معرفی گوشی با قیمت 1000000تومان تا1200000

khanum gol

عضو جدید
سلام گوشی میخوام. که دوربینش بالا 8 باشه-صدای بالا داشته باشه-هنگ نکنه و خیلی چیزای دیگه.
کسی میتونه کمکم کنه؟

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
من چند مدل رو تو رنجي كه پرسيديد در زير قرار مي دهم نگاه كنيد اگر به مدل خاصي براي مقايسه رسيديد اعلام كنيد
SONY SL
SONY ACRO S
SONY T

khanum gol

عضو جدید
من چند مدل رو تو رنجي كه پرسيديد در زير قرار مي دهم نگاه كنيد اگر به مدل خاصي براي مقايسه رسيديد اعلام كنيد
SONY SL
SONY ACRO S
SONY T

مرسی از راهنماییتون. SONY SL رم قبول نمیکنه؟
SONY Tمنظور از نوع سیکارت زده نیاز پانچ داره و میکرو باشه یعنی چی؟
اینا همه گارانتی دارن؟
من ویواز داشتم اما غیر از دوربینش از چیزیش راضی نبودم. گوشی های سامسونگ چطورن؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آکرو اس و تی قیمتشون الان 1280 و 1380 هستش و نزدیک80 - 180 تومن از بودجه شما بالاتره !
اگه بتونین T بگیرین که خیلی خوبه !
اگه هم میتونین بودجه رو برسونین به 1600 و اس 3 بگیرین ! اون دیگه از همه نظر کامله ! چه باتری چه صفحه نمایش چه دوربین و پردازنده و ...
موفق باشین

jentle man

عضو جدید
آکرو اس و تی قیمتشون الان 1280 و 1380 هستش و نزدیک80 - 180 تومن از بودجه شما بالاتره !اگه بتونین T بگیرین که خیلی خوبه !اگه هم میتونین بودجه رو برسونین به 1600 و اس 3 بگیرین ! اون دیگه از همه نظر کامله ! چه باتری چه صفحه نمایش چه دوربین و پردازنده و ...glasy s3 1600 az koja mashhad 1900 hamkarishe dari mikham yeki

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
ببینید سیم کارت های میکرو رو تلفن های همراه جدید می خورند - در واقع شما باید وقتی گوشی رو خریداری کردید بدهید سیم کارت رو براتون پانچ کنند که هزینه ای نداره و مشکلی نیست
در مورد گارانتی و غیر گارانتی شما قبل خرید می تونید هماهنگ کنید مواردی که دارند گارانتی یا ندارند هم مشخص شده است
در مورد ویواز و حالا این مدل های سونی دنیا خیلی متفاوت است الان شما با تلفن همراه هوشمند آندرویدی سونی دارید اشنا می شید و می خواهید خرید کنید ویواز سیمبین بوده من باهاش کار کردم گوشی خوبی بوده در زمان خودش الان شما با هر کدوم از این مدل ها بخاطر داشتن صفحه مناسب گرافیک حرفه ای و پروسسور ایده آل امکان ریختن اپیلیکیشن های کاربردی و حرفه ای مثل ابزارهای مهندسی اتوکد و .. تا اپلیکیشن های ساده را خواهید داشت

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
منم با خرید اس 3 موافقم اما اس 3 خوب چهارصد تومن با بودجه فاصله داره اما مدل های سونی هم تو دست کاربر تست شده فیدبک گرفته شده مشکلی نخواهند داشت.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سونی T که انتخاب کردید
باید بدونید شما یک تلفن همراه هوشمند حرفه ای با دوربین 13 مگاپیکسل و حافظه داخلی مناسب 16 گیگا بایت با 1 گیگابایت حافظه داخلی رام و قابلیت افزودن کارت حافظه خارجی خریداری کردید که پردازنده دو هسته ای 1.5 گیگاهرتزی و آندروید 4.0.4 را به همراه دارد باطری خوبی 1850 میلی امپر ساعت نیز همه این ها را در کنار هم تکمیل تر کرده و بهره وری را از این مدل بالاتر می برد

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
ببینید سونی از زمانی که اریکسون را از بخش تلفن همراه خود جدا کرد، در زمینه تولید تلفن همراه هوشمند و وارد یک دنیای حرفه ای شد، در واقع دپارتمان تولید تلفن همراه با حفظ شاهراه های اصلی تکنولوژی که در سیستم بودند و بروزرسانی ها خود را وارد رقابت با تلفن های همراه هوشمند ابر قدرت دنیا مانند اپل و سامسونگ کرد، زمانی که سونی اولین تلفن همراه هوشمند خود که با نام تجاری SONY XPERIA S روانه بازار کرد سامسونگ ب درگیر فروش فوق العاده مدل هایی مانند Sasmung Galaxy SII و ورود مدل بعدی SIII بود اما سونی خیلی زود با وارد کرد مدل های مختلف اندرویدی در رنج های قیمتی متفاوت و امکانات ایده ال توانست جایگاه خاصی در بازار دنیا و همچنین بازار ایران کسب کند - گارانتی اصلی سونی الان در ایران "آرین" هست - مدل های مختلف از دو سیم کارت اندرویدی تا اندرویدی با صحه نمایش بزرگ را تولید کرده است.
روند جالبی که در مدل های جدید پی گرفته ای بحث حفاظت هست در سونی Z ای پی حفاظتی 57 را مهیا کرده است جالب است بدانید این مدل می تواند سی دقیقه در عمق یک متری اب قرار بگیرد و هیچ مشکلی برایش بوجود نیاید در ادامه چند مدل از سونی را برایتان معرفی می کنم
[h=3]Sony Xperia V[/h][h=3]Sony Xperia Z[/h][h=3]Sony Xperia tipo dual[/h][h=3]Sony Xperia T[/h][h=3]Sony Xperia TX[/h][h=3]Sony Xperia miro[/h][h=3]Sony Xperia SL[/h]
[h=3]Sony Xperia acro S[/h]
[h=3]Sony Xperia Go[/h][h=3]Sony Xperia Sola[/h][h=3]Sony Xperia J[/h]

