[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه مقاله ای به نام LRFD resistance factor for cold-formed steel compression members رو باید تشریح و تفسیر کنم راجع به ضریب ϕc در اعضای فشاری فولادی سرد نورد شده هستش کسی اطلاعات کاملی داره راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

دوست عزیز، سوالتون رو مطرح کنید، شاید دوستان کمکتون کردند.

Danial Khakian

عضو جدید
درخواست مقاله/پروژه در مورد روش اجرای سااختمان در 2 طبقه

درخواست مقاله/پروژه در مورد روش اجرای سااختمان در 2 طبقه

سلام دوستان عزیز و گرامی
بنده اولین پستم هست در این انجمن
بچه ها من مقاله یا پروژه ای تحت عنوان روش اجرای سااختمان در 2 طبقه تا پس فردا که امتحان دارم لازم دارم
ممنون میشم از دوستان اگر پروزه یا مقاله ای در این زمینه دارند در این تاپیک بزارند.
پیشاپیش تشکر میکنم
سربلند و موفق باشید:gol:

مجتبی1361

سلام دوستان عزیز و گرامی
بنده اولین پستم هست در این انجمن
بچه ها من مقاله یا پروژه ای تحت عنوان روش اجرای سااختمان در 2 طبقه تا پس فردا که امتحان دارم لازم دارم
ممنون میشم از دوستان اگر پروزه یا مقاله ای در این زمینه دارند در این تاپیک بزارند.
پیشاپیش تشکر میکنم
سربلند و موفق باشید:gol:

مشاهده پیوست ajza-va-bakhshhaye-sakhteman-[www.prozhe.com].zipمشاهده پیوست ajzaye-asliye-sakhteman.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dodo5696

عضو جدید
درخواست مقاله از
scientific.net

باسلام،

اگر به مقالات زير دسترسي داريد يا امكان دانلود انها را داريد لطفا به درخواست بنده پاسخ دهيد.
Design of Pressure Tunnel with Reinforcement Concrete Lining under Consolidation Grouting

اين مقاله در لينك زير وجود دارند:
http://www.scientific.net/keyword/Pressure_Tunnel

لطفا به ايميلم بفرستيد: edadashi.22@gmail.com

mehrce

کاربر ممتاز
درخواست مقاله از
scientific.net

باسلام،

اگر به مقالات زير دسترسي داريد يا امكان دانلود انها را داريد لطفا به درخواست بنده پاسخ دهيد.
Design of Pressure Tunnel with Reinforcement Concrete Lining under Consolidation Grouting

اين مقاله در لينك زير وجود دارند:
http://www.scientific.net/keyword/Pressure_Tunnel

لطفا به ايميلم بفرستيد: edadashi.22@gmail.com

دوست عزیز،اگه سوالتو در قسمت زیر مطرح کنی شاید زودتر به جواب برسی.

araghon

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه بزرگواران نمیدونم کجا باید مطرح کنم دوستان عزیز راهنمایی کنید

دوستان بنده یه نقشه اجرایی (طراحی پلان-محاسبات سازه-نما-برش و...)اپارتمانی با سازه بتنی میخوام .دوستانی که دفتر دارند یا جایی مشغول کار هستند که میتونن انجام بدن لطفا پیام بدن

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت همه بزرگواران نمیدونم کجا باید مطرح کنم دوستان عزیز راهنمایی کنید

دوستان بنده یه نقشه اجرایی (طراحی پلان-محاسبات سازه-نما-برش و...)اپارتمانی با سازه بتنی میخوام .دوستانی که دفتر دارند یا جایی مشغول کار هستند که میتونن انجام بدن لطفا پیام بدن

با سلام
شما میتوانید به بخش نقشه ها در زیر تالار کتابخانه تخصصی مراجعه کنید،اگر اونجا مطلب مورد نظرتون رو پیدا نکردید بفرمائید تا بچه ها راهنماییتون کنند.

سپاسگذارم

rezvanr

عضو جدید
سلام بچه ها ، موضوع پایان نامه ام عبور سیال داغ از مخروط تقویت شده ، اگه نمونه آزمایشگاهی یا مقلهتجربی مرتبط با موضوع پایان نامه ام سراغ دارید ممنون میشم به من هم اطلاع بدین .

