:
یک سری به سایت زیر بزن -شاید مشکل حل شود.

پژوهشکده مهندسی عمران ابادان:www.ABADANOMRAN.Com موفق باشید.

avayestan

کاربر بیش فعال
کمک فووورری پاورپوینت میخووووووام

کمک فووورری پاورپوینت میخووووووام

از دوستان محترم خواهشمندم اگر در رابطه با اصول زیر پاورپینتی در اختیار دارند برام بفرستن... خیلییییی لطف میکنید.. اصول ایمنی درتخریب ساختمان . اصول ایمنی حفاظ گذاری پرتگاهها در کارگاه ساختمانی .پاورپینت انواع قراردادهای ساختمانی

ehsanpah

عضو جدید
سلام در مورد روش های ترمیم سازههای بتنی اگر کسی کتابی, مقاله ای یا جزوه ای سراغ داره ممنون میشم به من معرفی کنه.

avayestan

کاربر بیش فعال
ممنون میشم کمکم کنییییییییییییید....از دوستان محترم خواهشمندم اگر در رابطه با اصول زیر پاورپینتی در اختیار دارند برام بفرستن... خیلییییی لطف میکنید.. اصول ایمنی درتخریب ساختمان . اصول ایمنی حفاظ گذاری پرتگاهها در کارگاه ساختمانی .پاورپینت انواع قراردادهای ساختمانی

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام در مورد روش های ترمیم سازههای بتنی اگر کسی کتابی, مقاله ای یا جزوه ای سراغ داره ممنون میشم به من معرفی کنه.

درود بر شما ....... در این تاپیک مطالبی در این خصوص وجود دارد .

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/folder.gif مصالح [ الیاف FRP ][/h]

m.san989

عضو جدید

khorshid_mech

عضو جدید

سلام
اکثر دانشگاه های سراسری با سیویلیکا قرار داد دارند میرین از سایت دانشگاهتون یا با آی پی دانشگه اون موقع پول نمیخواد ایمیلتونو وارد میکنید تا 3 یا 4 دقیقه به ایمیلتون فرستاده میشه دوباره تاکید میکنم با همون آی پی دانشگاه قابل دریافت هست از ایمیلتون بر میدارید.من دانشگاه فرستادم بعد رفتم تو خونمون دانلودشون کنم دان نشد.

sina arabloo

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

عنوان مقاله:بررسي تغييرات نيروي ديناميكي چرخ- ريل در اندركنش ديناميكي خط و قطار با سرعتهاي بالا
سرفصل مربوط:
سال انتشار:1388
نوع ارايه:محل انتشار:[ هشتمين كنگره بين المللي مهندسي عمران ]
زبان مقاله:فارسيحجم فايل:182.37 كيلوبايت

نمايش خلاصه مقاله
[h=1]بررسي تغييرات نيروي ديناميكي چرخ- ريل در اندركنش ديناميكي خط و قطار با سرعتهاي بالا[/h] Fulltext

نويسند‌گان:
[h=2][ جبارعلي ذاكري ] - استاديار دانشكده مهندسي راهآهن دانشگاه علم و صنعت ايران
[/h][h=2][ فرهاد كوبن ] - دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي خط و سازه هاي ريلي دانشگاه علم و صنعت اير
[/h]