معرفی کتاب

Pantalasa

عضو جدید
سلام دوستم، ممکنه کتابی راجع به "حساسیت کانی های مختلف به هوازدگی " و "عوامل موثر بر هوازدگی" رو به من معرفی کنید؟ با مشخصات کاملش؟ ممنون:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستم، ممکنه کتابی راجع به "حساسیت کانی های مختلف به هوازدگی " و "عوامل موثر بر هوازدگی" رو به من معرفی کنید؟ با مشخصات کاملش؟ ممنون:smile:
سلام دوست عزیز
شما که فقط وقتی درخواست دارید به ما سر میزنید
سایر مواقع هم سراغمون بیاین ... خوشحال میشیم
خب فکر کنم قبلا یه جایی گفتم که باید به بخش مربوط به هوازدگی توی کتابهای زمین شناسی فیزیکی مراجعه کنید

من براتون یکم گشتم بنظرم توی کتاب حسین معماریان (1382) ((زمین شناسی برای مهندسین))، قسمت 5-3 ، متلاشی شدن سنگها و پیدایش خاک، جواب بخشی از سوالاتون رو میتونید پیدا کنید:gol:

آخرین ویرایش:

Pantalasa

عضو جدید
:gol:بازم سلام و ممنون به خاطر راهنماییتون. همیشه به یاد دوستانم هستم. تو کتابهای خودمون در مورد هوازدگی گفته ولی من به اطلاعات تفصیلی در این زمینه نیاز دارم. مث اینکه هر جنس و کانی نسبت به هر کدوم از هوازدگی ها چه عکس العملی دراه، شدت و ضعف، عوامل تشدید کننده و ... ! راستی با سازمان تماس گرفتم، متاسفانه گزازش 4گوش نقشه های 250000 اضلا موجود نیست:cry:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:بازم سلام و ممنون به خاطر راهنماییتون. همیشه به یاد دوستانم هستم. تو کتابهای خودمون در مورد هوازدگی گفته ولی من به اطلاعات تفصیلی در این زمینه نیاز دارم. مث اینکه هر جنس و کانی نسبت به هر کدوم از هوازدگی ها چه عکس العملی دراه، شدت و ضعف، عوامل تشدید کننده و ... ! راستی با سازمان تماس گرفتم، متاسفانه گزازش 4گوش نقشه های 250000 اضلا موجود نیست:cry:
فکر میکنم بتونید بخشی از چیزایی رو که میخواید توش پیدا کنید
بنظرم بد نیست برید ببینید چه نقشه هایی دارن و با چه مقیاسهایی دارن:gol:

Pantalasa

عضو جدید
خودم 250000 دو تا استان رو دارم ولی گزازش رو ندارم. سازمان فقط گزازش 100000 داره! خوب پوشش سراسری 100000 دو استان میدونی جند شیت میشه؟ تازه بیشتر از 1ماه هم باید واسه دیجیت کردنش وقت بذارم. وقتم خیلی کمه:cry:

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست عزیز نمیدونم اطلاعات شما در چه حده
کتاب اطلس کانی های سنگ ساز در مقطع نازک
چاپ المهدی دانشگاه سیستان بلوچستان
ممکنه به درد شما بخوره