معرفی کتاب

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان .کسی میتونه کتاب علمی و جامعی که به زبان ساده باشه و معتبر باشه را معرفی بکنه که جواب بیشتر چراهایی باشه که دیگران در مورد دین اسلام و در مورد اعتقادمون به خدا از ما میپرسن.یا کاری میکنن که در ایمانمان شک کنیم. من اعتقادم کامل هست اما کسانی هستند با سوالاتشان شک در ادم ایجاد می کنن.یا سوالاتی میپرسن که من انجام میدم اما جوابی ندارم به اونها بدم و بگم که اونا اشتبا ه فکر میکنن.اگه کسی کتابی بلده لطفا به من پیغام خصوصی بده.ممنون

jared

عضو جدید
سلام دوستان .کسی میتونه کتاب علمی و جامعی که به زبان ساده باشه و معتبر باشه را معرفی بکنه که جواب بیشتر چراهایی باشه که دیگران در مورد دین اسلام و در مورد اعتقادمون به خدا از ما میپرسن.یا کاری میکنن که در ایمانمان شک کنیم. من اعتقادم کامل هست اما کسانی هستند با سوالاتشان شک در ادم ایجاد می کنن.یا سوالاتی میپرسن که من انجام میدم اما جوابی ندارم به اونها بدم و بگم که اونا اشتبا ه فکر میکنن.اگه کسی کتابی بلده لطفا به من پیغام خصوصی بده.ممنون

شما یقین دارید که ایمانتان جای شک و شبهه نداره ؟
اگر ایمانتان را از دست بدید چه اتفاقی می افتد ؟ بدترین اتفاق چیه ؟

موضوع اینجاست از کودکی به ما آموزش دادن نپرسیم فقط یقین داشته باشیم

bahargoli

عضو جدید
کتاب علمی میخواین که درباره دین اسلام باشد؟! :/
اتفاقا من این جور ادم ها رو دوست دارم چون باعث محکم شدن اعتقاداتم میشن نه شبه شک در اعتقاداتم! چون به این نتیجه میرسم که هرچه هست اشکال در من است نه در دین و ایینم!
این جوری نیست که به شما یک کتاب معرفی کنیمم و شما در دین اسلام، خدا شوید! باید تا جایی که میتوانید مطالعه کنید!
من خودم از این شیوه استفاده میکنم حال به شما هم همین توصیه رو میکنم!
مدت ها قبل درباره پیامبر ص شبهاتی مطرح میشد و سعی کردم کتاب های موضوعی در این زمینه رو مطالعه کنم!
مثل فروغ ابدیت یا محمد پیغمبری که باید از نو شناخت و ....

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

سلام برشما

پیشنهاد من مطالعه موضوعی مطالب هست

یعنی اینکه شما موضوع مورد نظرتون رو مشخص کنید و درموردش تحقیق کنید

بهتون پیشنهاد میکنم پاسخ به شبهات آیت الله سبحانی رو مطالعه کنید ،کتابهای سودمندی در این زمینه دارند

موفق باشید

شما یقین دارید که ایمانتان جای شک و شبهه نداره ؟
اگر ایمانتان را از دست بدید چه اتفاقی می افتد ؟ بدترین اتفاق چیه ؟

موضوع اینجاست از کودکی به ما آموزش دادن نپرسیم فقط یقین داشته باشیم

باتشکر از راهنمایی اتون

با توجه به تاریخ عضویتتون وتعداد ارسالهاتون پیشنهاد میکنم در رابطه با ارسال پست در تالارهای مختلف، دقت بیشتری داشته باشید
مطالعه و رعایت قوانین در هر تالار لازمه ی فعالیت در هر تالار هست
(این موضوع شامل ارسالهای دیگه اتون در تالار هم میشه!)
موفق باشید

کتاب علمی میخواین که درباره دین اسلام باشد؟! :/
اتفاقا من این جور ادم ها رو دوست دارم چون باعث محکم شدن اعتقاداتم میشن نه شبه شک در اعتقاداتم! چون به این نتیجه میرسم که هرچه هست اشکال در من است نه در دین و ایینم!
این جوری نیست که به شما یک کتاب معرفی کنیمم و شما در دین اسلام، خدا شوید! باید تا جایی که میتوانید مطالعه کنید!
من خودم از این شیوه استفاده میکنم حال به شما هم همین توصیه رو میکنم!
مدت ها قبل درباره پیامبر ص شبهاتی مطرح میشد و سعی کردم کتاب های موضوعی در این زمینه رو مطالعه کنم!
مثل فروغ ابدیت یا محمد پیغمبری که باید از نو شناخت و ....

تشکر از مطالب ارائه شده

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز
من مطالعه این کتب رو بهتون پیشنهاد میدم.

خداشناسي:
- آيه الله مكارم شيرازي، آفريدگار جهان، نشر مدرسه اميرالمومنين

- آيه الله سبحاني، خدا شناسي، نشر موسسه مجله اسلام قم

- شهيد مطهري، توحيد، نشر صدرا.

در مورد حقانبت دين اسلام و مكتب تشيع و شناخت بيشتر اعتقادات درون اين دين و مذهب:

- مصباح يزدي، آموزش عقائد،چ سازمان تبليغات اسلامي.

- محمد سعيدي مهر، آموزش كلام اسلامي ج1، نشر
موسسه طه

- علامه طباطبايي، شيعه در اسلام،چ بوستان كتاب قم

- حق جو و حق شناس (ترجمه المراجعات ، علامه شرف الدين موسوي)،چ امام المنتظر (عج)

- محمد تيجاني سماوي ... آنگاه هدايت شدم، چ بنياد معارف اسلامي .

موفق باشید.