علیرضا_70

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوستان.
به یه مقاله درباره ساختمانهای اسکلت فلزی احتیاج دارم.
اگه کمک کنید ممنون میشم.

uonesnemati

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز.کسی سوالات ارشد دانشگاه ازاد همراه با کلید سوالات داره؟؟؟نیاز فوری دارم ممنون.

sasanshady

عضو جدید
فوری فوری فوری درخواست مقاله روشهای اتصال گیردار بادبند به ستون فوری فوری

فوری فوری فوری درخواست مقاله روشهای اتصال گیردار بادبند به ستون فوری فوری

با سلام دوستان اگه اطلاعاتی در مورد روشهای اتصال گیردار بادبند به ستون دارند حاضرم ازشون بخرم . فقط فوری و سریع

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza.abdi85

عضو جدید
سلام به همه دوستان
يك كتاب مي خواستم كه ايبوك اون تو آدرس زير وجود داره. اما برا فروشه! مشخصات كتاب رو هم مي فرستم
ممنون مي شم بهم لطف كنيد و دانلودش بكنيد.

http://www.ucpress.edu/ebook.php?isbn=9780520953451

[h=1]Environmental Flows: Saving Rivers in the Third Millennium[/h][h=4]Angela Arthington (Author)[/h]
university of California Press

Yasaman Y

عضو جدید
سلام
من باید رستوران یک معمار و که حداقل اسم معمارش مشخص باشرو تحلیل کنم مثلا پلان و .. اون رستوران رو ولی رستوران رو پیدا نکردم لطفا زودی کمکم کننین وقت ندارم مرسیییی

elnaz f

عضو جدید
سلام بچه ها من به یه مقاله در مورد مهندسی محیط زیست احتیاج دارم مرسی اگه کمک کنین

anahita_22

عضو جدید
با سلام کسی در باره ی انواع خط کشی های عابر پیاده جلوی مدارس، رستوران ها و 4راه ها اطلاعاتی داره؟ اینکه چطور میشه ترغیب بشن از خط کشی ها استفاده کنند؟
خیلیییی فوریهههههه:)

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام کسی در باره ی انواع خط کشی های عابر پیاده جلوی مدارس، رستوران ها و 4راه ها اطلاعاتی داره؟ اینکه چطور میشه ترغیب بشن از خط کشی ها استفاده کنند؟
خیلیییی فوریهههههه:)

پاسخ شما در ................. لینک مطلب

هادی معیت

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز
با توجه به اینکه موضوع سمینارم بررسی و مقایسه شکل پذیری انواع اتصالات گیردار تیر به ستون میباشد خواهشمند است اگه مقاله ی در رابطه با این موضوع سراغ دارین خیلی ممنون میشم کمکم کنین و در اختیارم بزارین.

Beol

عضو جدید
سلام
م واسه درس مهندسی محیط زیست ی تحقیقی دارم راجع ب خودتنظیمی طبیعت :w05: کسی میتونه کمکی بکنه؟؟؟ معرفی کتابی مقاله ای .....:w10::w38:

Beol

عضو جدید
سلام منظورتون همون تصفیه آلودگی هاست؟

راستش نمیدونم تصفیه آلودگی ها مربوط ب چی میشه:w20:خودتنظیمی عنوانیه که استاد گفته..منظور ازش اینه که اگر آلودگی ای وارد طبیعت بشه طبیعت خودش تا جایی این تواناییو داره ک اون آلودگیو برطرف کنه

civileducation

عضو جدید
راستش نمیدونم تصفیه آلودگی ها مربوط ب چی میشه:w20:خودتنظیمی عنوانیه که استاد گفته..منظور ازش اینه که اگر آلودگی ای وارد طبیعت بشه طبیعت خودش تا جایی این تواناییو داره ک اون آلودگیو برطرف کنه