khanum gol

عضو جدید
ببینید سیم کارت های میکرو رو تلفن های همراه جدید می خورند - در واقع شما باید وقتی گوشی رو خریداری کردید بدهید سیم کارت رو براتون پانچ کنند که هزینه ای نداره و مشکلی نیست
در مورد گارانتی و غیر گارانتی شما قبل خرید می تونید هماهنگ کنید مواردی که دارند گارانتی یا ندارند هم مشخص شده است
در مورد ویواز و حالا این مدل های سونی دنیا خیلی متفاوت است الان شما با تلفن همراه هوشمند آندرویدی سونی دارید اشنا می شید و می خواهید خرید کنید ویواز سیمبین بوده من باهاش کار کردم گوشی خوبی بوده در زمان خودش الان شما با هر کدوم از این مدل ها بخاطر داشتن صفحه مناسب گرافیک حرفه ای و پروسسور ایده آل امکان ریختن اپیلیکیشن های کاربردی و حرفه ای مثل ابزارهای مهندسی اتوکد و .. تا اپلیکیشن های ساده را خواهید داشت
به نظر شما کیفیت گوشی های سونی بهتره یا سامسونگ؟

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
تو اين رنج قيمتي هم سطح هستند اما سامسونگ گوشي مناسبش الان با اين شرايط براي شما Samsung Galaxy SIII هست كه امروز بدون گارانتيش تو رنج 1/489/000 تومن بود

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
من gALAXY sii رو الان پيشنهاد نمي كنم در عين حال خودم مدت ها اين مدل رو استفاده كردم اما در نظر داشته باشيد اين مدل به اين علت كه ديگر توليد نمي شود در بازار مدل هاي رفرش ان زياد هستند و هزينه بالاي يك ميليون و صد بايد براي مدلي كه دو سال از ان گذشته است داشته باشند.

khanum gol

عضو جدید
تو اين رنج قيمتي هم سطح هستند اما سامسونگ گوشي مناسبش الان با اين شرايط براي شما Samsung Galaxy SIII هست كه امروز بدون گارانتيش تو رنج 1/489/000 تومن بود
البته مینی این گوشی با این قیمته .دوربین سونی اگه 12 هست واقعا 12 هست یا در حد 8 هست؟

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دوست عزيز سيم كارت گوشي هاي جديد micro هست بايد پانچ بشه جاي نگراني وجود ندارد ايفون هم كه از قديم مدل اسلات سيم كارتش متفاوت بود. بهر حال مباركتون باشد

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
ببينيد اس 3 يك گوشي واقعا حرفه اي و مناسب هست اما خوب استارتر از رو 800-900 مياد رو 1/200 مثلا سوني اس ال ميگيره و امكاناتش هم مورد تاييدش هست - اس 3 الان رو 1/500 هست همينجور بريم بالا امروز اس 4 رو هم مي شد يك مقدار بيشتر داد ..

arthas

عضو جدید
تو این قیمتی گوشی های گوشی های مناسب زیادی وجود داره اما من 3 مدل رو پسندیدم .
Optimus 4X HD P880 lg با قیمیتی حدود 1.200
گوشی هواوی Ascend P1 البته اگه باشه تو بازار قیمت حدود 1
و گوشی سونی Xperia TX با قیمت تقریبی 1.100
مقایشه اجمالی این سه گوشی در لینک http://www.gsmaria.com/fa/Phones/Compare.htm?s=UE1vZD1QaG8mY3BkPTIxOTMsMjc1NiwzMDIx
و دقت داشته باشید در کیفیت دوربین mp دقیقا نشان دهنده کیفیت بهتر نیست . از بین این سه گوشی کیفیت ascend p1 به نظر من از بقیه بالاتره و کیفیتی نزدیک یه اس 3 داره . از لینک زیر مقایسه کنید .
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=3&idPhone1=4563&idPhone2=4899&idPhone3=4410

دوستان اگه پیشنهادهای دیگه دارن بفرمایند .

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دوست عزيز مشكلي كه هست وجود اين مدل ها در بازار هست نوسانات زياد هست و متاسفانه نمي دونم چرا ال جي و هواوي با اينكه گوشي هاشون خوب جا مي يفته اما بعد از يه مدت كم ميشوند در بازار و دوباره نمياد كه حسابي ريشه كنه بين كاربران حالا كه شما بحث SONY TX را كرديد خوب SONY V هم بدنيست مورد ارزيابي قرار بگيرد در اين رنج با قابليت خاصش

بالا