مقالات درخواستی* لطفا مقالات درخواستی خود را فقط در این تاپیک مطرح کنید*

وضعیت
موضوع بسته شده است.

حزارع

عضو جدید
مقاله

مقاله

من یه مقاله ب صورت اسلاید درباره Gel یا polymer واسه امروز می خوام خواهش میکنم کمکم کنید اگه اسلایدم نباشه اشکال نداره ممنون می شم کمک کنید:heart:

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
مربوط ب رشته نفت باشه مرسسسسسسی:gol::gol:
صفحه ی قبلی قرار دادم....عزیز جون اینجا تالار نفته!همه ی مقالات در مورد نفته!

حزارع

عضو جدید
وای چقد شما خوبید ممنون از لطفتون اما متاسفانه پیداش نکردم میشه اگه زحمتی نیست برام بفرستینش ب ایمیلم اگه امروز کمکم کنید خیلی لطف کردینsharyzare@yahoo.com

nasir.gh

عضو جدید
با سلام
هر نوع مقاله یا journal در رابطه با gas Lift دارین واسم بذارین که شدیدا نیاز دارم.
با تشکر

nevercom

عضو جدید
سلام دوستان

برای پروژه ی درس EOR (ازدیاد برداشت) نیاز به پروژه با موضوع "تزریق دوره ای CO2" دارم.

اگر دوستان مقاله ای در این زمینه دارن و یا قبلاً در این زمینه فعالیتی انجام دادن، ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر

rasa_1012

عضو جدید
با سلام و احترام

من نیاز فوری به مقالات زیر دارم. ممنون میشم

اگه لینکش رو بذارین و یا به ایمیلم بفرستین

rasa_1012@yahoo.com

1- A Direct Deconvolution or Convolution Algorithm for Well Test Analysis_18157-MS

2- Analysis of Variable-Rate Well-Test Pressure Data Using Duhamel's Principle_13080-PA

3- A Deconvolution Algorithm for Analysis of Variable-Rate Well Test Pressure Data_19815-MS

4- Afterflow Measurement and Deconvolution in Well Test Analysis_12174-MS

5- Analysis of Simultaneously Measured Pressure and Sandface Flow Rate in Transient Well Testing
(includes associated papers 13937 and 14693 )_12177-PA

6- Deconvolution Under Normalized Autocorrelation Constraints_28405-PA

7- The Use of Convolution Type Curves for the Analysis of Drawdown and Buildup Tests_18535-MS

8- Transient Well Index for Numerical Well Test Analysis_SPE 71572

9- Numerical and Analytical Well Test Analysis: A Case History_SPE 50946

lp.love

عضو جدید
سلام
من باید یه مقاله ای برای کنفرانس 10-15 دقیقه ای اماده کنم و با power point درستش کنم.
موضوعات زیر اگه هست(فارسی)لطف کنید یه لینکی به من هم بدید.:redface:
انواع valve و کاربرد در صنعت نفت-واحد ایزوماکس(isomax)-وکس زدایی-رفرمینگ-انواع مبدل حرارتی یا کوره ها-کراکینگ-انوا روش های تصفیه نفت خام-توضیح کامل در مورد یه پالایشگاه نفت-انواع مخان نگهداری نفت و گاز-فرایند هیدروژناسیون-روش های تولید هیدروژن-کاربرد فناوری نانو در صنعت نفت-بایو تکنولوژی در مهندسی نفت-روش های ازدیاد برداشت
با تشکر فراوان

mahnaz.sadaty

عضو جدید
سولفور زدایی از نفت خام

سولفور زدایی از نفت خام

لطفا اگرمقاله ای درباره سولفورزدایی از نفت خام به روش بیو دلرید بذارید.ممنون

mahnaz.sadaty

عضو جدید
سولفورزدایی از نفت خام به روش بیو

سولفورزدایی از نفت خام به روش بیو

مقاله ای کامل درموضوع سولفورزدایی از نفت خام به روش بیو میخوام.ممنون

salimnezhad

عضو جدید
سلام
در مورد بازیافت روغن سوخته و تبدیل ان به روغن پایه هر نوع اطلاعات که امکان داره بدهید
با تشکر

mahmood-GxR

عضو جدید
درود

من پس فردا امتحان حفاری 2 دارم و تازه که با استاد تماس گرفتم گفتش که یک مقاله خوب برام بیار 5 نمیره بگیر :دیییییییییی

لطفا یکی به دادم برسه یه مقاله برام میل کنه

mahmood.GxR@gmail.com

ممنون میشم خیلییی

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

من پس فردا امتحان حفاری 2 دارم و تازه که با استاد تماس گرفتم گفتش که یک مقاله خوب برام بیار 5 نمیره بگیر :دیییییییییی

لطفا یکی به دادم برسه یه مقاله برام میل کنه

mahmood.GxR@gmail.com

ممنون میشم خیلییی
سلام..........امیدوارم 5نمره رو بگیری و امتحانات خوب پیش بره
این یکیش

Application of Membrane Filtration Technologies to Drilling Wastes

پیوست ها

• SPE-11587.pdf
    552.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
Analysis of Longitudinal Vibration of Drill String in Air and Gas Drilling

پیوست ها

• SPE-107697-MS-P.rar
    505.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
Advanced Drilling Simulation Proves Managed-Pressure Drilling (MPD) Economical in Gasfield Developments in Western Canada

3 تا مقاله واست قرار دادم............امیدوارم که موفق باشی
:gol:

پیوست ها

• SPE-114797.rar
    741.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohamadsafari76

عضو جدید
[سلام دوستان کسی میتونه دو مقاله در مورد]( بدست آوردن ریت مناسب در چاههای گازی که پدیده لودینگ اتفاق نیفتد ) را برام ارسال کنه ؟ ممنون میشم

1600

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

موضوع پروژه من درباره روشهای مصنوعی تولید نفته اگه مطلبی در این مورد دارید که به من کمک کنه ممنون میشوم برایم در سایت بگذارید

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
موضوع پروژه من درباره روشهای مصنوعی تولید نفته اگه مطلبی در این مورد دارید که به من کمک کنه ممنون میشوم برایم در سایت بگذارید

سلام مهندس
روشهای مصنوعیه تولید نفت یعنی چی؟ منظورت همون روشهای ازدیاد برداشت هست؟ روشهای ازمایشگاهی تولید نفت؟ توضیح بده. بگرد توی تاپیکها شاید یه چیز بدرد بخوری گیرت اومد. اگه پیدا نکردی بگو.

maede.m

عضو جدید
درخواست شبیه سازی مولکولی (✿◠‿◠)

درخواست شبیه سازی مولکولی (✿◠‿◠)

[h=2]بچه ها اگه کسی میتونه کسی منو تو این زمینه یا حتی ارتباطش با نانو کمک کنه پلیییییییز راهنماییم کنه ، حتی جزئی .... مررسی[/h]

وضعیت
موضوع بسته شده است.