بله درسته فکر می کنم یه چیزای کلی درباره اش می دونم
اگر دانسته های من درست باشه این ویژگی طبیعت به این صورته که هر پدیده ای در طبیعت یک چرخه ای رو دائما تکرار می کنه و اگر در یکی از مراحل چرخه یک آلودگی وارد طبیعت بشه با تکرار این چرخه به تدریج آلودگی کم و کمتر میشه.
به عنوان مثال شما با چرخه آب آشنایی دارید که با تبخیر، بخار آب به سمت بالا حرکت می کنه و تشکیل ابر میده و با بارش در ارتفاعات رودخانه ها تشکیل شده و به سمت دریا حرکت میکنه و دوباره این مراحل تکرار میشه. حالا اگر در مسیر حرکت رودخانه فاضلابی وارد جریان آب باشه، به تدریج با تکرار چرخه از مقدار آلودگی کاسته شده و در نهایت حذف میشه.
به نظرم در مورد این موضوع روی بحث خودپالایی رودخانه ها بیشتر بتونید مانور بدید و مطالب بیشتری پیدا کنید.
می تونید توی گوگل (خودپالایی رودخانه) رو سرچ کنید.
اگه به مطلب جالبی برخورد کردم براتون میذارم

Beol

عضو جدید

بله درسته فکر می کنم یه چیزای کلی درباره اش می دونم
اگر دانسته های من درست باشه این ویژگی طبیعت به این صورته که هر پدیده ای در طبیعت یک چرخه ای رو دائما تکرار می کنه و اگر در یکی از مراحل چرخه یک آلودگی وارد طبیعت بشه با تکرار این چرخه به تدریج آلودگی کم و کمتر میشه.
به عنوان مثال شما با چرخه آب آشنایی دارید که با تبخیر، بخار آب به سمت بالا حرکت می کنه و تشکیل ابر میده و با بارش در ارتفاعات رودخانه ها تشکیل شده و به سمت دریا حرکت میکنه و دوباره این مراحل تکرار میشه. حالا اگر در مسیر حرکت رودخانه فاضلابی وارد جریان آب باشه، به تدریج با تکرار چرخه از مقدار آلودگی کاسته شده و در نهایت حذف میشه.
به نظرم در مورد این موضوع روی بحث خودپالایی رودخانه ها بیشتر بتونید مانور بدید و مطالب بیشتری پیدا کنید.
می تونید توی گوگل (خودپالایی رودخانه) رو سرچ کنید.
اگه به مطلب جالبی برخورد کردم براتون میذارم
ممنون بابت کمکتون لطف کردین:w27:

oqyanus

عضو جدید
کمک

کمک

سلام .راجع به ارزیابی اثرات زیست محیطی صنایع سیمان یا شهرک های صنعتی باید مقاله ای بنویسم برای درس مهندسی محیط زیست .. نمیدونم چطوری و باید از کجا شروع کنم !!کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟ خیلی خیلی ممنون

iceeeeeeee

عضو جدید
درخواست مقاله انگلیسی راجع به "مادیسی که لایه ی اوزون را بررسی میکند "

درخواست مقاله انگلیسی راجع به "مادیسی که لایه ی اوزون را بررسی میکند "

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر انجمن و دوستان گرامی.

یک مقاله انگلیسی چند صفحه ای کوتاه (در حد 5-6 صفحه)با موضوع "مادیسی که لایه ی اوزون را بررسی میکند " یا "تصاوير ماهواره اي ماديس برای بررسی لایه اوزون" میخواستم. اگه امکانش هست ، این مقاله را برایم قرار دهید خیلی ممنون میشم. چون این مقاله را حتماً باید ارائه بدم. البته بعدش باید ترجمش کنم.

ممنون میشم از اینکه به درخواست من پاسخ بدید. :gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

n-mohammadi

عضو جدید
اهمیت تعمیر و نگهداری پلهای رودگذر در صنعت نفت

اهمیت تعمیر و نگهداری پلهای رودگذر در صنعت نفت

سلام دوستان
من نیاز فوری به اطلاعاتی در رابطه با اهمیت تعمیر و نگهداری پلهای رودگذر در صنعت نفت دارم!
خواهش می کنم اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره در اختیارم قرار بده
متشکرم

persian_Best

عضو جدید
مهندسی سیستم

مهندسی سیستم

سلام کسی 2تامقاله ای که موضوعش ربطی به درس مهندسی سیستم هاداشته باشه داره؟خواهش میکنم کمکم کنین هرچی توگوگل سرچ میکنم پیدانمیشه